Oriflame

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vicoka08, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   tanácsadónők

A szempillaspirál optikailag dúsabbá, hosszabbá, ezáltal hangsúlyosabbá teszi a pilláidat.

szandracska

2016. augusztus 2.

Nem igazán festem magam, csak ha rám jön, ma reggel pont így ébredtem l fel. Reggel 5kor tettem fel, de egész nap bírta, pedig jó sokszor belenyúltam. Nekem bejött

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Lanie

2016. július 31.

Egy rétegben elmegy, kettőben brutálisan összetapad tőle a szempilla, nagyon nehézkesen tudtam megoldani, hogy valami fel is oldja azt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 31.

balankaa01

2016. július 28.

A Maybellinen kívül csak ezt vagyok hajlandó használni. Ár-érték arányban szuper! Nagyon szép pillákat varázsol, ha tud vele bánni az ember. Elég jól szétválasztja őket, hosszít, dúsít. Mindent tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 28.

ipszilonze

2016. július 8.

Elég sok festéket vesz fel a kefe, de gyönyörű pillákat lehet varázsolni vele. Ami viszont csodaszerré tette nekem, az a tartóssága. Hajnalban használtam, és hiába minden nyári forróság és izzadás, a nap végén is ugyanúgy a helyén maradt, még a végek sem koptak meg. Egyelőre csillagos ötös, meglátjuk, a későbbiekben is így marad-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

KBrigi19

2016. június 13.

Az egyik kedvencem. Nagyon szeretem, A keféje az átlagnál nagyobb de így is nagyon szépen lehet használni. Szép pillákat csinál, és nagyon jól lehet építeni vele a pillákat. Akciósan 500 ft körül van ami nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

thea

2016. június 13.

Ez az egyik kedvenc szempillaspirálom. Alig érek vele hozzá a pillákhoz és máris látványos az eredmény. Még soha nem csalódtam benne. A júliusi katalógusban csak 499.- lesz, úgyhogy betárazok belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 13.

Vanda234

2016. június 4.

Az elején jo volt!
Szine is fekete,könnyen felkenhető stb.
De a vegén annyira össze ragasztótta a szempillákat hogy az hihetetlen. Ezért nem veszem újra alaból nem lett volna rossz csak
A vege fele amikor kifogy akkor mar nem nyerő.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 4.

Az elején jo volt!
Szine is fekete,könnyen felkenhető stb.
A vege fele amikor kifogy akkor mar nem nyerő.....

bellabloom

2016. május 17.

Pro: jó áron beszerezhető,igazán szép fekete színű és jó kis dundi keféje van, amivel könnyű dolgozni. Kontra: egy szempillaspirál sem ragasztotta annyira össze a pilláimat, mint ez. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy alapjáraton hosszúak, szóval van minek összeragadni rendesen, de hogy még átfésülni-helyrerakni is nehézkes, csalódottá tesz. Amíg van, elhasználom, mert alkalmi sminkeknél jól jön, de nem valószínű, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

brigi50c

2016. május 8.

Nagyon régóta megvan, kombinációban használom a The One Instant Extensionsszel, de végül is önmagában működik. Szeretem a vaskos ecsetet, de óvatosan kell vele bánni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

Timi12

2016. február 20.

Nagyon összeragasztja a szempilláimat, maszatolódik... Nekem nem vált be!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 20.

Nagyon összeragasztja a szempilláimat, maszatolódik... Nekem nem vált be!

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

PVP 0 0