Paco Rabanne

Ár:   12490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   100ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 12490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tnildiko, Módosítva: 2014. október 31.

Kiszerelés:   100ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 12490 Ft

Illatösszetevők: vörös húsú mandarin, borsmenta, rózsa, fahéj, bőrös jegyek, amberketal (szintetikus ámbra)

Ár: 12490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Adam0108

2017. június 19.

Az a baj manapság annyi utánzata van még ha az eredetit is veszed aztmondjak oh ez csak utanzat tuti :D na de magárol a parfümről .. egyszer volt nekem egy 50ml ajándékcsomagba tusfürdővel ,a tusfürdő doboza is már olyan szagos volt féltem vele fürdeni ... na és ha beis fújtam magam. Az elején tömény ,fejfáditó hatású volt rám ..utána csak idegesitően tartós . Persze egy parfümnél jó pont a tartóság na de igen ...főleg magyarországon ez a tucat számú gigolo illat még mindig .Persze sokaknak kedvence de ha hasonló tartós dögös illat után nézel ottvan a versace eros pl ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

eveartstar

2017. június 16.

Jó giccsesre sikerült ez az aranytömb..kb. mint Trump palotája...
Kivagyi, hivalkodó, feltűnést keltő, minden finomságot nélkülöző, agresszíven tömény fűszeres katyvasz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 16.

Jó giccsesre sikerült ez az aranytömb..kb. mint Trump palotája...

ernestina

2017. április 11.

Mintát kaptam, de nem éreztem rögtön késztetést hogy megszaglásszam. Az egész külső olyan csilivili gagyiságot sugall.
Most kifújtam... Ajjaj, kerestem benne a szépséget, egy pillanatra feltűnt valami bőrösség is, de a fűszeres édesség uralkodott el rajta és idegesítően közönségessé vált. Na jó, ezt művelte az én bőrömön, lehet hogy tesztoszteronnal teli férfi kültakarón másképp viselkedik. De erről nem akarok meggyőződni, egyszerűen taszítóan közönséges és közömbös számomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 11.

emeseee6

2017. február 27.

Van az a "mondás",hogy a nők nem szeretik az üvöltöző majmokat,sem a bólogató kutyákat.Azt szeretik ha csendben lépked mellettük a tigris.
Na ez az illat tipikusan az üvöltöző majmok kedvence :D Én kb 30 fölött nem igen éreztem senkin,ellenben bárhol csapatosan járkáló halállazavagánycsávók kedvence....Kár,pedig amúgy nem lenne rossz illat,de csak ezekhez az emberekhez tudom már társítani,így 2nél nem tudok többet adni rá..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

M1ke

2017. január 14.

Utálom! Na nem feltétlen magát a parfümöt,hanem inkább azt a szűk látókörűséget ami ezt az illatot övezi. Kezdjük az elején: Én nem szeretem az édes illatokat,szóval elég hamar elvesztett engem. Még régen a hype elején kedveltem (főleg a fejillatát),egészen addig amíg nem szagoltam minőségi illatokat. Ez a parfüm nagyon jól szemlélteti a mai társadalmunkat,mindig az kell ami a másiknak van,nem számít,hogy van nála olcsóbb és van nála jobb is. Én a parfümökre hobbiként tekintek,rengeteget olvasok róluk és még többet próbálgatom őket. Ezért mindig hiányérzetem van,amikor például a Douglasbe bejönnek a tízen-húszon évesek és szinte csak ezt veszik észre. Miért? Nincs igény eredetinek lenni? Szeretnél te is a 1000. ember lenni,akin ezt érzi a kiszemelt lány? Ha már úgyis ugyanaz a séród,ruhád van mint a többinek,akkor még az illatod is legyen olyan? Srácok,legyen már meg az igény,hogy ne csak tucat dolgokat vásároljatok,attól mert valami nem népszerű még lehet jó és fordítva.A parfümről is néhány szót ejtve: Igazi club fragrance,szórakozóhelyre tényleg ideális. Tartós,jó a hatótávja és a lányok is szeretik. A bőrön nem változik sokat sőőt.. egyre édesebb lesz. Hétköznapi használatra szerintem nem túl ideális.Legtöbben,akik szerint ez az igazi parfüm,azok nem sok férfi illatot szagolhattak még... Összességében rengeteg jobb/minőségibb parfüm van nála, ami higgyétek el még a lányoknak is jobban tetszik :) ... (csak túl kellene látni ezen az aranyrúdon)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

hdori23

2017. január 14.

Ezer illat közül megérzem! Tartós,minőségi...Nekem maga az igazi parfüm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

Ezer illat közül megérzem! Tartós,minőségi...Nekem maga az igazi parfüm :)

biusjj

2016. december 16.

Nagyon szeretem ezt az illatot,életem szerelme is használja, sőt mikor kijött már azóta van belőle otthon. Egy fiatal, sportosan elegáns feltörekvő férfi illata, számomra. Egyik barátunk is használja, hasonlóan sportosan elegáns, kell hozzá megjelenés is. Finom, kicsit édes de mégis férfias, tartóssága is szuper. Nem lenne amúgy ezzel az illattal semmi baj, ha nem minden 2. "tezsvíír" használná ennek a koppincs változatát.

Ugyan ez a helyzet a Chanel Coco Mademoiselle-el... Ugyanis megtörtént eset: tömegközlekedés... jön ez az illat... hmm finom, ezt szeretem, de ott van egy mellék "szag" ami büdös... Majd megszólalnak: Csájé, há mi ez áz illát rájtád? a válasz: Csánel more, csánel.
De most felsorolhatnék egy rakás illatot ami sajnos így járt.. Jó lenne, csak nem mindenkinek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

ivi777

2016. november 17.

Ezzel az illattal egyszerűen ki lehet kergetni a világból. A párom egy ideig használta és sajnos 200ml-s kiszerelést vásárolt belőle. Alig vártam, hogy kihasználja, mikor nem vagyunk együtt. Brutál édes, nyáron még a darazsak is jöttek rá...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

Macsuka

2016. október 22.

Férjem kedvenc illata volt megismerkedésünkkor. Kellemes illat, de csak 1-2 fújásig. A több már bántóan orrfacsaró. Ha tucatillat, akkor előtte is biztos érezzem már, de nem volt emlékezetes. Pedig a jó illatra azonnal felkapom az orrom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 22.

lovecreams

2016. október 21.

Én személy szerint kedvelem ezt az illatot. Tisztában vagyok vele, hogy ugyanúgy tucatillattá vált, mint a női társa, de ez valahogy mégis tetszik. Szerintem ez egy mindennapi-futkozós illatnak nem jó, alkalom kell hozzá, hogy megmutassa, milyen is ő valójában. A párom is ezt használja, rajta nagyon imádom, ő is szereti. Ezt az illatot bizony tudni kell viselni, nem kisfiúknak való, hanem férfiaknak! Azért csak 4*, mert minden héten találkozom vele valahol:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Limonene, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Benzyl Alcohol, Cinnamal, Eugenol, Citral, Isoeugenol, Citronellol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol