Paco Rabanne

Ár:   18 490 Ft, 26 490 Ft és 33 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 11490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Rony, az összetevőket feltöltötte: dsophie88, Módosítva: 2019. július 7.

Ár:   18 490 Ft, 26 490 Ft és 33 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 11490 Ft

A parfüm egyszerre karakteres, domináns és érzéki. Éppolyan ellentmondásos, mint a XXI. századi független és korlátok nélkül élő nők. A Lady Million parfüm alapja kifejezetten édes és meleg, köszönhetően a méznek és a pacsulinak, melyet a szívjegy virágai érzékivé varázsolnak.

Ár: 11490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30 és 50 ml-es kiszerelésben kapható.
10 db parfümminta
Ár: 2700Ft + posta , Eladó: Kittus89
Állapot: új, egyszer próbált, Helyszín: Szolnok, fizetés: utalást követően ajánlottan vagy foxpost vagy személyes
Ár: 14000+pk , Eladó: Zit1
Állapot: Kevés hiányzik belőle , Helyszín: Tiszaújváros , fizetés: Előreutalás után postázom

csalogany18

2014. január 4.

Nagyon jóóó! :) Szerintem igazán csajos, karakán illat, az tuti, hogy ezt meg fogják érezni azok, akik az ember körül vannak, sokszor még este is érzem magamon, pedig keveset fújok belőle. Sajnos elég drága, de mivel ennyire tartós és erőteljes, szerintem megéri. Az illata is kellően egyedi, biztos van akinek túl sok, de szerintem ez a ritkább vélemény.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

nagy.nikike

2013. december 26.

Hugom kapta a barátjától Karácsonyra. Nagyon karakteres , édes és füstös illat. Hugomhoz nagyon illik, nekem talán kicsit sok lenne, de mindenképp egy finom egyedi illat, nem igazán találkoztam még hasonlóval.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

antonelly

2013. december 18.

.. ajándékba kaptam és imádom az illatát! .. egy bajom van vele, nem elég tartós, ezért csak a 4 csillag .. :( ..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 18.

viviendiamond91

2013. november 30.

Nem ő a nagy kedvencem, így csak 4 csillagot kap tőlem,VISZONT nagyon szeretem.Kifejezetten őszi/téli illat legalábbis számomra.Tartós,elegáns,kifejezetten nőies illata van!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 30.

birkuu

2013. november 25.

Hát én rengeteget stresszeltem azon vajon milyen illata lehet.. kapott itt meleget, hideget. Ajándékba kaptam így úgy voltam vele muszáj jónak lennie.. az első szaglásra teljesen elkenődtem egyáltalán nem tetszett, aztán mondom mégis csak befújom magam meglátjuk mi lesz, aztán telt az idő egyre kellemesebb, jobb illata lett. Szerintem kell neki ez a kis idő hogy kibontakozzon minden benne lévő illat. Csodálatos, imádom, és annyira tartós. A kiszerelése elegáns, kicsi bárhol elfér. Külön tetszik a doboza látszik rajta hogy egy "nemes" illatot rejt. Nem mondom hogyha elfogy újra veszem mer számomra elég drága de aki teheti szerezze be!!! Nagyon megéri :) 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 25.

noya

2013. november 23.

Imádom! Fantasztikus illata van és ráadásul nagyon tartós is! Mindenképpen 5*-os

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 23.

Szanyus

2013. november 15.

Ajándékba kaptam, nagyon bejött. Ha elfogy biztosan beszerzek egy újabb adaggal! Tartós, elég egy fújás bőven. Sokan kérdezték már, hogy mi ez a jó illat. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 15.

Pearl

2013. november 11.

Árához képest, tucat lett, így nálam elvesztette a varázsát, bár amúgy sem lett volna a kedvencem, max alkalmakkor.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 11.

selyemepi

2013. november 10.

Nekem nagyon bejött ez az illat. Természetesen nem minden nap ezt használom. Nekem a hangulatom és az alkalom dönti el, milyen parfümöt is használjak az adott napon, időpontban. Számomra ez egy elegáns illat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 10.

Bogyóka

2013. november 8.

A csuklómig jutott az illat, onnan tovább nem. Túl tömény, túl sok. túl nyüzsgő, túl nagyvilági. Levakarhatatlan. Jobban szeretem a letisztultabb illatokat, amiben érezni a szabadság illatát. Ez az illat nem fogva tart, hanem egyenesen megfojt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Coumarin, Citronellol, Citral, Geraniol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, Green 5 / CI 61570, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Zöld)

Színező anyag. (Piros)