Original Source

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Chaotica, Módosítva: 2016. május 24.

Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM
Kategória:   Tusfürdők

gnesh

2017. április 1.

nagyon tetszett a doboza, és hogy vegan alapanyagokból van, imádtam az illatát is az üzletben, de használatkor borzasztó sok mennyiség kell belőle, és az illat is csak addig érződik míg le nem mosom, elvette a kedvem a márka több termékének használatától.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 1.

HardCandy092

2017. február 10.

Nagyon jó ez a tusfürdő. Extra száraz bőrre használom és nagyon jól működik, ápol, nem viszket és egészen természetes érzetet nyújt, nem olyan ragacsos, műanyagos, mint a legtöbb drogériás tusfürdő. Az illata nagyon kellemes, nekem az is természetesnek hat. Tényleg egy kicsit gyorsabban fogy, mint a többi, de ezt elnézem neki, a fentebb írtak miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

mlivia

2017. január 3.

Karácsonyra kaptam vega kollegámtól és egyszerűen imádom! Az illata, az állaga, az, hogy vegán tökéletes!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

SiposFanni

2016. november 7.

Nagyon szeretem ezeket a tusfürdőket, az illatukat meg még inkább. Nem irritál, jól habzik, jó illatú, tartós. Nekem a bőröm nem száraz, úgy hogy arról hogy mennyire hidratál, nem tudok semmit mondani. Szoktam váltogatni más tusfürdőkkel, de mindig újra vevős. Ár-érték arányban is jó. És az az illat.......

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 7.

cincur

2016. november 7.

Néhány hónapja használom, szeretem nagyon az illatát, és szuperül hidratál is, nem kell testápoló sem mellé.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Horest

2016. október 19.

Az első pár alkalommal, amikor használtam kicsit szárította a bőrömet, de azóta nagyon jóban lettünk :) Már a második flakont használom, és igazán bevált, kellemes az illata, és most már abszolút nem szárítja a bőrömet sem. Kicsit nehezen habzik, ezért nekem relatíve gyorsan fogy, egyenlőre újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

marylou

2016. szeptember 27.

Nincs olyan illata, mint a Niveanak, Dovenak, vagy hasonlló tusiknak és nem is habzik annyira jól, de a természetessége és a csomagolás megfogott. A barátom eddig csak szappant használt, de ezzel a tusival kivételt tett és nagyon szereti. Érdemes kipróbálni. Hátránya viszont, hogy gyorsan fogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Audrey80

2016. szeptember 21.

Egyik kedvencem, a másik a mangós, szuper illata van, nem szárít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Egyik kedvencem, a másik a mangós, szuper illata van, nem szárít.

malnaszorp95

2016. szeptember 12.

Nem szárítja a bőrömet és az illatát is imádom. Mintha egy Bounty szeletet bontottam volna ki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

ALettah

2016. szeptember 6.

Az Original Source az egyik kedvenc tusfürdőmárkám, még soha nem csalódtam bennük. Ezt a példányt ajándékba kaptam valakitől, aki tudta, hogy szeretem az O.S termékeket, de nem tudta, hogy utálom a kókuszt. Úgyhogy kétkedve vettem kézbe, de mivel az illata elsőre nem volt ijesztő - a műanyag, Bounty-szelet jellegű cukros kókuszoktól falra mászom - ki is próbáltam. Amellett, hogy szokásos kiemelkedő O.S minőség, meglepően tetszett az illata is. Édes, de mégis friss valahogy, és a kókusz mellett érezhető a shea vaj enyhén diós aromája is. Bár nem lesz a kedvencem a családjából, de örömmel használom, és jár neki az öt csillag a szuper teljesítményre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, PEG-40
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid