Paco Rabanne

Ár:   18 490 Ft, 26 490 Ft és 33 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 11490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Rony, az összetevőket feltöltötte: dsophie88, Módosítva: 2019. július 7.

Ár:   18 490 Ft, 26 490 Ft és 33 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 11490 Ft

A parfüm egyszerre karakteres, domináns és érzéki. Éppolyan ellentmondásos, mint a XXI. századi független és korlátok nélkül élő nők. A Lady Million parfüm alapja kifejezetten édes és meleg, köszönhetően a méznek és a pacsulinak, melyet a szívjegy virágai érzékivé varázsolnak.

Ár: 11490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30 és 50 ml-es kiszerelésben kapható.
10 db parfümminta
Ár: 2700Ft + posta , Eladó: Kittus89
Állapot: új, egyszer próbált, Helyszín: Szolnok, fizetés: utalást követően ajánlottan vagy foxpost vagy személyes
Ár: 14000+pk , Eladó: Zit1
Állapot: Kevés hiányzik belőle , Helyszín: Tiszaújváros , fizetés: Előreutalás után postázom

Linett21

2021. április 2.

'Isten nem ver bottal.'
Csak Lady Millionnal :-(
Ez már nagyon kikívánkozott, bocsi :-)
Épp olyan, mint a csomagolása: gagyi műarany - plasztikból. Legalább az illat és az üveg egyszer tökéletes összhangban van, és ez becsülendő.
Van macskám, van alomja. Esküszöm, a macskám pisije és ez közeli rokonok. Szerintem.
Uram, irgalmazz!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 2.

'Isten nem ver bottal.'
Csak Lady Millionnal :-(
Ez már nagyon kikívánkozott, bocsi :-)
Uram, irgalmazz!

Cathi

2021. március 6.

Update 2: meg mindig nagyon szeretem. Megmondom öszinten, engem nem erdekel sem a napszak sem az evszak, ugyanugy magamra fujom a legedesebb parfümöt nyar közepen :D Mostanaban nem mertem hasznalni, nehogy elfogyjon (mert en hülye sorra veszem vakon az uj parfümöket es mindegyik szinte csalodas volt, ahelyett hogy ezt vettem volna ujra).
Alig varom mar, hogy megint szabadon elhessünk, es vegre megint csavaroghatok egy kicsit. Alig varom mar, hogy bepattanjunk az autoba, menjünk bulizni vagy akar csak meginni valamit, es magamra fujhassam. Engem ez az illat a fiatalkoromra emlekeztet, amikor 'gondtalan' eletünk volt, baratokkal logtunk, buliztunk stb.

Update: sokszor olyan szep oldalat mutatja meg, hogy az hihetetlen. Finom, erzeki, nöies.
Neha viszont szinte mintha unisex lenne. Szerencsere az utobbi idöben csakis a az elsö variacio fordul elö. Imadom, meg ennyi ev utan is.

Jó kis parfüm, szép csomagolás, és az illatot is jòl eltalálták. Nem ez a kedvenc parfümöm, de attól még szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 6.

dbeata

2021. március 5.

Kíváncsi voltam, és kipróbáltam egy drogériában. Számomra ez egy tucat illat, az a tipikus émelyítő cukoroldat, ami ma a parfümipart jellemzi. Az üveg sem az én világom. Sejtettem, hogy nem lesz szerelem, de nem akartam előre ítélkezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 5.

theylovejucc

2021. február 6.

Csak buliba használom, ami azt jelenti, hogy a Covid kitörése óta kb egyáltalán nem... hiányzik is. de normál hétköznapokon, vagy dolgozni elég nagy túlzás ez a parfüm. Ha azt akarom, hogy mindenki érezze az illatomat és nézelődjenek akkor tutira bevetem, viszont szerintem egy ilyen markáns illathoz az öltözék sem mindegy. Ha leugrasz melegítőben a közértben akkor ne ezt tedd fel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 6.

Colormonkey

2020. november 27.

Valaki mondja már meg nekem, hogy hol vannak a 21. századi független és korlátok nélkül élő nők?! :D Annyira viccesek ezek a leírások.
Különleges illata van. Ajándékba kaptam, nagyon tetszett és kb csak ezt használtam, amíg tartott. Azóta viszont valahogy nem vonz. Talán majd ha egyszer megint találkozom vele, akkor rájövök hogy hiányzik. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 27.

ChubbyCat

2020. október 18.

Szerintem ennél a parfümnél talán még pont az én korosztályom a felső határ. Merész, pimasz, édes illat, aminek nagy hatósugara van és jó tartóssága. Párom nagyon szereti rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 18.

zs001

2020. szeptember 30.

Elnézést a kedvelőitől, de ezzel engem vallatni lehetne. Borzasztóan tolakodó, számomra végtelenül közönséges illat. Egy kis üveggel kaptam, de egy nap múlva már le is passzoltam, olyan fejfájást okozott. Ízlések és pofonok..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

Nagypaleva

2020. szeptember 11.

Az én bőrömön borzasztó tömény és pacsuli. Igazából máson is éreztem és ott sem tetszett, szóval ez az én hibám, tudom. Tehát csak ezért vontam le pontot, mert nekem nem jön be az illata. Egyébként szép a csomagolása és tartós az illata. Sőt, biztos sokak bőrén kellemes. Az én idősebb korosztályú férfi ismerőseim menekülnek ettől az illattól :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

annah

2020. június 19.

Nagy kedvencem ez a parfüm, valóban megállja a helyét a fiatalabb illetve az idősebb korosztályon is. Rajtam nagyon tartós!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 19.

allitse19

2020. május 13.

Ez az az illat, amit egy 20 éves és akár egy 60 éves nő is bátran megvehet, mert minden korosztályhoz passzol. Természetesen ezt is tudni kell viselni, de úgy gondolom, hogy aki ezt a parfümöt veszi meg, az biztos nem véletlenül teszi. Azért csak 4 csillag, mert nem érzem mindig olyan tartósnak magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 13.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Coumarin, Citronellol, Citral, Geraniol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, Green 5 / CI 61570, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Zöld)

Színező anyag. (Piros)