Original Source

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Chaotica, Módosítva: 2016. május 24.

Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM
Kategória:   Tusfürdők

bugosgizi

2016. július 27.

Ez is pontosan olyan jól teljesít mint a márka többi tagja. Az illata meg egyszerűen csodálatos. Alkoholmentes és így ez sem irritálja a bőröm. Nem is tudom szavakba önteni mennyire klassz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

Zefsideren

2016. július 21.

Az első vegán tusfürdő,amit kipróbáltam. Nagyon kellemes, krémes állaga van, a bőröm puha lett a használata során, alig igényelt testápolót. Az illata pedig egyenesen mámorító, nekem nagyon tetszik. Ennyiért bőven megéri, én 500 Ft-ért vettem a helyi hiperben, szerintem több változatot is kipróbálok még, mert nagyon meg vagyok elégedve. Jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.

HRenata

2016. június 13.

Nem rossz tusfürdő, dús krémes habja van, kellemes vele fürdeni, nem is szárít. Az illata is jó, habár sajnos nem éppen kókusz, inkább tejes-vaníliás, mint egy vaníliás capuccino.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 13.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, PEG-40
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid