Paco Rabanne

Ár:   12490 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   100ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 12490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tnildiko, Módosítva: 2014. október 31.

Kiszerelés:   100ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 12490 Ft

Illatösszetevők: vörös húsú mandarin, borsmenta, rózsa, fahéj, bőrös jegyek, amberketal (szintetikus ámbra)

Ár: 12490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu

yanded

2015. május 16.

Sajnos nagyon sokan használják, mert azt hiszik menők tőle. Pedig rettentő irritáló illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 16.

Bini

2015. április 9.

Régen imádtam ! Azóta azonban egyre többször jött szembe velem az utcán, és rossz volt nézni, hogy kik hordják(Természetesen nem az eredeti példányt.. )
Jó múltkor egy ismerősöm ajánlgatta, hogy rendeljek vele együtt parfümöt.. Hát megkockáztattam, hogy bevállalom ismét. Körülbelül 2 fújás erejéig tartott a "Re union".. Valamiért már nem látom benne azt a varázst, amit egykoron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

starkadri

2015. április 8.

Hát sajnos vagy nem sajnos én is "bedőltem" neki... valóban tucatillat lett, és nem megfelelő már a felhasználói közönsége sem, de igenis van akinek jól áll, és itt nyilván nem a kis 16 éves ecsetfejekre gondolok. De működik és mocskos módon az ágyba csábít, ha csak egy estére is... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 8.

x

2015. február 26.

Hát ha eltekintek a tipikus felhasználótól (akiktől kiráz a hideg és sajnos a 6. kerületben is vannak bőven), akkor ez azért rossznak nem rossz illat. Nem is jó éppen, de kicsit olyan, mint a Le Male kölyökpezsgő kiadása. A bódító, részegítő tartalomelemek helyett cukros műaromák, de azért megvan benne a lehetőség, hogy felnőve a kiskölyök ráérez a dolgok ízére. A reklámját csak most láttam, mivel nincs tévém, hát az elég röhejes. A női változata se rossz éppen, csak túl trendi. Annak viszont még nem is láttam a reklámját, juteszembe, gyorsan megnézem azt is.

Update: Na bajban vagyok. :D Kellett nekem szidni az illat tipikus felhasználói körét... Most pedig kiderül, hogy van egy nagyon nem tipikus felhasználója is, aki a végén még megkedvelteti velem... Hónapokig törtem rajta a fejem, hogy tényleg ezt viseli-e a lókötő, mert picit másként jön ki rajta az illat, mint a 6. kerület hvcs-in (helyi vagány csávó), de ma biztosan ezt éreztem rajta. Így lesz egy semmi extra hvcs illatból bugyitologatós. Persze csak plátói szinten. És még csak nem is illik a pasihoz.
Azért még nem fogom feljebb pontozni, mint tavaly, de akkor is...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 26.

Azért még nem fogom feljebb pontozni, mint tavaly, de akkor is...

SMH

2015. január 4.

Sokan szeretik, de nekem nem jön be. Nekem valahogy olyan szilvás gombócos illata van, csak a rossz értelemben. A párom bátyja használja ezt és amikor elhúzza mellettem az "illat" felhőt, a gyomrom kifordul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 4.

Ophelia

2015. január 3.

A barátom kapott ajándékba egy ilyet, de rögvest megtiltottam neki, hogy a jelenlétemben használja. :D
Én nem olvastam korábban a rossz kritikákat itt, viszont első szaglásra unszimpatikus illat volt, de egyszerűen nem jutott eszembe, milyen kellemetlen ismerősöm használ/használt ilyet. Aztán miután itt utánaolvastam, -általánosítás ide vagy oda- rájöttem hogy összességében milyen körökben ,,menő" ez a parfüm, hát innen az ellenszenv...
Nem jön be, szerintem közönséges, túl édes, az üvegét meg nem is firtatnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.

Nem jön be, szerintem közönséges, túl édes, az üvegét meg nem is firtatnám.

Diablo

2015. január 3.

Nagyon sok negatív véleményt olvastam a parfümről- ma délelött a Müllerben vásároltam, és egy papírcsíkra fújtam az illatból, nagyon kiváncsi voltam. Számomra jellemtelen, édes és rossz!
Nem is akarom elhinni hogy ennyire népszerű nálunk ez a borzadály... Semmi pénzért nem használnám! Ajánlanám melegeknek és discosoknak. Igazi férfiak használjanak- Hugo Bosst vagy Bvlgarit :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 3.

Rhodesian Ridgeback

2014. december 14.

Itt aztán megy a hadjárat ez ellen a parfüm ellen. Megosztó, ami nem baj. A filmekből is azok a legjobbak, amelyek megosztóak. A semlegesség sokkal rosszabb. Nekem életem első "komolyabb" márkàs parfümje ez volt, amit használtam. Igaz, még évekkel ezelőtt és azt is karácsonyra kaptam. Összességében friss, kellemes, mégis édes, de könnyen szerethető illat....eleinte. Egy bizonyos idő utàn valóban émelyítővé vàlik, telve van vele az egész szaglóhám. A Black XS szerintem valamivel jobb. A sok 1*-ot túlzásnak érzem. Kár, hogy a sok páwah', "menő csávó", módosabb réti négerek' miatt főleg kishazánkban szag lett az illatból.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 14.

Regina.92

2014. december 11.

Én nem ismertem az illat "előtörténetét", de 3 viszonylag egymástól távoli alkalommal is érdeklődtem, mikor éreztem valakin, hogy mit használ? One million. Hát, így fogalmazódott meg bennem egy idő után, hogy én bizony szeretem a One million-t!
Szerintem nagyon szexi illat, DE tudni kell viselni; csak akkor szexi, ha FÉRFI viseli, nem pedig a tini "nagyon trendi" fiúcskák. Szerintem hihetetlenül jól el lett találva az illat, az már más kérdés, hogy a népszerűségének hatására egy ellentábor is kialakult. Én objektív alany voltam, hiszen tényleg nem tudtam előtte az illatról semmit. Tetszett és kész. Milliószor jobb, mint a sok rovarirtó szagú nagyon férfiasnak kikiáltott férfiparfüm, és meg azoknak a karcos szagát nem szeretem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 11.

nyarigabi

2014. december 4.

nincsenek rá szavaim.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 4.

nincsenek rá szavaim.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Limonene, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Benzyl Alcohol, Cinnamal, Eugenol, Citral, Isoeugenol, Citronellol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol