Paco Rabanne

Ár:   18 490 Ft, 26 490 Ft és 33 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 11490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Rony, az összetevőket feltöltötte: dsophie88, Módosítva: 2019. július 7.

Ár:   18 490 Ft, 26 490 Ft és 33 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 11490 Ft

A parfüm egyszerre karakteres, domináns és érzéki. Éppolyan ellentmondásos, mint a XXI. századi független és korlátok nélkül élő nők. A Lady Million parfüm alapja kifejezetten édes és meleg, köszönhetően a méznek és a pacsulinak, melyet a szívjegy virágai érzékivé varázsolnak.

Ár: 11490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30 és 50 ml-es kiszerelésben kapható.
10 db parfümminta
Ár: 2700Ft + posta , Eladó: Kittus89
Állapot: új, egyszer próbált, Helyszín: Szolnok, fizetés: utalást követően ajánlottan vagy foxpost vagy személyes
Ár: 14000+pk , Eladó: Zit1
Állapot: Kevés hiányzik belőle , Helyszín: Tiszaújváros , fizetés: Előreutalás után postázom

miomio

2013. augusztus 22.

Tavaly találkoztam ezzel az illattal először. Most újra megillatozva érdekel. Elsőre bár tényleg az a pacsuli illat csap meg, ez nekem olyan ,,parfümériás''. Simán el tudnám képzelni magamon, de úgy érzem érnem kell még hozzá :)
Viszont szeretném megkérdezni, hogy ezt a Refan parfümöt hol lehet rendelni?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

Viszont szeretném megkérdezni, hogy ezt a Refan parfümöt hol lehet rendelni?

estokani

2013. augusztus 7.

Szeretem, tartós, mozgalmas. Nagyon fura érzés máson megérezni, de elég sok alkalmam nyílt már rá ezért -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

tappancs

2013. augusztus 2.

én imádom,annyira nekem találták ki ezt az illatot!!! Mikor befújom magam mindenki el van ájulva tőlem...:)) Elég sokáig elég egy üveggel megéri az árát, nem kell sokat fújni belőle mint bármelyik olcsó pacsuliból....:D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

biolumi

2013. június 9.

Imádom. Egyszerűen leírhatatlan a hangulat,amit érzek,amikor magamra fújom... :))

Bár az ára elég borsos,biztos,hogy újra megveszem,ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 9.

Bár az ára elég borsos,biztos,hogy újra megveszem,ha elfogy.

beautifullife

2013. június 3.

Csak tudnám miért vált ez annyira tömegillattá.Értem én,hogy jó,de a vattacukros gejl parfümök mellett ez az,amit rengeteg emberen érzek úgy,hogy ráadásul nem is olcsó.A közvetlen környezetemben is kismillió ember használja a 16 évestől a 60 fölötti hölgyig..és ez nem vicc!
Ha nem érezném ennyiszer,valószínűleg én is rajongója lennék.Ez is az a számomra megfoghatatlan illat,és ezeket szeretem.Nem tudod pontosak mit érzel benne,mit kedvelsz,de szereted.A sok rajongó közül csak nagyon kevesen tudnak vele azonosulni szerintem.Ez olyan..exluzív!Egy pillanatra egy koktélpartin érzed magad a legfelső tízezerrel.Nem az a szofisztikált,kifinomult hölgy illat,hanem egy határozott,dögös,talpraesett nő illata,aki meghódítja a világot.Nagyon értékelhető lenne tényleg,ha nem viselné boldog-boldogtalan.Így elveszti az értékét.Így nem tudom vonjak-e le egy csillagot vagy sem..De azt hiszem igen,a marketing miatt.Pont emiatt érzem annyi emberen,főleg fiatal bigéken,mert elhitette velük hatásvadász barokk kampány,hogy ezzel az illattal ők lesznek egy milliomos feleségek vagy a Kasmír Maffia tagjai.Na meg a XS és a Black XS közelébe se ér szerintem,mégis sikeresebb..no nem baj legalább megmarad nekem!;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

Doozy

2013. május 6.

Nekem nagyon nem jött be...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 6.

Nekem nagyon nem jött be...

h.ancsi89

2013. április 24.

hát nekem bejön ez a parfüm,ez van ;) már elsőre megtetszett, a bőrömön is nagyon fini,akarok majd venni egyet,meleg,édes,bújós illat,szerintem nagyon nőies! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

Nicole88

2013. április 14.

Imádom ezt az illatot!!! Amint először megszagoltam, rögtön beleszerettem. Szexi, nőies, üzleties, elegáns, szóval minden, ami egy nőt jellemezhet. Az első pillanattól kezdve teljesen magaménak éreztem az illatot, legközelebb is tuti megveszem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

shiny

2013. április 9.

2 éve használom, a Nina Ricci - Nina-t váltottam vele, és előre lépésnek éreztem, nálam azóta is ez a N°1. Van olyan, hogy rövidebb ideig, hétköznapokra mást fújok magamra, de mindig ehhez térek vissza. Édes illat, de nem mondanám 'tinilányosnak'. Tartósnak is tartós, és én például akkor is ezt venném, ha nem lenne ilyen az üvege, vagy nem lenne így reklámozva, nem is így találtam rá, egy kedves ismerősöm ajánlotta. Általában dicsérik rajtam, negatív kritikát még nem kaptam miatta, a barátom pedig egyenesen imádja, nem engedi leváltani. Nálam 5*. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

Boggantyú

2013. március 19.

Számomra verhetetlen ez a fantasztikus illat! Nem ajánlom mindennapi használatra,de különleges alkalmakkor részemről nélkülözhetetlen.:) Nem hazudok,ha azt mondom,eddig még senki nem állta meg szó nélkül,persze pozitív értelemben.Csak ajánlani tudom mindenkinek.Az ára viszont húzós:(,de az 5 csillag jár!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Coumarin, Citronellol, Citral, Geraniol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, Green 5 / CI 61570, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Zöld)

Színező anyag. (Piros)