Paco Rabanne

Ár:   12490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   100ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 12490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tnildiko, Módosítva: 2014. október 31.

Kiszerelés:   100ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 12490 Ft

Illatösszetevők: vörös húsú mandarin, borsmenta, rózsa, fahéj, bőrös jegyek, amberketal (szintetikus ámbra)

Ár: 12490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu

Whistler

2018. január 19.

Immáron sok éve, hogy bevezették ezt a parfümöt, és bár a népszerűsége töretlen, nekem azóta sem sikerült megkedvelnem. Émelyítően édes, tolakodóan erős és szintetikus, amin a leszáradás sem segít. Szinte ugyanazt az arcát mutatja a kifújást követő percektől egészen a nap végéig. Rengeteg ennél sokoldalúbb és eredetibb illat található, nem értem hogyan lett ennyire közkedvelt. Egyedül a hatósugara és a tartóssága átlagon felüli.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Zsofi131

2018. január 17.

A legzseniálisabb férfi illat, amit el tudok képzelni. A férjem öt éve biztos, de szerintem régebb óta is ezt használja, és egyszerűen nem tudom megunni. :-) Amint megérzem reggelente a fürdőbe belépve, mosolyt csal az arcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

mogyorocska

2018. január 9.

A mai napig a világ egyik legjobb férfi illatának tartom! Hihetetlen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 9.

A mai napig a világ egyik legjobb férfi illatának tartom! Hihetetlen!

aNora

2017. december 16.

Olvasva az elöttem szólók "le- tucatozós" véleményét kicsit félek ideírni, de én oda vagyok ezért a parfümért. Pedig már nem a 14 éves kislányok közé tartozom és én nem is érzem ezt tucat illatnak. Még szeremcse, hogy nem vagyunk egyformák és mindenkinek más az izlése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

mackosajt

2017. december 15.

Gagyi tucatillat. Valamilyen szinten megértem, hogy ez menő a 14 éves kisfiúk és kislányok körében, de úgy látom, hogy elég sok 30-as 40-es nő bukik erre. Szomorú :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

CeCeDrake

2017. november 4.

Ebben annyi luxus van, mint egy zacskó sóban.
Közönséges és tucat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 4.

Ebben annyi luxus van, mint egy zacskó sóban.
Közönséges és tucat.

analinah1996

2017. október 26.

Életem eddigi kedvenc férfi parfümje, az ember megbolondul tőle..tényleg egy zseni aki megalkotta:) És emellett hosszú ideig megmarad a bőrön az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 26.

szelesviki

2017. október 9.

Kedvenc férfi parfümöm, ezért is vettem meg a férjemnek. Ő is szereti, nagyon kellemes az illata, és tartós is. Az ára az ami kicsit borsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

krisztina92

2017. szeptember 19.

Barátomnak vettem meg ezt a parfümöt születésnapjára. Imádjuk :). Tartós, de nem erős, nem vágja orrba az embert. Kellemes az illata nagyon. Télen szeretem érezni igazán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

SzucsneKetrin

2017. július 28.

A barátom használja ezt az illatot. Nagyon imádom rajta, nagyon szeretem az édes parfümöket és ez valami csoda. Nagyon tartós

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Limonene, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Benzyl Alcohol, Cinnamal, Eugenol, Citral, Isoeugenol, Citronellol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol