Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 7.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Formulája hidratálja a száraz, érdes bőrfelületet, védő hatást nyújt. E-vitamint és természetes méhviaszt tartalmaz. A fekete áfonya magjából nyert olajnak köszönhetően táplálja a bőrt, az ajak területén is. Csodálatos, gyümölcsös, feketeáfonya-illata van.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Gabria

2019. november 15.

Ezt rendeltem meg, most ez volt az akciós. :) Akciós áron nagyon jó kis ára van. Nagyon jó az illata is. És mint minden Oriflame univerzális balzsamnak, ennek is aranyos a tégelye. A krém is jól hidratál, hasznos kis krémecske és nagyon sok mindenre alkalmazható ugyebár. Sokszor fültisztító pálcikával nyúlok bele, mert bizony én sem szeretem, ha utána kezet kell mosni és külön a körmömet suvickolni, hogy kimenjen alóla a felesleges krém. Így nem olyan rossz azért. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Ylion

2019. szeptember 9.

Jó az illata, jól hidratál. Kipirosodott, kiszáradt orrom alá is szoktam belőle kenni. Többnyire téli időszakban használom.
Nekem a csomagolása nem tetszik, nem praktikus a pici tégely. Nagyon köröm esetén nem igazán tudok rendesen belenyúlni, a körmöm alá megy.
Akciósan vettem, teljes áron szerintem drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Akciósan vettem, teljes áron szerintem drága.

Muhahaha

Korcsoport: < 18
2019. május 11.

Nagyon jól hidratál, télen is. Nekem a csomagolással sincs bajom. Nagyon jó kos krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 11.

Vivkoo

2019. március 29.

Finom az illata, jol hidratal, ujraveszem. A kiszerelese miatt vonok le egy csillagot , mert nem szeretem az ujjammal kenegetni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

PatriciaF

2019. január 26.

Émelygős illata van, számomra kicsit túl sok, nem tudom egész nap ezt használni, az ajkakat szépen hidratálja, más bőrfelületen csak kombinálva tudom használni testápolóval, vagy kézkrémmel. A száraz bőrfelületen inkább egy furcsa rétegként tudjám jellemezni, lemosás után a bőröm ugyan olyan száraz marad, ha önmagában használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

eeeee

2018. december 21.

Nagyon szeretem ezt a balzsamot, bevált ajakápolóként, kipirosodott orra és körömágybőrre is. Ápolja, megnyugtatja a kiszáradt vagy akár az irritált bőrt. Szerintem cuki a kis tégelye, bár valóban nem túl praktikus. Számomra ennek van az egyik legfinomabb illata, a feketeribizlis és a cseresznyés mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 21.

Reb

2018. május 31.

Jó illata van, megfelelően ápol, ezen kívül semmi extra. A teljes ára tényleg szerintem kicsit túlzás, de akciósan megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

szmarti

2018. április 17.

Az illata nagyon jó édeskés, hatása viszont nem annyira meggyőző.
Az ára nagyon magas a mennyiséghez képest, teljes áron biztosan nem venném meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Az illata nagyon jó édeskés, hatása viszont nem annyira meggyőző.
Az ára nagyon magas a mennyiséghez képest, teljes áron biztosan nem venném meg.

Lilluska

2018. március 24.

Teljes áron nem venném meg, szerintem indokolatlanul drága. Ajkakon nekem nem működik, fényes, furcsa réteget hagy a számon, ami kellemetlen. Télen viszont tökéletes a száraz könyökömre, és az illata valami fenomenális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

rekaglavak

2017. december 27.

Nagyon finom illata van, jól hidratál. Egyetlen hátránya a tégely. Nem szívesen viszem magammal, inkább otthon használom, és egy kis ecsettel viszem fel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.