Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorkaww, Módosítva: 2012. október 9.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Tedd ragyogóbbá bőröd tónusát. A színezett hidratálózselé hamvas, természetes ragyogást kölcsönöz a bőrnek. Használhatod önmagában vagy kedvenc alapozóddal.

Kiszerelés: 30 ml

szabbka

2013. április 10.

arcfény...!!!! mindent elmond! kiemelni kell vele, nem full bekenni vele mindent :))) miért várjátok el tőle a tökéletes fedést???? nem értem az ilyen véleményeket, puszta figyelmetlenség, nem pedig termékhiba és csak az átlagot húzza le!

félretéve az előző megjegyzést: highlighter-nek vettem, annak tökéletes és az ára, illata is szuper! 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

Cory

2013. április 8.

a világosabb árnyalatot használom, tökéletesen bevált, természetes hatású, mégis ad valami kis színt az arcnak (alapozót nem szoktam használni), és még az illata is finom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

x

2013. március 9.

Nagyon tetszik, vettem is belőle többet, amíg akciós volt, gyönyörű mély egészséges ragyogást ad az arcnak, abszolút kedvenc! A sötétebb van meg, és teljesen természetes hatást kelt, pedig világos bőröm van. Nem a zsíros hatást keltő csillogás, hanem derűs, vonzó ragyogás. Nagyon feldobja az arcomat.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 9.

Annette

2013. február 9.

Benne van a nevében és a leírásában is hogy fényes, illetve hogy színezett hidratáló, tehát nem alapozó(!!) szóval nem értem miért húzzátok le ilyen indokokkal.. én főleg az arc- és szemöldökcsontomra kenem highliterként(így a mennyisége sem kevés), vagy por highliter alá is tökéletes, de ha nagyon fáradt vagyok akkor akár az egész arcomra, szépen felfrissíti :) Könnyű eldolgozni, finom az illata, tuti újraveszem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

bogyo28

2013. január 21.

Imádom ezt a terméket! Minden reggel felkenem az arccsontomra, a szemöldök fölé, a szám fölé és a homlokomra is kenek belőle egy keveset függőleges sávban, mint egy highlightert. Alapozót nem használok, mégsem emeli ki a fénye bőrhibáimat. Persze egy kialapozott bőrön még szebben mutat. Nagyon könnyű elkenni, gyönyörű fényt ad az arcnak és friss, barackos illata van (nem erőteljes). Sajnálom, hogy ennyien lepontozták, mert nagyon jó termék és mindenkinek ajánlom. Ez egy arccsontkiemelő folyadék/krém és egyáltalán semmit nem kell takarnia. Bár anyukám az egész arcára is simán felkeni, szépen felélénkíti az arcát, de igazából csak arra a pár kiemelendő helyre kell. És nagyon olcsó is. Mindenki próbálja meg kiemelőként használni, tényleg gyönyörű eredményt lehet vele elérni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

kriszti8051

2012. december 30.

Nagyon szeretem :) Világos bőröm van és az arccsontomat meg az "almácskákat" szoktam vele kiemelni. Ragyogó, de a jó értelemben mert nem feltűnő csak karakteresebbnek érzem tőle az arcomat. A tubus nekem sokáig kitart és a jó minősége miatt is újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 30.

Squid

2012. november 14.

Sokadszorra veszem újra, én szeretem. Jól fed, púder nélkül is, csak úgy nagyon fénylik, ezért át szoktam húzni egy picit. Szerintem jól is hidratál, bár nem igazán vagyok rászorulva, inkább valami színezett krémet kerestem hétköznapokra, ami nem alapozó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 14.

andi91

2012. november 8.

Nekem tetszik az illata és a színe is, egyenletessé teszi az arcbőrömet. Viszont elég hamar elkezd tőle csillogni a bőröm (attól függetlenül, hogy alapból is egy kicsit csillogós, csillámos) és ha egész nap rajtam van, akkor eléggé kellemetlen érzésem lesz tőle, zsíros lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 8.

Réka P.

2012. november 8.

Az illata nagyon jó, sajnos ugyanez a hatásáról nem mondható mondható el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 8.

Az illata nagyon jó, sajnos ugyanez a hatásáról nem mondható mondható el.

brigi50c

2012. november 2.

Az illata jó, de a hatása kb a nullával egyenlő. Nem tudom, hogy ez volt-e a bűnös, de nekem az alapból is kicsit problémás bőrömön nagyon begyulladt utána egy-két pattanás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 2.

Antioxidánsok: Ascorbyl Methylsilanol Pectinate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.