Oriflame

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vicoka08, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   tanácsadónők

A szempillaspirál optikailag dúsabbá, hosszabbá, ezáltal hangsúlyosabbá teszi a pilláidat.

Snowwhite

2015. március 3.

Határozottan nem rossz. Gyorsan szárad, vastagít, dúsít, emel, hosszan tart, jó az állaga, tartós, lemosni viszont nagyon könnyű. Volt már jobb is, de az 3* ennyibe került, ezért kap egy 5-öst.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 3.

dylen6628

2015. február 26.

Nagyon akciósan vásároltam. Nem rossz spirál, de van még mit javítani rajta. Szeretem a szilikonos spirál kefét, a legtöbbel jól lehet dolgozni.

Viszont itt a festékkel van egy kis baj. Túl híg, nehéz annyit hagyni a spirálon, amennyi "kell". Ráadásul felkenve lassan szárad! Jobb, ha az ember még egy jó percig nem pislog, különben összekeni a szeme környékét. Arról nem is beszélve, hogy ez az egyetlen olyan spirál, amely egy csepp vízre képes teljesen "elfolyni". :S Ilyet más normál spiráloknál még nem tapasztaltam!
Mégis azért adok 3 csillagot, mert nagyon szép sötét fekete színt ad a pilláknak és ezáltal szép tekintetet varázsol. Ettől függetlenül nem veszem újra!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 26.

Jenniii92

2015. február 21.

Szeretem, jól elválasztja és hosszabbítja a szempillákat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

Szeretem, jól elválasztja és hosszabbítja a szempillákat.

mitrealina

2015. február 15.

Nagyon szeretem, szép szempillákat csinál, igaz 1 rétegben érdemes felvinni, mert több rétegben kicsit mű hatása van. (Tapasztalat! :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 15.

racskai_eniko

2015. február 3.

Kicsit csalodtan ebben a szempillaspirálban.Az itteni pozitiv vélemények miatt vettem.Előre szép szempillákat csinált,örültem is neki.Amikor másodszorra vittem fel pár kissé poklábas eredményt kaptam,de az még türhető volt.Viszont a harmadik felvételnél a szempilláim összeragadtak. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 3.

Kinyi

2015. január 17.

Az egyik kedvenc spirálom. Szépen dúsítja és hosszabbítja a pillákat, nekem nagyon bevált. Akciósan vettem, talán 750 Ft-ért. Szerintem megéri az árát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 17.

lilla96

2014. december 25.

Szeretem ezt a spirált! :) Hozza, ami elvárható tőle..kedvező áron.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 25.

Szeretem ezt a spirált! :) Hozza, ami elvárható tőle..kedvező áron.:)

krixtina13

2014. október 15.

Igazán jó kis szempillaspirál! Szép,dús és hosszú pillákat eredményez :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 15.

Igazán jó kis szempillaspirál! Szép,dús és hosszú pillákat eredményez :)

labello

2014. október 15.

Amit tudnia kell , azt tudja. Szép nagy ívelt szempillákat ad , és sokáig tartós is. Bár lehetne egy kicsit sűrűbb is ,viszont az ára verhetetlen !!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 15.

vivuss87

2014. szeptember 14.

nagyon szeretem, szerintem az egyik legjobb oriflame-es spirál. Akinek nem jön be, ajánlom egy kicsit hagyja "beszáradni" az oriflame-es spirálok, a gumi kefések általában túl hígak, de ha hagyjuk kicsit állni őket, akkor csodákat művelnek:)

Másodikat használom, és valami eszméletlenül lassan szárad. Az előzőnél nem emlékszem ilyenre. Nincsenek szemöldökig érő pilláim, de ha ezzel festem, tuti hogy hozzáér a szemhéjamhoz. Kinek van erre ideje korán reggel, hogy legyezgesse a pilláit?? Lepontozom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

PVP 0 0