Paco Rabanne

Ár:   18 490 Ft, 26 490 Ft és 33 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 11490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Rony, az összetevőket feltöltötte: dsophie88, Módosítva: 2019. július 7.

Ár:   18 490 Ft, 26 490 Ft és 33 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 11490 Ft

A parfüm egyszerre karakteres, domináns és érzéki. Éppolyan ellentmondásos, mint a XXI. századi független és korlátok nélkül élő nők. A Lady Million parfüm alapja kifejezetten édes és meleg, köszönhetően a méznek és a pacsulinak, melyet a szívjegy virágai érzékivé varázsolnak.

Ár: 11490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30 és 50 ml-es kiszerelésben kapható.
10 db parfümminta
Ár: 2700Ft + posta , Eladó: Kittus89
Állapot: új, egyszer próbált, Helyszín: Szolnok, fizetés: utalást követően ajánlottan vagy foxpost vagy személyes
Ár: 14000+pk , Eladó: Zit1
Állapot: Kevés hiányzik belőle , Helyszín: Tiszaújváros , fizetés: Előreutalás után postázom

virike9

2013. március 15.

Pár hete barátnőm befújt ezzel a parfümmel, neki ez az egyik nagy kedvence...
Nos mifelénk a vidéki "kisvárosban" valahogy nem olyan nagy divat illat ez, mert megmondom őszintén nem sok emberen éreztem ehhez hasonló illatot még, bár lehet ez csak az én tájékozatlanságom eredménye, de akkor sem rémlik ilyen illat olyan tömeges mennyiségben, viszont a Pink Sugar-t kiszúrtam még az előtt az utca emberén, mielőtt megszagoltam volna, és azóta is töretlenül vélem felfedezni nap, mint nap... szóval annyira mégsem tömegillat ez nálunk!

Maga a parfüm egy egyszerűbb illat szerintem, de ez nem feltételezi azt, hogy közönséges! A megfelelő emberen igenis elegáns és karakteres, kiemelkedő illat lehet! Például a barátnőmet egy nőies, ünnepélyes, egyedi illatfelhő öleli körbe finoman és lágyan, ha ezt a parfümöt használja, míg saját magamon a "dolgos hétköznapok" parfüm jut róla eszembe, tehát ez egy olyan parfüm, amit nem mindenki tud "méltósággal" viselni, én pl a nem kategória vagyok, de ami nagyon megfogott az a tartóssága! Bőrön még fürdés utáni nap is eléggé éreztem az illatát, és a kabátomon még most (3 hétre rá) is felfedezem néha egy-egy alkotóelemét az illatnak! Szerintem ez egy jó parfüm, csak sokan rosszul ítélik meg, és mivel felénk nem annyira elterjed, ezért annak számára, akihez passzol lehet egy nagyon szerethető illat! Nekem nem megfelelő, de a barátnőmön imádom, mindenképp 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 15.

Pár hete barátnőm befújt ezzel a parfümmel, neki ez az egyik nagy kedvence...

valaholmessze

2013. március 6.

Bár elég vegyesek itt a vélemények, úgy látom, mindenesetre én mindig elcsenem anyukám polcáról. Szerintem karakteres az illata, én még nem találkoztam vee se utcán, se buszon..:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 6.

rekag

2013. március 5.

Én imádom az illatát. :-)
Nagyon tartós és számomra ez az igazi nőies, érzéki illat. Valahogy az én bőrömön nem édes, de tény, hogy én a friss, gyümölcsös illatokat érzem émelyítőnek. Erre mondják, hogy ízlések es pofonok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 5.

Én imádom az illatát. :-)

nettas

2013. február 16.

Pontosan olyan az illata mint amikor elmegyek a Douglas mellet vagy bemegyek és megcsap az émelyítő jellegzetes szag ami a sok-sok parfüm keveréke okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 16.

devcat

2013. január 28.

Annyira beharangozták, hogy megvettem a Douglas-es beauty box-ban, kár volt, nulla, egyáltalán nem tetszik, elajándékoztam. Egyáltalán nem fogott meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 28.

GlamourAndStyle

2013. január 27.

Ez az az illat, amit a legtöbb lány azért vesz meg magának, mert akkora körülötte a felhajtás és agyon van "hypeolva". Megjegyzem nekem sem ez, sem a férfi változata által közvetített üzenet és maga az egész életérzés sem jött át, valószínűnek tartom, hogyha nem "pákó" lenne, maga az illat miatt jóval kevesebben emelnék le őt a parfümériák polcairól. Hogy az illatról is szóljak valamit: édeskés, kissé erős és tolakodó, de abszolút nem bántó illat, a mai parfümdivathoz nagyszerűen illeszkedik. Azonban pont emiatt minden egyediséget és stílusosságot nélkülöz, pont amit közvetít azt nem sikerül elérni vele. Nagyon hajszolja a nagyvilági, kozmopolita, egyedi és önfenntartó nő képét, de el nem tudom képzelni, hogy egy ilyen nőnek ez legyen az illata, ahhoz ez nem elég "dózer". Egyik barátnőmnek van, teljesen jó rajta, de nem az amiért megveszek, hogy megtudjam ismeretlen járókelőktől akár, hogy mi ez. Valószínűnek tartom, hogy 10 év múlva már nem lesz a boltok polcain, könnyen jött, könnyen megy darab, én biztos, hogy nem fogok sírni miatta, mert nem egy zseniális, időtálló alkotás. Gyenge hármas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

messin

2013. január 25.

Olyan semmilyen. Ajándékba kaptam, de nem szeretem. Az üvege csúnya, az illata nem kifinomult, hanem tolakodó és túl erős, szinte büdös. Igénytelen illat, csalódás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 25.

radioaktiva

2013. január 19.

Ő az az illat, amivel nem igazán tudok mit kezdeni. Nem rossz, nem rossz, de semmi extra. Tökéletesen felejthető. Nekem néha olyan érzésem van, hogy a Nina-t összeöntötték a lájtblúval, aztán beletöltötték ebbe a nagyon giccses és olcsónak ható üvegbe. Hétköznapokra, amolyan "futkosós" illatnak elmegy - de csak télen. A tartóssága viszont megkérdőjelezhetetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 19.

csill87

2013. január 19.

Nagyon közönséges,fullasztó, menekülhetnékem támad tőle. Főleg amikor még 40 fokban is használják nyáron. jajjjj.....Rágondolni is szörnyű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.

rosa.love

2013. január 19.

A külcsíny és belbecs e parfüm esetében nem jár együtt véleményem szerint (és mint azt már páran leírták előttem). Aranyrög, milliomos-nő, csillogás...és egy híg málnaszörp-szerű illat. Persze rossznak nem mondanám, hatalmas parfüm rajongó vagyok, és ha megkapnám ezt az illatot, már csak az üvege miatt is elhasználnám. De mást vártam, valami rafináltabb, pimaszabb, nagyzolóbb illatot (ha már lúd legyen kövér ugye)...ehhez képest -és pláne ennyi pénzért-túl egyszerűcske.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 19.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Coumarin, Citronellol, Citral, Geraniol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, Green 5 / CI 61570, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Zöld)

Színező anyag. (Piros)