Paco Rabanne

Ár:   12490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   100ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 12490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tnildiko, Módosítva: 2014. október 31.

Kiszerelés:   100ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 12490 Ft

Illatösszetevők: vörös húsú mandarin, borsmenta, rózsa, fahéj, bőrös jegyek, amberketal (szintetikus ámbra)

Ár: 12490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

0808

2015. december 31.

Nálam a nyerő 5-ben benne van! Imádom, de nem mindegy ki viseli kell hozzá A FÉRFI :))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 31.

incifinci28

2015. december 30.

tucat illat tudom, szinte minden második ember ezt fújkodja tudom, de én mégis megőrülök ha ezt az illatot megérzem a páromon vagy csak egy ledobott ingén.. imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

neakardtudnihogyki

2015. december 29.

Barátom ezt használja évek-óta mióta megjelent, felváltva a bordó Givenchy pour hommemal. Rengetegen használják, meg abból a rengetegből is a sok hülyegyerek meg a tahó állat, de rajta nagyon-nagyon jól áll, erőteljes, olyannyira hogy ha nála hagyom valamilyen cuccom annak vagy ilyen illata lesz vagy Givenchy:D Nem tudom milyen ennek az Embernek a bőr kémiája de hogy durván nagy hatósugarú rajta minden parfüm ... és nem azért mert 2 decit magára locsol meg még a wc illatosító is Paco Rabanne...

4* mert tényleg minden kisgyereken ez van, de nem az illat jó rajtuk, hanem mindenhol a barátomat juttatja eszembe haha:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

kincsö

2015. december 22.

Tucat illat !!!! Öcsèm kedvence, de én utàlom. Olyan semmilyen, gagyi , gyomorforgatò, olcsò "illat".Nekem ő a Paco R.One null ;) Elnèzèst mindenkitől de ez 0. ..A 2 csillag azèrt mert Öcsèm kedvence ,őt viszont imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 22.

Carlito

2015. október 14.

Különleges illat...imádom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 14.

Különleges illat...imádom..

Soldier

2015. szeptember 13.

Bocsánat ha valakit megbántok,de olcsó közönséges és tucat illat.Zavaróan erős is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

piccem

2015. szeptember 1.

Sosem gondoltam volna, hogy valaha is megutálom ezt az illatot...pont én...rám abszolút olyan hatással volt régen, mint a reklámjában,( oké erős túlzással :D ) hogy csak egyet csettint a pasi és a tangám is lepattan. Most viszont megérzem és megfulladok tőle, rettentően SOK! Nem egy kifinomult illat...2csillagot csak azért kap, mert mégis imádtam anno..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

Kendra

2015. augusztus 3.

Pár negatív véleményt olvasva az a szólás-mondás jutott eszembe,hogy " -Nem fog aranyon a rozsda"... ... . vagy talán " -Az arany sárban is arany." - Nem értem miért gondolják néhányan hogy a műveletlen köznép illatszerévé vált az 1million' ? - Talán ilyen jól keres a magyar átlag férfinép ,hogy úton-útfélen csak az illatozó aranyrúd nedűjét locsolja magára?
(Nevetséges és szájtépő csacsogásnak gondolom ezeket a véleményecskéket.)
Igen piacra került több ezer utánzat amit a fitos orrocskák a nagy púderfelhő alatt "tévedhetetlenül" one millionnak véleményeznek,sőt elismervén az igazán remek utánzatnak neve is van : Tonino Lamborghini Prestigo.
Véleményem szerint e-parfümnek nem kell menőnek ,sem trendinek lennie-maradnia,nem is lesz soha tucatillat mert minden viselőjén egyedi arculatot mutat. - Úgy gondolom a kopó orrú véleményezőknek sem kell szegény kőmíves-műves' Józsira mutogatni,hogy az arcátlan már megint a talicskában hagyott egy fángli aranyrudat és itt húzza az illatfelhőt ami annyira közönségesss.hogy csuda.
A parfüm elegáns,férfin-férfias és ha még is olyan egyén locsolja magára kinek nem illő - hát a majmot is öltöztethetik selyembe.......
Míg el nem felejtem öt csillag.

2013.08.15. - Hol is kezdjem?....Talán örülök is,hogy sokak így 'legagyizták ezt a parfümöt,-valahogy úgy mint amikor véleményt mondanak olyas valakiről akit csak kívülről szemlélnek meg és fricskáznak le ,de a belső lényét a valódi értékeit nem ismerik. Tény,hogy sok olyan ember csicsázta magára ezt az illatot aki nem volt méltó a viselésére. A reklám és maga a parfüm csomagolása is sárba tiporja az illatban rejlő lágyságot és eleganciát,mert,hogy erről az illatról más köntösben és megvilágításban ódákat zengenétek az tuti. Lehet,hogy néhány éve jó pár divatmajom édesanyukája karácsonyi meglepije volt és a csomagolás hívogató volt az "aranyeső a családomra"-jómódú követői körében. Ez mind tény,de a lényegen nem változtat,- azért ez nem egy trafikos Old Spice,kétlem,hogy minden degenerált útszéli szakadt csóró 65euros parfümöt öntöz magára! (- a 100ml es ára) A köntöse tolakodó és fantáziátlan,de egy intelligens és jóképű középkorú férfin megérezve ezt az illatot koránt sem szentségtörés,megkoronázva egy hófehér széles mosollyal pedig verhetetlen. Sajnálom, én így asszociálok erre az illatra gondolva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

(Nevetséges és szájtépő csacsogásnak gondolom ezeket a véleményecskéket.)
Míg el nem felejtem öt csillag.

