Paco Rabanne

Ár:   18 490 Ft, 26 490 Ft és 33 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 11490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Rony, az összetevőket feltöltötte: dsophie88, Módosítva: 2019. július 7.

Ár:   18 490 Ft, 26 490 Ft és 33 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 11490 Ft

A parfüm egyszerre karakteres, domináns és érzéki. Éppolyan ellentmondásos, mint a XXI. századi független és korlátok nélkül élő nők. A Lady Million parfüm alapja kifejezetten édes és meleg, köszönhetően a méznek és a pacsulinak, melyet a szívjegy virágai érzékivé varázsolnak.

Ár: 11490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30 és 50 ml-es kiszerelésben kapható.
10 db parfümminta
Ár: 2700Ft + posta , Eladó: Kittus89
Állapot: új, egyszer próbált, Helyszín: Szolnok, fizetés: utalást követően ajánlottan vagy foxpost vagy személyes
Ár: 14000+pk , Eladó: Zit1
Állapot: Kevés hiányzik belőle , Helyszín: Tiszaújváros , fizetés: Előreutalás után postázom

Argold

(!)
2016. július 30.

Pont ugy érzem, ahogy az előttem szóló is írja. Mikor megvettem, tavasszal, akkor nagyon megfogott az illata. Igazi NŐies illat. De nyárra valahogy sok, tömény. Viszont ősszel megint elővettem. Örök darab

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 30.

p.krisztikee

2016. július 2.

Ezt a parfumot néha imádom, néha túl sok. Ettől függetlenül 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 2.

Ezt a parfumot néha imádom, néha túl sok. Ettől függetlenül 5*

Boombapple

2016. június 28.

Még szerencse, hogy nem magamnak vettem, hanem egy rokonomnak. Megszagoltam, valahogy olyan semmilyen illata volt. Tipikus pacsulis, átlagillat. Talán a legelső parfümömnek volt ilyen illata, amikor 10 éves voltam.
De így könnyű egyedi parfümöt választani, hiszen mindenki ezt fújja magára. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

De így könnyű egyedi parfümöt választani, hiszen mindenki ezt fújja magára. :)

liv17

2016. június 10.

Nagyon szeretem, teljesen egyedi, virágos illat. Annyi bajom van vele, hogy azért érezni a minőségbeli különbséget az itthon és külföldön vásárolt parfümben...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

Vanília

2016. június 7.

Izgalmas illat, nem hagy hidegen, ugyanakkor vegyes érzéseket kelt bennem. Szerintem a neve totál félrevezető, ui. inkább egyfajta szerény visszafogottságot érzek rajta, mint túlzott hivalkodó dominanciát. Semmiképp nem érzek rajta melegítős, télies aromát. Ahányszor megszimatolom, más és más illat jön ki erősebben. Az elején a Montale család számomra tipikus illatjegye csapott meg és ütött szíven, azt ui. ki nem állhatom. Ugyanakkor ennél a parfümnél nem taszított, sőt, olyan púderes-krémes letisztulása van, ami egész kellemessé teszi ezt a fura beütést is. Bármikor feltenném, szerintem kellemes és elegáns, inkább semleges, abszolút nem feltűnő és erőszakos illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 7.

Erina

2016. május 17.

Nagyon eltalált illat. Kicsit "nehéznek, soknak" érzem magamon nyáron, de télen a hideg időkben "felmelegít" :) Az üvege kicsit sok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 17.

3tara2

Korcsoport: >54
2016. május 16.

Objektív: korunk izgalmas,modern,karakteres,ultranőies illata,százezrek,milliók kedvence!
Szubjektív: akkora sablon,hogy megáll az eszem. Magába az illatba nem tudok belekötni,mert nagyon jó.....de ez a mézes/málnás/virágos összeállítás tömegcikk lett és hasonló illatok megtalálhatók az Oriflame katalógusban és a DM polcain is.

Ennyi lenne a gazdagság?
Ennyit sugall az arany és az ékkő forma?
Nem álságos ez egy kicsit?
Ennyire egyformák vagyunk,mi nők?

Nos....úgy döntöttem,megválok tőle! Mert tényleg finom - de egyszerűen ledaráltam Őt! Reggelire bekaptam,megízlelgettem,aztán rájöttem,hogy a fél fogamra sem elég 😀
Tartós,szó se róla!
Biztosan lesz szerető gazdája,aki nem olyan sárkány,mint én,mert ezt nem érdemli meg!
Mindenkinek ajánlom,aki szereti az édeskés,gyümölcsös,gyengén pacsulis illatokat!

Egyszer ki kell próbálni! ❤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. május 16.

Ennyi lenne a gazdagság?
Ennyit sugall az arany és az ékkő forma?
Nem álságos ez egy kicsit?
Ennyire egyformák vagyunk,mi nők?

Tartós,szó se róla!

Egyszer ki kell próbálni! ❤

kisjulis

2016. május 11.

Végre egy parfüm, ami tartós. Olyannyira, hogy még másnap is lehet érezni a levetett ruhámon. Nagyon sokan dícsérték rajtam, szeretem az illtát, télen-nyáron használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 11.

erika830104

2016. május 8.

Tudom,hogy egy elcsépelt sokak által kedvelt illat ,de Nekem is tetszik :-D
Mostohaanyám rajong érte,több üveggel elfogyasztott.
Több hozzáfűznivalóm nincs LOL

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 8.

Tudom,hogy egy elcsépelt sokak által kedvelt illat ,de Nekem is tetszik :-D
Mostohaanyám rajong érte,több üveggel elfogyasztott.
Több hozzáfűznivalóm nincs LOL

bjanckar

2016. április 21.

Nálam abszolút 5-ös, téli és alkalmi illatnak használom. Kifejezetten tetszik benne a málna, amit a legtovább érzek magamon belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Coumarin, Citronellol, Citral, Geraniol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, Green 5 / CI 61570, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Zöld)

Színező anyag. (Piros)