Paco Rabanne

Ár:   18 490 Ft, 26 490 Ft és 33 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 11490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Rony, az összetevőket feltöltötte: dsophie88, Módosítva: 2019. július 7.

Ár:   18 490 Ft, 26 490 Ft és 33 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 11490 Ft

A parfüm egyszerre karakteres, domináns és érzéki. Éppolyan ellentmondásos, mint a XXI. századi független és korlátok nélkül élő nők. A Lady Million parfüm alapja kifejezetten édes és meleg, köszönhetően a méznek és a pacsulinak, melyet a szívjegy virágai érzékivé varázsolnak.

Ár: 11490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30 és 50 ml-es kiszerelésben kapható.
10 db parfümminta
Ár: 2700Ft + posta , Eladó: Kittus89
Állapot: új, egyszer próbált, Helyszín: Szolnok, fizetés: utalást követően ajánlottan vagy foxpost vagy személyes
Ár: 14000+pk , Eladó: Zit1
Állapot: Kevés hiányzik belőle , Helyszín: Tiszaújváros , fizetés: Előreutalás után postázom

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Lini

2012. augusztus 11.

Nagyon finom illata van, bár szerintem ehhez öltözködni is kell, egy farmeres öltözékhez el nem tudnám képzelni. Elegáns illat, kissé tömény, de ha csak keveset használunk egyszerre, akkor szépen finoman érezhető, ami nem tolakodó.
Tudom hogy nagyon sok lányon, nőn lehet ezt az illatot érezni, ez azonban nem zavar.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 11.

csernusbrigi

2012. augusztus 9.

Tömény illat, amely valakinek vagy nagyon tetszik, vagy pedig nem. Én szeretem, de töménysége miatt én is inkább alkalmakra használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

Fevi

2012. augusztus 9.

Először nekem sem tetszett,de lassan megszerettem. Eléggé megosztó illat, de szerintem nagyon elegáns tud lenni, inkább alkalmanként használom, nem mindennap

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

szancsyka94

2012. augusztus 8.

Első szaglásra nagyon nem nyerte el a tetszésem de fújtam a csuklómra és utána minnél többször megszagoltam annál jobban tetszett az illata :) Nekem ez a kedvencem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

maros97

2012. augusztus 8.

Már fél éve ábrándoztam ez a parfüm után , és végre megszagolhattam a a napokban , hát akkor törtek össze álmaim. Ilyen rossz parfümöt rég szagoltam , ennél még az 500 forintos pacsuli is kellemesebb , nagyon erős szinte férfias illata van , annyira intenzív , hogy szinte felsérti az orrom. Pedig sokat vártam tőle a nagy kampányához képest. A férfi sem éri meg az árát . Többet várnék el ennyiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

bendee91

2012. augusztus 5.

Nekem nincs meg maga a parfüm, de volt szerencsém megszaglászni a minap. :)
Huuhh...először mondom te jó ég...ez nagyon nem...nem jön be, nem az én illatom. Vagy is nem az, hogy rossz, csak magamon fura volt...aztán elmentem ....és néha a csuklómra szagoltam...és egyre jobban tetszett...akkor már nem tűnt olyan émelygősnek....majdnem kimertem jelenteni, hogy nagyon passzol hozzám.:) Nem rossz, csak elég húzós az ára sajna..:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

Nekem nincs meg maga a parfüm, de volt szerencsém megszaglászni a minap. :)

x.aniko.x88

2012. augusztus 1.

Az egyik kedvencem. Az illata kellemes, tartós. Az ára húzós, mint a legtöbb nagy márkának. De megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

maci84

2012. július 4.

Én nagyon szeretem ez a 2.-ik kedvencem az Insolence után. Erőteljes illata miatt estékre, bulikra és kiöltözős helyekre szoktam befújni maga vele. A hatás nem marad el..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 4.

o0.rebekap.0o

2012. június 24.

nekem tetszik, viszont a páromat kitudom üzni vele a világból.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 24.

nekem tetszik, viszont a páromat kitudom üzni vele a világból.

Dorcii

2012. június 23.

Ajándékba kaptam, én szeretem. Ennyi pénzt talán nem ér, de a legtöbb parfüm, és sok kozmetikai kellék indokolatlanul túl van árazva, szóval ez sem meglepő. Nekem az üvege és az illata is tetszik, de mivel nekem nagyon lassan fogynak a parfümök nem hiszem, hogy újravenném, mert addig úgyis meg fog tetszeni más.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Coumarin, Citronellol, Citral, Geraniol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, Green 5 / CI 61570, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Zöld)

Színező anyag. (Piros)