Oriflame

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vicoka08, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   tanácsadónők

A szempillaspirál optikailag dúsabbá, hosszabbá, ezáltal hangsúlyosabbá teszi a pilláidat.

redberry.247

2012. november 20.

Mivel elfogyott (illetve használhatatlanná vált) a régi spirálom, barátnőm itt hagyott nekem egy ilyet. Sokáig nem is használtam, teljesen el voltam foglalva egy másik spirállal, amit meg akartam venni. Mígnem egy reggel kipróbáltam - olyan szempilláim lettek, hogy szabályosan megijedtem tőlük. Hosszú és dús. Egyetlen negatívumként annyit tudok, hogy ha túlzásba esek, ami pedig nem nehéz, hosszú póklábaim lesznek. De egyébként számomra tökély.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 20.

Orsi23

2012. november 9.

Szerintem nagyon jo spirál!Nagyon jo áron lehet kapni,csak ajánlani tudom!Nem véletlen,hogy ez a legkelendobb spirál az Oriflamebol:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 9.

addiction

2012. október 8.

Olcsó és tökéletes eredményt kapunk. Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 8.

Olcsó és tökéletes eredményt kapunk. Nekem nagyon bevált.

Bibi

2012. augusztus 13.

Teljesen egyetertek az elottem szoloval:).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

Teljesen egyetertek az elottem szoloval:).

ribizli

2012. augusztus 13.

Egyszerű és nagyszerű, na meg olcsó, ezzel a három szóval tudnám jellemezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

Egyszerű és nagyszerű, na meg olcsó, ezzel a három szóval tudnám jellemezni.

Judiit

2012. július 6.

Olcsó és jó. Akcióban 600 Ft körül van. Azért nem a kedvencem, mert én a szilikonkefés spirálokra esküszöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 6.

vicoka08

2012. június 9.

Én magam nem próbáltam, de hugom igen. Ő teljesen meg van vele elégedve és jónak tartja. Kemény sörtéi vannak és szerintem a festék állaga is pont jó. Egyszer kétszer próbáltam én is, nekem tetszett: ) Pozitívuma még, hogy olcsó, 600-700Ft volt mindössze.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 9.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

PVP 0 0