Paco Rabanne

Ár:   18 490 Ft, 26 490 Ft és 33 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 11490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Rony, az összetevőket feltöltötte: dsophie88, Módosítva: 2019. július 7.

Ár:   18 490 Ft, 26 490 Ft és 33 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 11490 Ft

A parfüm egyszerre karakteres, domináns és érzéki. Éppolyan ellentmondásos, mint a XXI. századi független és korlátok nélkül élő nők. A Lady Million parfüm alapja kifejezetten édes és meleg, köszönhetően a méznek és a pacsulinak, melyet a szívjegy virágai érzékivé varázsolnak.

Ár: 11490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30 és 50 ml-es kiszerelésben kapható.
10 db parfümminta
Ár: 2700Ft + posta , Eladó: Kittus89
Állapot: új, egyszer próbált, Helyszín: Szolnok, fizetés: utalást követően ajánlottan vagy foxpost vagy személyes
Ár: 14000+pk , Eladó: Zit1
Állapot: Kevés hiányzik belőle , Helyszín: Tiszaújváros , fizetés: Előreutalás után postázom

guccigirl

2012. május 28.

Látom nagyon megosztó ez a parfüm, de nekem tetszik. Egy hétköznapi parfümtől nem várok el olyan hú de különleges illatot, ez sem az. Kapni viszont azt kapom, amit kedvelek. Nálam a friss, citrusos illatok eleve ki vannak lőve, így vagy édes vagy púderes illatokhoz nyúlok, ez az édes kategória. Az egyetlen bajom, hogy nagyon elterjedt lett, és az is magára fújja divatból, akinek nem megy a stílusához.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 28.

kriszta852

2012. május 26.

Olcsó,semmilyen illata van!Az üvege sem tettszik.Ennyi pénzért gyenge eresztés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 26.

Olcsó,semmilyen illata van!Az üvege sem tettszik.Ennyi pénzért gyenge eresztés.

andrea.horvath79

2012. május 19.

Eddig nem próbáltam, mert nem éreztem, hogy a kampány engem célozna meg. Nos, ma befújtam vele magam a Müllerben. Elsö rekcióm: pfúj. És ez késöbb sem változott.
Nagyon édes, tömény, számomra " olcsó" illat. Ami ráadásul nem is tartós.
Nagyon szöke, köldökig érö dekoltázsú, miniszoknyás, pasivadászó lányokon tudom elképzelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 19.

Nagyon édes, tömény, számomra " olcsó" illat. Ami ráadásul nem is tartós.

moncsi29

2012. május 18.

Megláttam a reklámját,nagyon unszimpatikus volt.Akkor elhatároztam,hogy csak azért sem fogom szeretni.
Azért furdalt a kiváncsiság,megszagoltam.Nem jött be,semmilyen.Sokkal jobb parfümök vannak ennél,én sem értem ezt a nagy hisztériát.Nekem az üvege sem tetszik,túl hivalkodó,túl sok.
Egy nagyon jó parfüm nem szorul rá,hogy állandóan reklámozzák.
Sokan bántják a régi klasszikus illatokat,de én most visszakérdeznék:ha nem lenne ennyire felkapva,és ilyen üvegbe,akkor is szeretnétek?
Akinek nem inge,ne vegye magára,nem akarok senkit megsérteni,ez csak az én magánvéleményem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 18.

Egy nagyon jó parfüm nem szorul rá,hogy állandóan reklámozzák.

gitt@

2012. május 11.

Nagyon szeretem ezt az illatot. Amikor először megszagoltam, nem tetszett, aztán egyre jobban megkedveltem. Mára már toplistás. :) És mindenki megjegyezte, hogy milyen finom illatom van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 11.

pixie

2012. május 3.

én is ajándékba kaptam a páromtól, aki szintén ennek a férfi verzióját használja :) finom, édeskés illata van, nagyon megszerettem. de tény, hogy a pasi verzió egy markánsabb, kifinomultabb illat. és talán tartósabb is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 3.

Mya

2012. március 23.

A férfiaknak gyártott verziójával előbb találkoztam, a párom is azt használta. Aztán karácsonyra kaptam Tőle egy ilyet! Használjunk akkor már egyformát, legyünk menők!:D De ez nem erről szólt... Tényleg isteni finom illata van, elegáns, nőies, tartós. Én az üvegével vagyok egyedül úgy, hogy ide rakom oda rakom, de borul össze vissza. Egyedül ez nem tetszik benne hogy nem stabil, de megbocsájtunk mindent, mert az illat és a design kárpótol ezért az apró kellemetlenségért!:) Egy igazi ékszer! Imádom, csak különleges alkalmakkor használom, mint a dolce one-t!:) 5-ös!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 23.

Merla

2012. március 15.

Nem egy nagyon különleges illat, de én nagyon szeretem a mindennapokban használni. Az elején amikor befújom magam, kicsit túl édesnek érzem, de később ahogy a bőrömön van, megváltozik az illata. Kellemes, könnyű, nőies.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 15.

mariann33

2012. február 23.

Szerintem a Paco Rabanne illatoknak eleve jobb a férfi változatuk.Ami konkrétan a Lady million-t illeti,nem is értem mire van így "felkapva"?Itt is igaz,hogy ami túl nagy reklámot kap,nyilván "rászorul".Az én ízlésemnek ez egy tömeg illat,jellegtelen,nem ismerném fel ha megérezném.Csak is azért három pont,mert szép az üveg és az illat sem taszító,de hihetetlen,hogy árban ott mozog,ahol a "nagy márkák".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 23.

p3trababa

2012. február 17.

Nagyon felkapták ezt a parfümöt, de nem a legjobb illat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 17.

Nagyon felkapták ezt a parfümöt, de nem a legjobb illat...

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Coumarin, Citronellol, Citral, Geraniol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, Green 5 / CI 61570, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Zöld)

Színező anyag. (Piros)