Paco Rabanne

Ár:   18 490 Ft, 26 490 Ft és 33 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 11490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Rony, az összetevőket feltöltötte: dsophie88, Módosítva: 2019. július 7.

Ár:   18 490 Ft, 26 490 Ft és 33 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 11490 Ft

A parfüm egyszerre karakteres, domináns és érzéki. Éppolyan ellentmondásos, mint a XXI. századi független és korlátok nélkül élő nők. A Lady Million parfüm alapja kifejezetten édes és meleg, köszönhetően a méznek és a pacsulinak, melyet a szívjegy virágai érzékivé varázsolnak.

Ár: 11490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30 és 50 ml-es kiszerelésben kapható.
10 db parfümminta
Ár: 2700Ft + posta , Eladó: Kittus89
Állapot: új, egyszer próbált, Helyszín: Szolnok, fizetés: utalást követően ajánlottan vagy foxpost vagy személyes
Ár: 14000+pk , Eladó: Zit1
Állapot: Kevés hiányzik belőle , Helyszín: Tiszaújváros , fizetés: Előreutalás után postázom

Wildcat75

2013. november 4.

Finom édes illat, de én csak télen viselem...
Nyáron nagyon émelygős lenne szerintem....
Én szeretem, nekem bejött!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 4.

Finom édes illat, de én csak télen viselem...
Nyáron nagyon émelygős lenne szerintem....
Én szeretem, nekem bejött!

Wiwike

2013. november 3.

3 éve az illatom,egyszerűen nem tudom megunni. Újra és újra csak ő tud elcsábít. Egy igazi kiforrott,fiatalos,lendületes illat,erős személyiséghez kitűnően passzol. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 3.

Kodi

2013. november 1.

Elég erős, tartós, bogyós illat. A nevével ellentétben és azzal amit a marketing sugározni akar, nekem egy végtelenül olcsó semmitmondó illat. Igen, valóban egy szakadt, szőke szajha illata, aki csettintene, de már nem ugrik senki, minden sarkon állt már, minden bárban járt már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 1.

illatvarázs*

2013. október 22.

Egyáltalán nem volt meglepetés, majdnem ilyen illatra számítottam. Gondoltam, hogy a málnás-pacsulis-gardéniás-mézes egyveleg nem lesz frenetikus illat. Hát nem is lett... Egy nehezebb gyümölcsös-fűszeres illat volt 2 órán keresztül, most pedig olyan rajtam, mint a régi fenyő illatú habfürdő egy kis mézzel megbolondítva.
Én a ffi. változatától kifejezetten rosszul vagyok. Ez csajba jobb, de nem az én illatom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 22.

Abalam

2013. október 20.

Az egyik legjobb, nagyon, de nagyon szeretem az illatát. Kellőképpen édes, nőies és szexi. Legalábbis én annak érzem. Az üveg pedig szép és különleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 20.

jessy1210

2013. október 1.

Az a tapasztalatom hogy van akinek jól áll, van akinek nagyon nem. Nekem szerencsére jól illeszkedett a bőrömhöz az illat, nagyon szeretem, nagy kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 1.

hiperter

2013. szeptember 30.

a női és a férfi változat is telitalálat az én orromnak. nappalra azért csak óvatosan épphogy fújok, estére viszont nem spórolok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 30.

judit.bajnok

2013. szeptember 20.

Engem teljesen megvett. Illatmintát használok, de biztosan be fogom szerezni. Véleményem szerint erre az illatra (is) meg kell érni. Huszonévesen biztosan elkerültem volna, meg még pár évvel ezelőtt is, de érdekes módon egyre inkább tetszenek ezek a hangsúlyos illatok. Úgy tűnik, a szaglásunk is változik a korral :) Alig várom, hogy birtokoljam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 20.

barbesz

2013. szeptember 9.

Nagyon tartós, és nagyon nőies illat. Én mindenkinek ajánlanám, nem egyszer megjegyezték már hogy milyen jó illatom van:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

no1.katica

2013. augusztus 29.

Nagyon tartós és én nem tudnám más illathoz hasonlítani. Ha dögös ruhát húzok ( magassarkú+cicanaci+feltűnő ékszerek) , akkor ezt fújom magamra.Ad egy kis pluszt, amitől magabiztosabbnak érzem magam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Coumarin, Citronellol, Citral, Geraniol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, Green 5 / CI 61570, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Zöld)

Színező anyag. (Piros)