Paco Rabanne

Ár:   18 490 Ft, 26 490 Ft és 33 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 11490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Rony, az összetevőket feltöltötte: dsophie88, Módosítva: 2019. július 7.

Ár:   18 490 Ft, 26 490 Ft és 33 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 11490 Ft

A parfüm egyszerre karakteres, domináns és érzéki. Éppolyan ellentmondásos, mint a XXI. századi független és korlátok nélkül élő nők. A Lady Million parfüm alapja kifejezetten édes és meleg, köszönhetően a méznek és a pacsulinak, melyet a szívjegy virágai érzékivé varázsolnak.

Ár: 11490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30 és 50 ml-es kiszerelésben kapható.
10 db parfümminta
Ár: 2700Ft + posta , Eladó: Kittus89
Állapot: új, egyszer próbált, Helyszín: Szolnok, fizetés: utalást követően ajánlottan vagy foxpost vagy személyes
Ár: 14000+pk , Eladó: Zit1
Állapot: Kevés hiányzik belőle , Helyszín: Tiszaújváros , fizetés: Előreutalás után postázom

eperturmix

2016. október 15.

Nőies,nem épp az a finomkodó kis hölgyike,inkább az a dögös típus.Tetszik magamon is,máson is,tartós nagyon,a ruháimon több nap után is érzem.Ami nem jó,hogy sokaknak van már.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

mafalda

2016. szeptember 30.

Nekem ez a parfüm olyan semmilyen...finom finom de nincs benne semmi extra semmi különleges semmi plussz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

Yubiri

2016. szeptember 23.

Van valami "nagyasszonyos" ebben a parfümben, ami miatt nem érzem jól magam vele. (Másoknak tetszik az illat rajtam.)
Ugyanezt érzem a Coco Mademoiselle és az YSL Black Opiumánál is.
Olyan erős tolakodó illatot hagy a kabátomon, sálamon, hogy kénytelen vagyok gyakrabban kimosni, mint szoktam, nem bírom elviselni :)
A pacsulira gyanakszom.
Upd. Most már több illatban is felfedeztem azt a jegyet, amit nem bírok elviselni, szúrós stb illat és valószínű, hogy a jázmin az. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

Ugyanezt érzem a Coco Mademoiselle és az YSL Black Opiumánál is.
A pacsulira gyanakszom.

tina30

2016. szeptember 11.

Egyszerűen szeretem ezt az illatot,szeintem igen kellemes,bájos,kifinomult,nem tolakodó, mégis érzéki, sőt titokzatos.Igazán nőies illat,s engem nem zavar,ha tucatillat lett belőle. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

vikitaliana

2016. szeptember 9.

Nekem a dezodora van meg, ami a világ legjobb dezodora!! Rengeteget próbáltam: drogériásakat, vichy-t, több Douglas-es parfüm deoját, de egyik sem ér ennek a közelébe. Az izzadást ugyan nem gátolja nagy mértékben, de az illata nap végéig megmarad, sőt még edzés után is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Iren11

2016. augusztus 30.

Nagyon kellemes illat, sajnos minden lányon mai napig ezt érzem, pedig nagyon szeretem. Sajnos nem tudom használni, mert nem szeretem ha velem jön szembe az utcán. Kár pedig egy nagyon kellemes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

lovecreams

2016. augusztus 30.

Tucat illattá nőtte ki magát, sajnos. Az illata finom és jó persze, de semmi különleges..:( Naponta szembejön velem az utcán és vannak már ennél jobb parfümök is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

jomosono

2016. augusztus 21.

5 csillagos finomság...........Iszonyatosan lüktető nőies illat.
Egyszerre ártatlan,és dögös is..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

5 csillagos finomság...........Iszonyatosan lüktető nőies illat.
Egyszerre ártatlan,és dögös is..

balogh.andrea

2016. augusztus 16.

Nem tudom, mi ez nálam, de én időről-időre valami furcsa késztetést érzek, hogy olyan illatokat márpedig igenis kipróbáljak, sőt, akár hosszabb ideig teszteljek, amikkel kapcsolatban helyből előítéleteim voltak valami miatt. Talán az ezen előítéletek miatti lelkiismeret-furdalás visz rá ilyesmire, nem tudom. Tény, hogy így jártam a Pink Sugar-ral, a La Vie Est Belle EDP-vel, és most a Lady Million-nal.

Múltkor Piri-Mariannal találkoztam a Köki Müllernél, és persze bementünk, és ez volt az első parfüm, ami a belépésünk után gyakorlatilag "szembe jött" velünk. Kérdeztem Mariannt, hogy ő már illatolta-e, majd mindketten megegyeztünk, hogy nem, és nem is vagyunk rá kíváncsiak, mert csak. Egészen biztosan nem mi vagyunk a célközönség.
Aztán tegnap este, tök véletlenül a kezembe akadt egy pici minta belőle, amit még anno egy vásárlás mellé kaptam ajándékba. Még a papírzacsit sem bontottam ki, csak bevágtam a többi mintám közé, mert ugye egészen biztosan nem én vagyok a célközönség. Meg amúgy is, nehogy már.
Szóval tegnap lelkiismeret-furdalás-rohamomban bizony feltéptem a zacskót, és fújtam egy picit az alkaromra. Kifújás után az első 2-3 percben gyakorlatilag fuldokoltam tőle (ténylegesen), annyira fojtó és erős volt az illat, de az a helyzet.... Hogy be kell, hogy valljam.... Hogy az első sokkélmény elmúlta után, egyáltalán nem volt rossz az illata, na. Sőt. Azon kaptam magam, hogy folyton szaglászom, és lefekvés előtt bizony még egyet fújtam.. Édes, valóban feltűnő, viszont legalább annyira egyedi is (szerintem tökre felismerhető) - ki kell. hogy mondjam, hogy az előítéletem falai leomlottak. És kicsit szégyelltem is magam miattuk - majd ha találkozok Paco bácsival, meggyónom neki ezt a bűnömet :):):)

Én mindenképpen egy fiatal(os), vagány csajszin (vigyázat, nem kiscsajon!) tudom elképzelni, aki céltudatos, merész, mer és tud élni az adottságaival és magabiztos kisugárzásával, és az adott hatást ki is használja, természetesen saját előnyére fordítva azt ;)

Kellemes meglepetés volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Kellemes meglepetés volt.

Jillian

2016. augusztus 4.

A kommunikációval ellentétben ez egyáltalán nem egy kislányos illat, hanem annak a nőnek az illata, aki elég karakteres, domináns és valóban tudja, hogy mit akar.
Nagyon kellemes, édes illatjegyekkel rendelkezik, egy kis mézes utóillattal --> aki szereti a mézes dolgokat az nagyon fogja ezt az illatot szeretni.
Én inkább télre, a hűvösebb időben ajánlanám a viseletét, egy színházba, egy esti rendezvényre.
Ráadásul nem kell belőle sok, mert nagyon tartós, 1-2 fújás is bőven elég! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Ráadásul nem kell belőle sok, mert nagyon tartós, 1-2 fújás is bőven elég! :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Coumarin, Citronellol, Citral, Geraniol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, Green 5 / CI 61570, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Zöld)

Színező anyag. (Piros)