Oriflame

Ár:   999 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: CocoSunrise, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ecsetek

Praktikus ecset az arcpirosító felviteléhez.

Anyaga: természetes rostszál, alumínium, fa.

CocoSunrise

2012. szeptember 1.

Nem ajánlanám senkinek. Igaz, hogy jó anyagból készült és olcsó, de túl kicsi - lehetetlen vele szépen felvinni a pirosítót. Nem értem miért nem csináltak 2x nagyobb ecsetet, ha dupla áron adnák még úgy is olcsónak számítana, de használható is lenne valamire. Ez a legkisebb arcpirosító ecset amit életemben láttam. Nem szép tőlük, hogy nem írták le a katalógusban a méretét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 1.