Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: somodiedo, az összetevőket feltöltötte: SandorneGaga, Módosítva: 2018. június 29.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szépítő eszközök

A puha szivacs megkönnyíti az alapozó felvitelét. Egyenletes hatás nyújt. 2 db. Anyaga: természetes gumi, sztirin-butadin gumi.

Krisztikee

2013. november 6.

Nagyon megéri! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 6.

Nagyon megéri! :)

lovaslany13

2013. június 26.

Nem nagyon használok alapozót, azt a kezemmel szoktam vagy ezzel. Az egyiket erre használom, a másikkal a szivacsos körömfestés csinálom. Ez a szivacs pont jó ahhoz is. Árban pedig nagyon jó, így megéri ilyen célra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 26.

jane79

2013. május 11.

Ritkán használok alapozót, de ezzel szoktam akkor felvinni, meg vagyok vele elégedve. Ára is tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 11.

pink sunrise

2013. március 28.

Mikor alapozó szivacsot használok,akkor erre esik mindig a választásom,pedig többféle is van.Én előbb elkenem kézzel az alapozót és utána ütögető-nyomogató mozdulatokkal eldolgozom a szivaccal,így nem szív magába fölöslegesen alapozót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 28.

ribizli

2013. március 21.

Más szivacsot még nem próbáltam, sem más formájút, sem anyagút, egyelőre ezzel kisérletezgetek, eddig elégedett vagyok, megfelelően teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

tittus

2013. március 18.

Én is ezt használom, és meg vagyok vele elégedve. Nagyon szépen lehet fölvinni vele az alapozót, természetesebb a hatás, mint mondjuk ecsettel. Tényleg lekopik róla a felirat (mondjuk ez engem nem zavar), és sok használat után morzsolódik, ezért kell kidobni. Viszont szerintem egész sokáig bírja, az ára meg verhetetlen, szóval ha gyorsabban menne tönkre, akkor is újrarendelném :) .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 18.

bogibooo

2013. február 27.

én nem igazán használok alapozót, sőt inkább csak bb krém mintákat, azt pedig kézzel dolgozom el, mert úgy egyszerűbb. viszont ha anyukámat, vagy a barátnőimet sminkelem arra ezt használom. meglepően kisci és vékony de egész jó is szivacs, már lhetne egy kicsit tömörebb. a felirat már az első használat utáni tisztításkor lekopott róla, és úgy veszem észre,hogy morzsolódásra hajlamos, de 200ft 2db szivacs ami a tanácsadónővel "házhoz" (jelen esetben irodához) jön, szóval maradok ennél.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.

mercike44

2013. február 23.

imádom! szépen el lehet vele dolgozni a bb krémet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 23.

imádom! szépen el lehet vele dolgozni a bb krémet :)

somodiedo

2013. február 23.

Alapozót nem használok, nem tudom elviselni, soha nem is tudtam. Az essence színezett hidratálóját használom, azt kézzel is szépen el lehet oszlatni, de gondoltam, hogy megrendelem hozzá ezt, és jól tettem. Nagyon szépen, egyenletesen és könnyen eloszlatom ezzel a szivaccsal a krémet és már indulhatok is dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 23.

Hidratálók: Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract