Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alexíta7, Módosítva: 2013. június 8.

Lelőhely:   tanácsadónők

Dúsabbnak látszó pillák extrém fekete színben! A szempillaspirál intenzív hatású, szénfekete pigmentjei bámulatossá varázsolják a pillákat.

DalmiDalmiDalmi

2013. május 12.

Hatszáz forintba kerül. Tényleg intenzív fekete színe van. A keféje nem valami profi, nem lehet vele valami könnyen dolgozni, ráadásul tényleg nagyon lassan szárad. Hosszabbítja a szempillákat, de a dúsítás inkább csak annyit ér, hogy mindegyik pillám olyan, mint egy hangyaláb. A vizet egyáltalán nem bírja, egy kis pára közelében vagyok, vagy leizzadok enyhén, és elkezd lemászni. Tartósságát tekintve sem nagy szám, kis darabkákban pattog le a szemem alá a nap végén. Nem jött be annyira, de nem is katasztrófa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 12.

Dorcsa

2013. április 11.

Tényleg elég híg a festék, de nem vesz fel sok anyagot egyszerre. Tetszik a kefe, megtartom majd. Picit tapasztja a pillákat, de szép fekete színe van. Dúsítani is dúsít egy picit, a hosszabbítás nálam nem igazán észrevehető (bár ezt nem is ígéri). A hármas és négyes között vacilláltam, de valami 600 akárhány forintért vettem, ezért inkább 4.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.

manitia

2013. április 8.

Én most kaptam ajándékba, féltem tőle, mert olvastam az itteni véleményeket, de nem értem. Nekem semmi bajom vele. Ugyanolyan jó szerintem mint a piros tetejű testvére. Nem nagyon látok különbséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

Tinuskaaa

2013. április 2.

anyának vettem, végül én használom! nagyon szeretem, csak hozzá kell szokni, mert igen nehéz vele dolgozni... :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

szatmarijuli

2013. március 4.

Próbálkoztam vele, de nem lesz a kedvencem. Az árát megérte (kb. 600 Ft-ért vettem), egyszerű szempillaspirál. Nem dúsít szerintem, de nem is tapasztja össze a pillákat. Közepes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 4.

onecrimsonnight

2013. február 27.

Csak kipróbáltam, szerencsére nem rendeltem meg. Nagyon folyós, mikor felvittem a pilláimra és pislogtam egyet, tiszta festék lett a szemem alatti rész. Ráadásul nagyon összetapasztotta a szempilláimat, 3 nagy póklábat csinált a pilláimból.
Bár nem drága, de azt a kevés pénzt sem éri meg sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.

Bár nem drága, de azt a kevés pénzt sem éri meg sajnos.

Orsyna

2013. február 22.

Csalódtam benne.Pedig azt reméltem olyan hasonló lesz, mint a piros kupakos very me spirál.Nagyon folyós és összeragasztja a pilláimat.Inkább csak hosszít.A színe tényleg intenzív de maszatolós.:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 22.

szabonikolett120

2013. január 2.

Hosszítani hosszít,de nagyon ronda pillákat csinál.
Pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

Hosszítani hosszít,de nagyon ronda pillákat csinál.
Pénzkidobás volt.

Edi001

2012. december 28.

Egészen jó!! Kiemeli a pillákat, nem nehezíti el, viszont a dúsító hatása nálam nem mutatkozott meg sajnos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 28.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol