Paco Rabanne

Ár:   18 490 Ft, 26 490 Ft és 33 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 11490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Rony, az összetevőket feltöltötte: dsophie88, Módosítva: 2019. július 7.

Ár:   18 490 Ft, 26 490 Ft és 33 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 11490 Ft

A parfüm egyszerre karakteres, domináns és érzéki. Éppolyan ellentmondásos, mint a XXI. századi független és korlátok nélkül élő nők. A Lady Million parfüm alapja kifejezetten édes és meleg, köszönhetően a méznek és a pacsulinak, melyet a szívjegy virágai érzékivé varázsolnak.

Ár: 11490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30 és 50 ml-es kiszerelésben kapható.
10 db parfümminta
Ár: 2700Ft + posta , Eladó: Kittus89
Állapot: új, egyszer próbált, Helyszín: Szolnok, fizetés: utalást követően ajánlottan vagy foxpost vagy személyes
Ár: 14000+pk , Eladó: Zit1
Állapot: Kevés hiányzik belőle , Helyszín: Tiszaújváros , fizetés: Előreutalás után postázom

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Senoritaa

2014. június 30.

Imadommmm *_* Kedvenc illatom mondjuk kicsit lehetne tartossabb is de en mindig ujrafogom venni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 30.

Rose24

2014. május 25.

A külseje tökéletes :) finom érzéki illata van csak egy bajom van vele folyton szembe jött velem mindenki ilyet akart mintha más illat nem is létezett volna nem éreztem különlegesnek ezért inkább elajándékoztam

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 25.

TheGirl

2014. május 3.

Egyszerűen tökéletes. Annyira kellemes illata van, és még tartós is. Én nagyon kevés parfümre mondom azt, hogy "ez igen, ez parfüm", de erről elmondhatom. És még az a kristály alakú üveg is nagyon szimpatikus. Olyan egyedi, olyan különleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 3.

ebyke92

2014. április 21.

Imádom! Ez szamomra A PARFUM! Egyszeruen tokeletes, noies illat es nekem az uvegje is nagyon tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 21.

Mirtus

2014. március 24.

Két éve Karácsonyra kaptam egy 50 ml kiszerelésű edp-t. Tényleg van benne valami "glamorous", valami playboy nagyvilági illataroma! Engem emlékeztet még J.Lo. "Live Lux" nevű illatára. Tartós, órák után gyümölcsös illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 24.

Lívia

2014. március 24.

Sokszor próbálgattam, tesztcsíkos és bőrön is, de nem nem és nem!! Egyszerűen nem tetszik, én is érzek benne valami mézeset...több barátnőm is szereti én kivétel vagyok. Dehát nem vagyunk egyformák:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 24.

ewelin010

2014. március 17.

Imádom! :) Egyik nagy kedvenc.Nem sorolnám az olcsó kategóriába ,de aki szereti az édes illatokat annak mint én annak nagy kedvencévé válhat. :) Erős az illata bár nekem elég hamar elillan, nem érezhető túl sokáig. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

Pöti

2014. március 11.

Anyukám és a húgom kedvenc illata, én viszont nem rajongok érte. Túl sokszor érzem másokon, túl édes, túl bántó. Talán ha némely nőtársak eltalálnák a mennyiséget, akkor nem lenne gond, de néha már fulladás közeli állapotba lehet kerülni ettől az illattól. Anyukámon és a húgomon viszont nagyon kellemes oldalát mutatja, talán mert ők nem fürdenek benne. Magamon nem tudom elképzelni, pedig szeretem a fűszeres, orientális illatokat, de ez nem fűszeres, ez egyszerűen csak töményen édes. Bocs Paco... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 11.

renci011

2014. február 9.

Már alig várom, hogy jövőhéten végre megvehessem magamnak :) hamar barátságot kötöttünk, az illata... valami isteni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

Fruzsinnaa

2014. január 31.

Nagyon szuper! Nem okozott csalódást a black xs után. Mint ahogy a "rokona is", ő is jellegzetes, tartós és nagyon finom illatú. És tényleg érezni még este is. Meg másnap is a sálamon :) 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 31.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Coumarin, Citronellol, Citral, Geraniol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, Green 5 / CI 61570, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Zöld)

Színező anyag. (Piros)