Oriflame

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vicoka08, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   tanácsadónők

A szempillaspirál optikailag dúsabbá, hosszabbá, ezáltal hangsúlyosabbá teszi a pilláidat.

nucus911

2017. február 26.

Én csak annyit mondanék, hogy IMÁDOM, IMÁDOM, IMÁDOM, IMÁDOM!

Verhetetlen ár-érték arány, szokásosan csúcs Oriflame minőség, letisztult design, fincsi illat, tökéletes állag, kényelmes spirál, puha sörték.
Holnap estig akciósa rendelhető akár tőlem is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

Én csak annyit mondanék, hogy IMÁDOM, IMÁDOM, IMÁDOM, IMÁDOM!

Holnap estig akciósa rendelhető akár tőlem is!

Heni01

2017. január 9.

Életem első szempillaspiráljai között volt és azóta is használom ennek már 4-5 éve, Igazán bevált szép pillákat varázsol

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

norykab

2017. január 8.

Évek óta használom, nekem teljesen bevált. A legjobb szempillaspirál amit valaha próbáltam, mindenki megkérdi, hogy műszempillám van e :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 8.

szanika

2016. november 17.

Nagyon nagy kedvencem! Már régóta ismerem és használom, illetve 1évig 3D műszempillám volt, így nem spiráloztam ez idő alatt. De most leálltam a pillázással és első dolgom volt, hogy megnéztem van-e az aktuális oriflame katalógusban belőle.
Szerencsére van, rendeltem is kettőt, merthogy ez a piros kupakos nagyon ritkán fellelhető. Rózsaszín kupakos társa többször bukkan fel, azt is próbáltam, de nekem ez a piros sokkal jobb valamiért. Én is használtam már 2-3 ezer Ft-os spirálokat, de ez a termék kenterbe veri az összes eddigit. És az ára??? A mostani katalógusban 899 Ft, volt már h 500 Ft-ért jutottam hozzá, de ha 2000 Ft lenne is megvenném! Hosszít, dúsít, intenzív színt ad, nem pereg. Imádom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

dia0311

2016. november 5.

Valamelyik nap találtam meg a fiókomban, nem emlékeztem, mikor került oda és honnan, kíváncsi voltam, mit tud, és nagyon meglepődtem. Én nem tapasztaltam dúsítást, viszont csodaszép, hosszú fekete pillákat csinált, akárcsak a rózsaszín kupakos hosszabbító testvére. :) Sajnos utána rájöttem, hogy eléggé "kukába kell kerülnie" darab, de ha le lesz árazva, nem kizárt, hogy beszerzem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 5.

Lory

2016. október 27.

Az utóbbi időben a legjobban bevált spirálom,imádom :)))Csodaszép hosszú és sűrű pillákat varázsol.Nem tapasztja össze őket,tartós,nap végéig lazán megállja a helyét.Közepes-nagyobbacska keféje van de nem ormótlan,könnyen lehet vele dolgozni és nem is vesz fel a kelleténél több festéket.Akciós ára majdnem hogy ajándék:))Pláne úgy,hogy márkásabb társait lazán kenterbe veri minden tekintetben.Szerelem lett,egyértelmű a maximum csillag :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 27.

Csipetke

2016. október 25.

Ár érték arányban szuper spirál.Jó a keféje és jó használni is.Nekem egy kicsit pereg már este felé de nem vészesen. De szépen ível és szépen hosszít is.Kellően fekete és a maga egyszerű csomagolásával szuper termék szerintem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

BK19

2016. október 23.

Nagyon jó spirál. Szép fekete színe van , az átlagnál egy picivel nagyobb keféje van. Szinte minden szempillaspirál az elején amikor használja az ember a kelleténél több anyagot vesz fel ( mivel ilyenkor még maga a tubusban is több van ), ezért hogy ne legyen sok a pilláimon én használok rögtön utána egy tiszta spriált, amivel szépen szét tudom szedni az összeragadt pillákat illetve a felesleges anyagot. Nagyon jól építhető , viszont ha építeni szeretnénk azt gyorsan kell, nem szabad meghagyni, hogy túlságosan megszáradjon az előző réteg mert akkor nem lehet majd szépen építeni. Bírja az egész napos kiképzést. Akciós áron szoktam mindig venni. Az árát nagyon megéri. Hosszít is és dúsít is . Sok drága szempillaspirálnál ezerszer jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

szilva82

2016. október 10.

Igen, céllövöldés szempillaspirál....gondolnám....itt tettem rá szert kemény 500 ft-ért...:)
24 órában melózom....szóval a dezodornak, spirálnak állnia kell a gyűrődést....:)
És ez a kis ócsóság nagyon is állja.....nem kenődik, nuku panda maci effekt.....nem csomósodik....tudok pislogni is tőle, és mégis szépek a pillácskáim.
Szóval fasza kis cucc, újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 10.

Szóval fasza kis cucc, újraveszem.

FazekasDora

2016. október 5.

A kedvenc szempillaspirálom :) Csak ezt használom évek óta. Azt hiszem a feje miatt. Nagyon szépen tudom ívelni a pilláimat tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

PVP 0 0