Paco Rabanne

Ár:   18 490 Ft, 26 490 Ft és 33 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 11490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Rony, az összetevőket feltöltötte: dsophie88, Módosítva: 2019. július 7.

Ár:   18 490 Ft, 26 490 Ft és 33 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 11490 Ft

A parfüm egyszerre karakteres, domináns és érzéki. Éppolyan ellentmondásos, mint a XXI. századi független és korlátok nélkül élő nők. A Lady Million parfüm alapja kifejezetten édes és meleg, köszönhetően a méznek és a pacsulinak, melyet a szívjegy virágai érzékivé varázsolnak.

Ár: 11490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30 és 50 ml-es kiszerelésben kapható.
10 db parfümminta
Ár: 2700Ft + posta , Eladó: Kittus89
Állapot: új, egyszer próbált, Helyszín: Szolnok, fizetés: utalást követően ajánlottan vagy foxpost vagy személyes
Ár: 14000+pk , Eladó: Zit1
Állapot: Kevés hiányzik belőle , Helyszín: Tiszaújváros , fizetés: Előreutalás után postázom

divatbolondblog

2012. február 16.

Apumtól kaptam már vagy kétszer.Szeretem, de magamtól nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 16.

Apumtól kaptam már vagy kétszer.Szeretem, de magamtól nem venném újra.

Adrus03

2012. január 15.

Szeretem nagyon eztvaz illatot,nagyon noies,hosszan tarto.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 15.

Szeretem nagyon eztvaz illatot,nagyon noies,hosszan tarto.

Judiit

2012. január 15.

Nagy a felhajtás körülötte, de nekem valahogy nem jön be. Édes és mű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 15.

Nagy a felhajtás körülötte, de nekem valahogy nem jön be. Édes és mű.

trixipixike

2012. január 12.

Nagyon szeretem, egyik kedvenc illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 12.

Nagyon szeretem, egyik kedvenc illatom.

szabina1104

2012. január 2.

Először a pasi verzióját "illatoztam" meg. Na az tuti. Azóta az a kedvencem. Mármint nem magamon:) Szóval nagy elvárásaim voltak a Lady Millionnal. Csalódás. Ennyi. Nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 2.

Linda83

2011. december 8.

Nagy szerelem, tartós és szerintem hűvös időben az igazi. Nem mondanám tucatillatnak, de túlzottan egyedinek sem, én mindenesetre használom, a pár megelégedésére.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 8.

Ella

2011. szeptember 27.

Szerintem semmi extra nincs benne, persze nekem is tetszik, de nem annyira, hogy meg is vegyem, mert túl drága, de egyáltalán nem egyedi illat, szoktam érezni az utcán, plázában, egyetemen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 27.

Veronika

2011. szeptember 24.

Én is csak dícsérni tudom,tavaly télen bukkantam rá és amint hűvösebb idő lesz,újra bevetem!!! Egyik nagy kedvencem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 24.

Rony

2011. szeptember 21.

Imádom!!! Most ez a befutó.
Különösen tetszik, hogy nem jön szembe velem az utcán ez az illat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 21.

Imádom!!! Most ez a befutó.
Különösen tetszik, hogy nem jön szembe velem az utcán ez az illat. :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Coumarin, Citronellol, Citral, Geraniol, Benzyl Alcohol, Isoeugenol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, Green 5 / CI 61570, CI 14700
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Zöld)

Színező anyag. (Piros)