Origi

Ár:   890 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tothivett, Módosítva: 2018. május 25.

Kategória:   Ajakápolók

"Ha nyár, akkor dinnye, minden mennyiségben és formában! Gyermekkorunk önfeledt strandolását idéző sárgadinnye illatot választottunk napsütötte ajkaid ápolására. Éld át a perzselő nyári hangulatot a sárgadinnye zamatos illatvilágával! Természetadta ápoló olajok kényeztetik ajkaid, mint a kakaóvaj, shea vaj, mandula olaj, finom puhaságot és hidratált érzést adva. Ízig-vérig természetes sárgadinnye kivonattal készítve!"

SLS-, tartósító- és vegyszermentes.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

natulcien

2020. május 5.

Az ajakápoló nálam fogyó eszköz, mindenhol van és mindenhol kell, hogy legyen különben nem vagyok nyugodt. Eddig egy koreai márkára esküdtem, de járványhelyzetben gondoltam nem a külföldi rendelést preferálom, inkább a magyar márkákat és a helyi vállalkozásokat támogatom. Bevallom nem gondoltam, hogy nem kelleme kompromisszum lesez, hanem le is cserélem a koreai terméket. Szóval találtam két nagyon jó magyar alternatívát, ez az egyik. A nappali ajakápolóm, mert hihetetlen jól lehet rá rúzsozni. Az ABH matt rúzsok valami eszméletlen jól mutatnak vele, és eddig az összes rúzsommal kompatibilis volt, szóval, gazdaságos, praktikus, magyar. Nagyon elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 5.

Antioxidánsok: Tocopherol