GlamourAndStyle

2015. július 13.

Nem gondoltam volna, hogy bárikor is újra véleményt fogok nyilvánítani ennél a parfümnél, de most, 2 és fél év után mégis visszajöttem levonni egy csillagot. Történt ugyanis, hogy tegnap délután a belvárosban beragadtam egy mélygarázsba. 105x próbáltam leolvastatni a parkolójegyemet, de csak nem sikerült, így kereső hadjáratot indítottam, hogy valaki ugyan legyen már szíves kiengedni engem innen. Miután az egész szituáció kezdett egy zs-kategóriás horrorfilmre hasonlítani véééégre találtam egy eldugott kis szobát tele monitorral (így el nem tudom képzelni, hogy nem látta senki, hogy ott szerencsétlenkedek a jegyleolvasónál) és benne egy pasival, vagyis inkább fiúcskával, aki egyem meg, mint egy vakond úgy gubbasztott a sötét szobában...és itt jön a poén: a One Million tömény felhőjében. Persze készségesen segített, de kezdett egyre kellemetlenebbé válni a helyzet, amikor egyre közelebb jött hozzám és a derekamig érő fiú pajkosan közölte velem, hogy a számomért cserébe majd felengedi a sorompót én meg majd felállíthatok mást is...sajnos nem voltam olyan hangulatomban, hogy frappánsan helyre tegyem, így csak egy zavaros félmosolyra, valamint egy lesajnáló pillantásra futotta, utána pedig szinte padlógázzal hagytam el a tett helyszínét.

Summa summarum, ezután az "élmény" után nekem a One Million a kompenzálni próbáló férfiak kétségbeesett szagú tesztoszteron-pótlója, amit már tényleg a Postás Józsitól kezdve mindenki magára fújkál. Az égvilágon semmi vonzót nem találok ebben a parfümben, ha pedig egy vonzó, magára valamit adó férfin ezt érzem meg pillanatok alatt képes romba dönteni az addig tökéletesnek vélt imázst.

2012.november 26.

Amikor megjelent, megvadultam ezért az illatért, annyira tetszett. Azóta azért eltelt egy kis idő, de hamar eljutottam az átértékelés szintjéig. Habár nem szeretem ha egy illatot annyian használnak, hogy minden második emberen azt érzem, alapvetően ezzel még nem is lenne problémám, annyival megoldom, hogy én biztos nem fogok egy olyan parfümöt venni ami így elvesztette a személyiségét és amit olyan széles körben használnak, hogy a kisboltoktól kezdve a szórakozóhelyekig mindenhol érezhető. Az a baj ezzel a parfümmel, hogy társult hozzá egy jelenség (akárcsak a Pink Sugar-hoz, nagyon jól mondta az előttem szóló) és azóta csak azt a férfitípust tudom hozzá elképzelni. Ráadásul amelyik fiú (mert sajnos nem férfiak) meg ezt használja ösztönös kényszert érez arra, hogy legalább a fél üveggel magára borítsa. A hajógyári szigeten keményítő, egyenfrizurás, köldökig kivágott pólós, rózsafűzéres, koptatott farmeres, néha még túlszolizott tizenéves fiúcskák illata ez, akik ezáltal azt hiszik roppant férfiasak, közben olyanok, mint akiket futúszalagon gyártanak...mert hogy nem az öltönyös, elfoglalt üzletember vagy családapa illata ez az egyszer tutibiztos. Így -ellenkezve előző állításommal, miszerint nincs személyisége az illatnak megcáfolást nyer, mert mégis társítható hozzá egy bizonyos fiútípus, de eközben mégis annyira borzasztóan semmitmondó az egész kreáció és amit sugall az is, hogy tényleg egy olyan illat, amit locsolhat magára mindenki, személyiség nélkül. Azért mert régen tetszett az illata kettest kap, de mostmár lecsenghetne a one million őrület és vigye magával a pink sugar-t is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

2012.november 26.

xxEDITxx

2015. június 5.

Hihetetlenül jó illat, viszont igaz, h lépten-nyomon szembe jön az emberrel az utcán.. Azt az illatot amit a Szerelmem hord, illetve én is nem akarom érezni folyton másokon is. De szerintem ezzel mindenki így van.
Viszont mivel rengetegen használják, és akár gagyi változatot, akár úgy befújva, h bűzlenek a rengeteg parfümtől, már idegesítővé kezd válni az illat.. Ami eléggé elszomorít, mert ez nem az illat hibája..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Limonene, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Benzyl Alcohol, Cinnamal, Eugenol, Citral, Isoeugenol, Citronellol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol