Oriflame

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vicoka08, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   tanácsadónők

A szempillaspirál optikailag dúsabbá, hosszabbá, ezáltal hangsúlyosabbá teszi a pilláidat.

hime0033

2015. december 7.

Hát mit is mondjak róla...a színe tényleg nagyon szép fekete, de kicsit mégis furi a viszonyunk. Valamikor borzasztó sok festéket vesz fel és képtelenség vele dolgozni, ragaszt, tapaszt, csomósít, minden ami kell, de valamikor meg nagyon szépen viselkedik és szép hosszú, kiemelt pillákat kapok tőle..dúsítani nekem nem igazán dúsított, talán ritkák voltak nekem a sörték, nem tudom..később viszont mikor sűrűsödött jobban lehetett kezelni és ez az eredményen is látszott, ennek ellenére mégsem nyúltam olyan sűrűn utána..bajban vagyok a pontozással, mert szívem szerint 3,5 adnék neki, de megkapja a négyet, mert amikor rendesen viselkedett, akkor tényleg egész szép eredménye volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 7.

tothbernadett

2015. november 19.

Szépen szét tudom választani a szempilláimat a spirál segítségével. Nagyon tartós is, esténként szenvedek a lemosásánál...de ez legyen a legnagyobb probléma 😃

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

Emci

2015. szeptember 30.

Akciósan 599 HUF volt (sokat nem vesztettem), de nem jó!Csomósít, nem hosszabbít, rengeteg festék a kefén 2 év után is!!!!:(Csalódás az Oriflame-től.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

Nixa

2015. szeptember 8.

Pár éve használtam ezt a spirált, és nagyon meg voltam vele elégedve! Szép pillákat csinált, nem csomósodott, nem ragasztotta össze őket. Azt, hogy most milyen azt nem tudom, nemrég kipróbáltam a lila tesóját is, hát szerintem az egy borzalom! De neki jár az 5*, ha olyan, mint amilyen régen volt! (:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

ribizlizizi

2015. augusztus 12.

jó fekete, de összeragasztja a szempilláim. kevésnek tűnik tőle. sokáig használtam, bemagyaráztam magamnak, hogy az én szempillám ilyen. hát nem... lecseréltem, már nem 4-5 kefét kell használjak valami hatás kedvéért, és így abszolút látom a különbséget. kitunkolom belőle a festéket, aztán viszontlátásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Ygritte

2015. július 30.

Az elején utáltam.Nagyon.Fintorogva vettem a kezembe túl híg volt a festék,túl sokat vett fel,össze tapasztotta a pillákat,szúrt a kefe.
De mikor már picit száradt az anyag kezelhetővé vált, nem lett kedvencem mert nem szeretem ha ennyit kell várni,hogy jó,használható legyen egy spirál de legalább éjfekete.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 30.

Mogyi

2015. július 12.

Nagyon szeretem ezt a szempillaspirált! Szépen szétválasztja a szempillákat, anélkül, hogy csomósítana, és láthatóan hosszabbít is. Én meg voltam vele elégedve!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

Macsek12

2015. július 11.

Igazán jó szempillaspirál,szépen szétválasztja a szempillákat,hosszít és a színe is szép fekete,az elején egy kicsit sok festéket vitt fel de ez pár használat után megszünt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 11.

fannc22

2015. április 12.

Én teljesen elvagyok ezzel a spirállal. Ha 2-nél több rétegben viszem fel már nagyon tapad és nagyon mű, viszont 1-2 rétegben szinte tökéletes! Többször kérdezték, mikor ezt használtam, hogy van-e műszempillám. :) Az ára sem elhanyagolható, simán megelőzi más, drága társait. Kicsit kellemetlen a szaga és szerintem gyorsabban fogy, mint más szempillaspiráljaim. 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 12.

mirtillmajoros

2015. március 24.

Nekem egyszerűen indokolatlanul gyorsan elfogyott. Más, ekkora méretű spirálom tovább kitart, ugyanennyi használattal, szerintem egy kicsikét csalóka. Egyébként nem rossz. Kicsit csomósodik, kicsit ragad, de átlagos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 24.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

PVP 0 0