p2

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Saranhuone, az összetevőket feltöltötte: igob, Módosítva: 2018. január 9.

Lelőhely:   Rossmann
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tökéletesen beleolvad a bőrbe és újjáéleszti azt, simábbnak és frissebbnek látszik.

Bőrgyógyászatilag megerősített. Hipoallergén, nem komedogén, SPF15+

Eedina

2018. szeptember 26.

A reggeli rétegzős rutinban használt szérumokkal összeférhetetlen volt, erősebb kenegetés után hámosodtak a korábban felrétegzett anyagok, pedig meghagytam a beszívódási várakozási időt. Szatén fényű finish-t ad. Az alapozótól ragacsos maradt a bőröm, terülését követően beleült a ráncokba, pórusokba, néhány órán belül egyértelműen felgyorsította az arcbőröm kifényesedését. (Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy egyik alapozómra sem púderezem rá. Púderrel lehet, hogy másképp viselkedik.) Fedése gyenge, ezzel önmagában nem lenne baj, szép és természetesebb tud lenni egy lágyabb, kevésbé intenzívebb "bevonat" is. Furcsa utóillatához nem tudtam hozzászokni. Azt gondolom, hogy szárazabb bőrűeknek ideális ez a termék.
Kiszerelése praktikus tubus, vékonyodó csúcsos kivezetése van, amivel jól szabályozható a felhasználni kívánt mennyiség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

zsizmo

2018. július 28.

A saját arcomon nem igazán tetszik valamiért, valószínűleg nem az én bőrtípusomhoz találták ki. A fedése viszont nagyon tetszett, de iszonyat maszk hatásom volt tőle.Inkább a könnyedebb alapozókhoz vagyok szokva, talán ezért is. Színben sikerült nem eltalálnom, de talán az egész paletta túl sötét nekem, a bénaságomért viszont pontot nem vonok le. Az árát szerintem abszolút megéri, sőt valójában pozitív csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

ClaryFray

2018. július 11.

Nagyon természetes hatása van, nekem teljesen beleolvad a bőrömbe. A legvilásosabb árnyalat amit eddig használtnam picit sárgasabb árnyalatú,aminek nagyon örülök, mert sokszor túl rózsaszínesek rám a világos árnyalatok. Egyetlen bajom hogy nekem picit túl fényes hatású, de eddig az első alapozó amitől egy szem pattanásom, pirosodásom bármi nyavalyám nem lett, úgyhogy le nem cserélném.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 11.

Iceburner

2018. június 11.

Hatalmas csalódás,pozitívan!Iszonyat száraz bőröm van,ezért minden sminkelés előtt alaposan alá kell hidratálnom.Ezt az alapozót amolyan próba,szerencse alapon vettem,mikor bevezették a Rossmann-ban.Esős,szeles időben és ebben a forró kánikulában is használom,ha reggel felteszem,elég délután egy kicsit korrigálnom/frissítenem és estig bírja a strapát.Ráadásul uszodába járok,nem mindig mosom le a sminkem,de a klóros víz se! :) Biztosan újra veszem.

Ui.: megvettem 6 hónap tanakodás után az Estée Lauder DW alapozóját kimondottan száraz bőrre,mert annyira dícsérték.Számomra egy kalap ****!Ha aláhidratálok,ha nem: maszkos,rettentően beleül a pórusokba/ráncokba és pár óra után ill. ebben a melegben alig 1 óra után olyan a bőröm,mintha szétrepedezett volna.Abszolút pénzkidobás volt...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

kklaudia

2018. május 21.

Nagyon szuper termék! Sűrűbb alapozókhoz szoktam mindig egy folyékonyabbat keverni, és nagyszerűen teljesit. Az ára is elég korrekt, ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

nagyorsolya78

2018. április 21.

Lassan 40 leszek, egyre macerásabb az alapozóvásárlás. Hóka a bőröm, ezzel 80% kilőve az itthoni kínálatból. Nem szeretem a dewy finisht, így a vízhiányos bőrre valók többsége sem jó. Hála Istennek - meg a fényvédelemnek - nem ráncosodom különösebben, ez kis könnyítés, de így se marad túl sok lehetőség a hazai bolti kínálatból.Na, ez pont megfelelőnek tűnik pár használat után. Természetes hatás, pont jó szín, nem narancssárgul be. Pici púderrel pont elég matt, de nem poros. Gyenge pont a tartóssága, hosszú munkanapokon nem ezt választom. Leárazva vettem 1200-ért, annyiért tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

brigi50c

2018. március 14.

Az alapozókat az életemben a férfiakhoz tudnám hasonlítani. Hosszú, komoly kapcsolatom van a Catrice HD liquid coverage-dzsel, és az a helyzet, hogy folyamatosan kísért a sors, hogy megcsaljam, mert nem tetszik a pipetta és a folyós konzisztencia. Így kerültem bűnbe, és megcsaltam ezzel a baráti árú alapozóval, aminél nem vettem arról tudomást, hogy egyrészt "fényes" a finishe (nem vészes, de nem is matt), másrészt pedig "természetes hatású" (azaz lóf@szt sem tud eltakarni, ha valami komolyabb van az arcodon). Nem különösebben bántam meg, hogy megvettem, hiszen korrektor és matt púder is létezik a világon, de azért miután kiéltem a kicsapongó korszakomat, azért szerintem visszatérek az Igazihoz. (Míg persze nem találok jobbat.) Összességében tényleg szép bőrképet ad, nem túl sötét, azoknak ajánlanám, akiknek nincs sok takargatnivalója és irtóznak a teljes fedéstől - ami nekem viszont a kedvencem. Kalandnak jó volt, a férjem nem ő lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

Laura06

2018. február 20.

Nekem az tetszik hogy a vilagos árnyalata, az tènyleg világos. Sokszor pedig nekem az is sötèt szokott lenni az alapozókból így tèlen. A fedèse ès tartóssága közepes, hètköznapokra nekem tökèletes. Az árát mindenkèpp megèri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

Andzsella

2018. február 14.

A fedésével nincs baj, viszont annyit is ér, mint az ára és még kicsit világosabb is volt, mikor már otthon használtam, mint a boltban (ez a bolti fény hibája). Sajnos meg volt a "cakey foundation"-effektus vagyis az alapozó porózus és nem természetes hatású. Púderrel sem marad sokáig fent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

Szucsnori

2018. február 6.

Én még leárazva vettem a Rossmannban a 010-es árnyalatban. Nekem nagyon tetszik a textúrája és a finise is. Nem a legerősebben fedő alapozó, de szépen beleolvad a bőrbe és szerintem hétköznapokra teljesen megfelelő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A jojoba olaj egy változata, lásd jojoba olaj.