Paco Rabanne

Ár:   18 490 Ft, 26 490 Ft és 33 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 11490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Rony, az összetevőket feltöltötte: dsophie88, Módosítva: 2019. július 7.

Ár:   18 490 Ft, 26 490 Ft és 33 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 11490 Ft

A parfüm egyszerre karakteres, domináns és érzéki. Éppolyan ellentmondásos, mint a XXI. századi független és korlátok nélkül élő nők. A Lady Million parfüm alapja kifejezetten édes és meleg, köszönhetően a méznek és a pacsulinak, melyet a szívjegy virágai érzékivé varázsolnak.

Ár: 11490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30 és 50 ml-es kiszerelésben kapható.
10 db parfümminta
Ár: 2700Ft + posta , Eladó: Kittus89
Állapot: új, egyszer próbált, Helyszín: Szolnok, fizetés: utalást követően ajánlottan vagy foxpost vagy személyes
Ár: 14000+pk , Eladó: Zit1
Állapot: Kevés hiányzik belőle , Helyszín: Tiszaújváros , fizetés: Előreutalás után postázom

dodiika

2012. november 28.

Pár hónapja elfogyott, most kaptam egy Davidoff parfümöt, de mellé szerintem újra megveszem, mert imádtam, és engem is mindenki dicsért!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 28.

adrika128

2012. november 27.

Nagyon szerettem ezt a parfümöt és rengetegen kérdezték , hogy milyen parfümöt használok ,mert finom illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

Kleopátra

2012. november 26.

Ma illatoztam meg,és hát azt kell mondjam nem rossz. Kompatibilis az orrommal,meg máséval is azt hiszem :) Ez az illat vagy tetszik valakinek vagy nem. Tényleg nők milliói használhatják ezt a parfümöt,mert bár én csak most jutottam el addig hogy tudjam ez az illat ehhez a parfümhöz tartozik,de már máskor is éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 26.

clau1708

2012. november 23.

imádom az illatát! ez a kedvencem. már a harmadikat hasznátam el belőle de tuti ujraveszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 23.

Marcsi0307

2012. november 23.

Véleményem szerint egy kifinomult, kecses illat, melynek viselése eleganciát tükröző! Mindazon által azt kell mondjam, hogy a férfiaknak szánt párja eredetibb, és sikeresebb illat a női társánál, éppen ezért egy icipicit lágyabb illatot vártam. Ettől függetlenül 5* jár neki!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 23.

Manciska

2012. november 20.

Itt látszik igazán, hogy a parfüm egy totálisan szubjektív kategória. Vagy tetszik vagy nem.
Az én orrom egy elegáns, finom illatot szimatolt a bőrömön, amit eddig mindenki megdicsért rajtam. Lassan az első üveg végén járok, de már írtam a "Jézuskának" pótlás ügyében. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 20.

szoszike125

2012. november 20.

Ma végre rászántam magam és megvásároltam.Igazából nem értem sem az olcsó,sem a fruska illat jelzőt.Különleges az illata,nem mindennapi és nem is tömeg illat.Az egyetlen dolog ami zavar az a túlzott narancsosság,bár igaz ez néhány perc múlva már alig érezhető.Az illat tartósságáról még nem tudok mit mondani.Nekem igazából a testeren sokkal jobban tetszett maga az illat,mint kifújva a bőrömön.
Ui:Jah és igen az üveg.Meg kell,hogy mondjam nekem a normális üveg sokkal jobban tetszene.Bár igaz,hogy nagyon szép és különleges,de ugyanakkor nagyon célszerűtlen is.Jobbra balra dől állandóan.
2 nap használat után gyorsan le is pontoztam.Kérdezem én,hogyan lehetséges az,hogy egy több tíz ezer forintos parfümnek 2 nap alatt letörik a teteje?Kezdem nagyon megutálni:S

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 20.

bogibooo

2012. november 20.

ez az illat sajnos (számomra) közönséges. az üvege, a mondanivalója, a lány akivel reklámozzák, az egész kampány. sajnálom de ez az első és egyetlen szó ami eszembe jut róla. édes, de semmi kifinomultság nincs benne, mint pl egy prada candy-ben,. igazából amivel abszolút ellenségesnek érzem ezt az egész Lady Million mizériát, az üzenet.. taszító ez a nagyzolás,ami mögött olcsóság van, nincs ízlés, csak a mértéktelen csillogás (az meg ugye ízlés nélkül visszaüt, de elég keményen)...sajnálom, de ez egy egyeske

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 20.

momo

2012. október 19.

Kipróbáltam, mert néhány hete volt valami akció a D-ban és nagyon kínálgatták. Én biztosan nem használnám, ez egy cukros lötyi. Talán gimis lányokon el tudom képzelni, a Converse cipő és a cicanadrág meg a túlméretes cicatáska mellé biztosan passzol. senkit nem szeretnék megbántani, de ez olyan fruskaillat. A kampány és a tartalom teljesen disszonáns.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 19.

Heli

2012. szeptember 3.

Elsőre nekem sem tetszett, de aztán egyre jobban megkedveltem. Különleges illat, ha legközelebb parfümöt keresek, őt veszem meg szerintem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Coumarin, Citronellol, Citral, Geraniol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, Green 5 / CI 61570, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Zöld)

Színező anyag. (Piros)