Oriflame

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vicoka08, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   tanácsadónők

A szempillaspirál optikailag dúsabbá, hosszabbá, ezáltal hangsúlyosabbá teszi a pilláidat.

Ppet

2018. január 12.

Ajándékba kaptam, nagyon haragszom magamra, hogy nem bontottam fel előbb. Nagyon szép pillákat varázsol, könnyű vele dolgozni, minden rész elérek vele, hiába bénázok, az alsó pilláimat is gondmentesen ki tudom emelni. Jaj de szeretem, miért nem bontottam ki hamarabb :(((

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

Evs

2018. január 11.

Szuper!Ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 11.

Szuper!Ajánlom.

nitacica

2017. augusztus 21.

Szép szempillákat varázsol és nem is kenődik el. Megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Szép szempillákat varázsol és nem is kenődik el. Megy az 5 csillag.

dalmuska

2017. augusztus 5.

Ez volt a legelső szempillaspirálom, amivel tényleg elégedett voltam, úgy igazán. Nem mászkált, nem potyogott, nem kenődött, nem csinált pókláb-pillákat, bár azért 2-3-nál több rétegezést nem igazán ajánlok. Hamar szárad, tartós, de könnyen lejött sminklemosó tejjel, micellás vízzel még nem próbáltam. Nagyon oda kell figyelni arra, hogy csavarjuk rá rendesen a tetejét, mert ha nem tesszük akkor hamar beszárad (bár ez az összes spirálnál igaz), én is jártam így.
Gyönyörű pillákat varázsol, megéri legalább egyszer megvenni és kipróbálni, nem drága, ráadásul a katalógusokban látom, hogy gyakran akciós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Hiuz

2017. június 27.

Az összes Oriflame szempillaspirál közül nekem ez jött be a legjobban, dús pillákat csinál, tömzsi a keféje, és sokat akciózzák, így olcsóbban lehet hozzájutni, mint a többihez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 27.

vargaberni

2017. június 16.

Nagyon jó spirál. Először is csak ajánlani tudom mindenkinek. 1 éve használtam először kb. és azóta mindig rendelek amikor csak tehetem. Ívelt és hosszú szempilláim lesznek tőle, nem ragad össze, nem csomósodik és fantasztikus hatást kelt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 16.

KuliKali

2017. május 3.

Meglepődtem,hogy ez egy oriflame spirál. Nagyon szép hatást lehet vele elérni,gyönyörű hosszú pillákkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

innafiz

2017. április 27.

Nagyon régóta ezt használom, brutál jó, elválaszt, nem csomós. Nagyon hosszú pilláim vannak, mindig irgykednek, megkérdezik sokszor, hogy a sajátom-e. Ez pedig szépen megvastagítja. Könnyen lemosható szerencsére (én csak natúr szappannal mosok arcot), és az esetleges maszatolás is lejön könnyen.
Mikor akciós és kb 500 forint, mindig bevásárolok 3-4 darabot, úgyhogy otthon mindig van készleten. LEGJOBB!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

konyareka

2017. április 1.

Már egy éve ilyet használok. Természetes hatása van, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 1.

Már egy éve ilyet használok. Természetes hatása van, nagyon szeretem.

melcsi55555

2017. március 28.

Nagyon szuper. Szétválasztja a szempillákat és hosszítja is. Egyik kedvenc szempillaspirálom. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 28.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

PVP 0 0