p2

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Saranhuone, az összetevőket feltöltötte: igob, Módosítva: 2018. január 9.

Lelőhely:   Rossmann
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tökéletesen beleolvad a bőrbe és újjáéleszti azt, simábbnak és frissebbnek látszik.

Bőrgyógyászatilag megerősített. Hipoallergén, nem komedogén, SPF15+

vicka

2018. január 24.

Egyáltalán nem vártam tőle csodát, mégis megvettem, mert nagyon szerettem volna kipróbálni ezt (a számomra) új márkát. Mikor először feltettem az arcomra, összehasonlítottam a kedvenc alapozómmal, a L'Oreal True Match-el, és rá kellett jönnöm, hogy gyakorlatilag majdnem ugyanaz a 2 textúra, a 2 finish. Tegnap volt rajtam először hosszabb ideig (összesen 12 órán át viseltem) és egyáltalán nem kellett szégyenkeznem vele. Persze nap végére átfényesedett, de ezt várható is volt, a "dewy" miatt. Szeretni fogom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

gioia

2018. január 20.

Az akciók visznek engem a csődbe...:) Világosabb, mindennapos alapozó/BB kellett és mikor megláttam, lecsaptam rá. Egész jó, nem irritál, szép a fedése, természetes a bőrkép tőle. Kicsit világos lett, de ha teszek bele a sötétebb alapozómból, akkor pont jó az árnyalat. Estére se kopik le, így tényleg ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

Malachite

2017. december 26.

Hűűű!
Ez egy nagyon szép alapozó! Régóta keresek egy olyan igazán mindennapi alapozót, mivel kitűnő érzékkel szeretek bele megszűnés előtt álló termékekbe.... A legvilágosabb árnyalatot vettem meg, ami felkenve szépen alkalmazkodott a bőrömhöz. Könnyű-közepes a fedése, szépen építhető közepesig. Minimálisan hidratál, épp csak annyira, hogy a szárazabb részeket ne emelje ki, a textúrája mint egy álom, gyönyörűségesen terül, oszlik, selymes, nem foltos. SPF15 van benne, érzetre azt mondanám fizikai. Tényleg azt nyújtja amit mond, ad egy dewy-glowy finishű szép bőrhatású réteget, amitől azonnal üdébbnek éberebbnek, kipihentebbnek tűnök. T-vonalban púderezést igényel, de szerintem ez a legtöbb alapozóra igaz. A csőrös kialakítás remek ötlet, szépen adagolható, és egy kis mennyiség elég szépen eloszlatható, az első pár alkalommal sikerült is túl sokat kinyomnom.... :) Összességében kiknek ajánlom?

- normál-száraz bőrű nőknek, akiknek nincs sok takargatnivalója (egy kis korrektorral úgy is megoldható:)
- akik téynleg egy könnyű, nude, második bőr-jellegű alapozót keresnek
- akiknek fontos hogy emellett még cruelty-free is a termék
- akik az albínó-gének miatt nehezen találnak drogériás-vonalon alapozót

Ja, és most kb 1200 Ft-ért dobálják az ember után, de 1600 Ft-os rendes áron is ajándék. Kérek P2, ne mostanában vondd ki!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

Hűűű!

- akik téynleg egy könnyű, nude, második bőr-jellegű alapozót keresnek
- akiknek fontos hogy emellett még cruelty-free is a termék
- akik az albínó-gének miatt nehezen találnak drogériás-vonalon alapozót

Saranhuone

2017. november 24.

Random találtam rá a rossmannban, mégpedig leakciózva. Maga a márka tök ismeretlen volt számomra, viszont a cucc nagyon világos, gondoltam amennyit szívok a hullaszín bőrömmel, egy próbát megér, vigyük haza. Igazából pontosan annyit ad, amennyit ígér: a fedése közepes, viszont szép egységes bőrképet ad és szépen eloszlatható, nem pereg, tartós. Külön örültem a fényvédelemnek és a praktikus csőrös kialakításnak, amivel könnyen adagolható. Szóval aki igazi könnyű, nude, nem maszkos alapozót keres, annak bátran ajánlom, aki viszont pattanásokat vagy durvább foltokat szeretne eltüntetni, az nézzen valami erősebbet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A jojoba olaj egy változata, lásd jojoba olaj.