Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 7.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Formulája hidratálja a száraz, érdes bőrfelületet, védő hatást nyújt. E-vitamint és természetes méhviaszt tartalmaz. A fekete áfonya magjából nyert olajnak köszönhetően táplálja a bőrt, az ajak területén is. Csodálatos, gyümölcsös, feketeáfonya-illata van.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

nita99kasler

2017. december 14.

Kedvenc illatom eddig ebből a családból. Szerintem kicsit megtévesztő a kis tégely, mivel viszonylag sokáig elég. Ajakra nagyon vékonyan kenve is kifejti a hatását. Illata elég intenzív, de egyáltalán nem kellemetlen, én nagyon szeretem, pedig általában zavar, ha egy kozmetikumnak erős az illata, de ez valahogy olyan természetes illat.:) Ecset nélkül tényleg kicsit macera használni, de én szoktam hordani hozzá egy pici ecsetet. Ha elfogy tuti újra veszem.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 14.

Panka86

2017. június 21.

Hatása nem rossz, én az ajkaim kiszáradása ellen használom, arra tökéletes és nem okoz elvonási tüneteket mint a Labello ha abbahagyom a használatát (extrém berepedezésre gondolok). Viszont a tégely picit hosszabb köröm esetén valóban nem praktikus, annak ellenére, hogy valóban cuki a kis csomagolás. Ezért minusz egy csillag. Más területre nem használom, mert zsírossága miatt arcra szerintem nem alkalmas, máshova pedig mérete miatt nem elegendő. Az ízesített változat a fent említett ok miatt egyel több csillagot kapott, mint az íz/illatmentes variáció, mivel annak kifejezetten kellemetlen az íze a számomra. Az, hogy mindig új és új változattal rukkolnak elő, kifejezetten jó marketinghúzás, mert bevallom, engem is csábít az új illat kipróbálása, egy újabb színes kis tégely beszerzése. Ár érték arányban nem rossz, ha épp akcióban van. 300 Ft-ot teljesen megér, több viszont nincs benne, teljes áron pénzpocsékolás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

Flanna

2017. június 17.

Ezek közül a balzsamok közül, ez az egyik kedvenc illatom és ráadásul nagyon jól hidratálja az ajkaim! A külseje elegáns és bájos, de kevésbé praktikus. Viszont mivel a termék maga kiváló, tőlem megkapja az öt csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 17.

KisHeni

2017. június 14.

Isteni illata van legszívesebben megenném. Nagyon klassz, hogy ilyen különleges illatokkal rukkolnak elő az univerzális balzsamoknál. Hatását tekintve is 5 csillag én az ujjaimat szoktam kenni vele mikor kiszáradnak de a körmökkel is csodát művel, egyedül az ajkaimra nem kenem szívesen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.