Paco Rabanne

Ár:   17 200 Ft, 24 200 Ft és 30 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: kencecica, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Ár:   17 200 Ft, 24 200 Ft és 30 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2018

Fejjegy: málna

Szívjegyek: rózsa, jázmin, mogyoró

Alapjegyek: méz, szantálfa, cédrus, cashmeran

Ár: 7500 Ft. , Eladó: Scara
Állapot: Kb. 26ml/30ml, Helyszín: Budapest XX., fizetés: Budapest személyes átvétel, posta.
Paco Rabanne Lady Million Lucky EDP gyári minta eladó
Ár: 450 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: új, Helyszín: Budapest (Köki-Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
nyarigabi

2018. május 25.

Jó ez! Semmi különös, fincsi málnás, simulékonyabb és édesebb, de nagyon hasonlít az anyaillatra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 25.

Lory

2018. május 16.

A rózsát de főleg a jázmint kiérezni belőle.A jázmin elég édes illatjegy,mellé társul már elég korán a mogyoró,leszáradáskor pedig mézbe ágyazódik,némi szantálos puhasággal.Nem lesz sem egyszerű sem egysíkú virág illat,az előbb említett összetevők miatt.Pont az ő elegyük keveredésével hajaz az anyaillatra és szerintem bőven felismerhető,hogy Lady Million flanker.Mondjuk nálam pont az anyaillat kapta a legkevesebb csillagot,ez is ritka de közülük legjobban a Prive varázsolt el engem(a Goldot még nem teszteltem).A Prive egy téli finomság és úgy gondolom,hogy a Lucky ennek a nyári változata lehetne.Az anyaillat éppen hogy a semmilyensége miatt felejtős nálam.Az idén szép nyári illatok születtek,végre feledésbe merültek a citromos limonádés pancsok és azért mert könnyedebb illat a cél nem csapták össze.Szépen megkomponált illat lett a Lucky is és érdekes a finom és ízléses édessége miatt.Nem lett szerelem de több fantáziát látok benne mint az anyaillatban.Irodába de nappali alkalmakra is jó választás lehet.Közepesen tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 16.

pomme

2018. május 12.

Jöttem felhúzni :D Nem igazán ismerem az anyaillatot,valahogy már a stílustól elment a kedvem, de mivel barátnőmet elkapta a Mac-ben a sminkes csaj, hát már mindent fújtam, amit értem, mást nem tudtam tenni a holtidőben :D Ehhez az illathoz volt saját "papír", hazavittem a táskámban, szerintem teljesen viselhető. Édes, virágos, nem túl könnyű, de nem is téli, nekem tetszik. Nem mondom, hogy nutellás rózsa, de én szerencsére nem érzem a málnát különösebben (nem szeretem), méznek sem mondanám az édes vonalat benne (a mézet sem szeretem), csak valami meleg és édes. Szerintem egyáltalán nem rossz, mondjuk nincs is viszonyítási alapom, önmagában nekem egy pozitív csalódás volt, sokkal olcsóbb és ribancosabb illatra számítottam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

Asianlover

2018. május 5.

Az anyaillatot nem használom, de szerintem egy elég karakteres, felismerhető illat, ilyen értelembe tehát elismerésre méltónak tartom, csak nem az én illatom. (Szerintem az nagy dolog, ha egy illat bekerül abba a ligába, ahol már hozzá hasonlítják a többieket. És ilyen értelemben a LVEB, Sí, Olympea, Black Opium meg a Lady Million is alkottak valamit. Nekem nem szokott felforrni az agyvizem, ha édes illatoknál olyan véleményeket olvasok, amik a fenti ötöstől, tehát a kályhától kezdik az összehasonlítást. Ennyit off topic a Lady Millionról.) Az illatpiramis alapján én egy Loverdose Red Kiss szerkezetű illatot vártam. A málnát imádom, és biztam benne, hogy a Because of You-hoz hasonlóan itt is egy jól kivehető, finom málnát kapok. Aztán valami krémes mogyorót, puha kasmír ágyon. Ezzel le is írtam kb. álmaim gourmand illatát, amit még a gyakorlatban nem sikerült megtalálnom :D Ehelyett jött egy semmilyenke édes illat. Karakter 0. Az anyaillatra nem hasonlít. Nem egy iĺlatbomba, bántani se fog senkit, egynek elmegy. Nem is kell ezt túlragozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Coumarin, Citral, Benzyl Alcohol, Eugenol, Benzyl Benzoate
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol