Original Source

Ár:   550 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. június 20.

Lelőhely:   hipermarketek, Müller, DM
Kategória:   Tusfürdők

Természetes módon hidratáló tusolótej gyümölcsös élménnyel

Induljon a nap egy gümölcskoktéllal és egy jó adag tejjel! Egy új, ellenállhatatlan tusfürdő. A recept: valódi vegán tej-kivonat, természetes hidratáló és 100%-ban természetes illatanyag teszi a bőrt puhává és rugalmassá. Ez az Original Source tusolótej.

Nessy

2017. május 8.

Édes banánpüré állag és illat, nem habzik különösebben, nálam nem okozott problémát, nem szárít, néha jól esik használni. Mindenképpen plusz pont hogy vegán és nem drága.
Jobb mint a mangós, de most éppen lime-osat vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

Jobb mint a mangós, de most éppen lime-osat vettem.

csill87

2017. március 22.

Kiütéses vagyok tőle zuhanyzás után. Meglepő, mert ugyan érzékeny a bőröm, de még sose voltam kiütéses semmilyen tusfürdőtől.
Ráadásul én frissebb illatra számítottam, de ez tipikus édes rágógumi illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

Ráadásul én frissebb illatra számítottam, de ez tipikus édes rágógumi illat.

Ophelia

2017. március 21.

Nagyon tetszik az illata, igazi banános, de még az állaga is olyan, mint az összetört banán, szinte már zavarba ejtő. :D Épp ezért nem is túlzottan vagyok kibékülve vele, nem habzik, ezáltal gyorsan fogy. Sajnos az én bőrömet rettenetesen szárítja, kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

candus

2017. január 7.

Imádom! Könnyű az állaga, könnyű szétteríteni a bőrön, remek az illata, jó az ára, vegán és nem tesztelnek állatokon sem. A kedvenc tusfürdő-márkámmá lépett elő :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

meaviolet

2016. augusztus 14.

Ááá, szerelem! Nem volt még banán illatú tusfürdőm, ez meg egyből levett a lábamról, amikor megszagoltam. Kicsit híg és folyós, nehezen habzik, de az illatáért elnézem neki. ^^

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

pcksz

2016. július 31.

Kellemes, kicsit rágógumira emlékeztető illata van, az állaga szerintem nagyon hasonlít a villával összenyomkodott banánéra, jól hidratál. Teljesen elégedett vagyok vele, valószínűleg fogok még ilyet vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 31.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!