Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kismadár, az összetevőket feltöltötte: tviki1298, Módosítva: 2014. december 4.

Lelőhely:   tanácsadónők

Az Oriflame Wonder Lash spirálja gyönyörűen íveli a pillákat, köszönhetően a különleges applikátornak, ráadásul szépen meg is hosszabbítja őket. A Wonder Lash vízálló változata kék színben pompázik, a festék viszont a jól megszokott, mindig beváló fekete. Nem csomósodik, nem ragad össze, a pillákat szétválasztja.

Kendra

2013. február 20.

Ez a nyári szempilla spiráljaim egyike ,hosszít és szép fekete színe van,tartósan vízálló,szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 20.

orsolyanovak

2013. február 17.

Az biztos, hogy jó és jó áron. Hozzáteszem nem szeretem a vízálló spirálokat, mert teljesen értelmetlen dolognak tartom a használatukat, de most kipróbáltam...Vízzel érintkezve természetesen lejött és akkora mokkáim lettek, amiket meg annyira nehezen szedtem le még sminklemosóval is. Másból még nem próbáltam vízállót, de tartok tőle, h ezek már csak ilyenek. Ettől függetlenül jó spirál és aki nagyon tartósat szeretne ez biztos az, de én utálom ha nem tudom leszedni a szempillaspirált csak nagy kínok árán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

Heidi

2013. február 10.

Csak negatív véleményt tudok erről a spirálról írni.Annyira különleges a keféje,hogy ki sem tudom festeni a szempilláimat.Nagyon csikarja a szempillatövem a hegyes applikátor.Sok festéket vesz fel és ez mind a pillákon köt ki.Nem hosszabbít és nem választ szét,ehelyett csomókban áll a festék a szempillákon.Felkenés után pár órával már potyogott lefelé,viszont este a lemosásnál alig tudtam levakarni magamról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 10.

karakumsivatag

2013. január 12.

Jó a keféje, és a szememet sem csípi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 12.

Jó a keféje, és a szememet sem csípi.

kisvirág87

2012. november 8.

Legjobb szempillaspirál, amit valaha használtam. Maximálisan vízálló, egész nap kitart. Én nem mondanám, hogy nagyon dúsítana, inkább hosszabbít és gyönyörűen szétválaszt, de persze ez szempilla függő is, hogy milyen hatást ér el vele az ember. Sokan kérdezték már, hogy műszempillám van-e. Szóval nálam csillagos ötös! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 8.

sissy93

2012. július 1.

Ez volt az első szempillaspirálom (kb 3-4 éve). Az eredmény egész jó volt (nem műszempilla hatás, de szépen ívelte, szétválasztotta és nem csomósította a pilláimat), és brutál vízálló. Tette a dolgát, szóval 5-ös. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

Alkoholok: Ceteareth-20
Emolliensek: Isododecane, Hydrogenated Castor Oil, Paraffin, Stearyl Beeswax, Synthetic Wax, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Lecithin, Ceteareth-20
Emulgeálószerek: Hydrogenated Castor Oil, Lecithin, Ceteareth-20
Szilikonok: PEG-12 Dimethicone
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil
Parabének: Propylparaben, Methylparaben, Ethylparaben
Színezékek: CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Propylparaben, Sorbic Acid, Methylparaben, Ethylparaben

Felületi hártyaképző, átlátszatlanná tevő segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.