Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sandor_zsofia, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Klasszikus formula rózsaolajjal gazdagítva. Hidratálja, puhítja és védi a száraz bőrt. Vigye fel az érintett területekre, például az ajak, a könyök, a körömágy vagy a sarok bőrére. Pazar rózsaillattal.

Ár: 599 , Eladó: TTCo
Állapot: ÚJ, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, fizetés banki utalással után postázom

laracroft

2016. december 18.

Ez az egyetlen verzió, amit végül nem szerettem meg, túl erős az illata, amolyan olcsó rózsaolaj-szagú, ráadásul nagyon töményen, hogy az ember feje is belefájdul. Pedig minőségileg semmi gond nem volt vele, csak ez az illat nekem nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

dia0311

2016. november 5.

Nagyon jól hidratál, mint az összes Tender Care, de eszméletlenül tömény és erős az illata, lepasszoltam anyukámnak, ő szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 5.

MikoAlice

2016. április 17.

Nagyon szeretem. Reggel és este is használom és szuperül hidratálja az ajkaimat. Az illata is kellemes. 👆🌟

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 17.

hatiay89

2016. január 8.

Kellemes az illata, jól hidratál, könnyű használni és bárhol elfér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 8.

Kellemes az illata, jól hidratál, könnyű használni és bárhol elfér.

Szecsuani

2015. december 15.

Jó termék, én a bőröm száraz részeire használom esténként lefekvés előtt, és így csodát tesz. Az orromon, homlokomon szokott irgalmatlan száraz lenni a bőr, és ez a krém gyönyörűen rendezi a szituációt kb. 2 nap alatt.
A kiszerelése elég butuska, tulajdonképpen lehetetlen normálisan kiszedni a tégelyből. Ettől függetlenül ez egy apróság, ezen lazán túl lehet lépni. :o)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 15.

ercsanagy0810

2015. december 5.

Hidratál és fantasztikus az illata :) A csomagolása is nagyon édes :))) Napi rendszerességgel használom, így gyorsan fogy el :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 5.

stvpidmichelle

2015. november 21.

Én az ajkaimra és a körömágyamra használom és nagyon meg vagyok vele elégedve, kellemes illata van és nagyon jól hidratál. Egy kis tégely nagyon sokáig elég annak ellenére, hogy majdnem napi redszerességgel használom. A csomagolást tekintve egyetértek, tényleg nehéz úgy kivenni a krémet, hogy ne menjen a körmöd alá is egy adag, de engem a hatás kárpótol :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

dandy

2015. október 16.

Csomagban volt, tusfürdővel és golyós deoval így jó áron jutottam hozzá. Én ajakápolásra használom. Jól hidratál kellemes az íze és illata. 4 csillag mert én nem értem ezt a csomagolást, nagyon nehezen lehet normálisan kiszedni, állandóan a körmöm alá megy, max. ha tövig vágnám, akkor nem menne alá..felfoghatatlan, hogy már legalább 20 éve ugyanebben a csomagolásban van és nem zavar senkit.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 16.

JudithBeauty

2015. október 15.

Kellemes rózsaillata van, de szerencsére nem a tömény, émelyítő fajtából való. Ugyanazt a feladatot tölti be, mint a többi univerzális balzsam, én főleg ajakápolóként használom. Az íze sem zavaró, és szépen rendbe teszi a kicserepesedett ajkakat. Azért 4 csillag, mert a cseresznyés és a feketeribizlis jobb illatok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 15.

ladri

2015. május 25.

Imádom! Minden illatban nagyon jó és szuperül hidratál!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

Imádom! Minden illatban nagyon jó és szuperül hidratál!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol