Best of Beauty 2019

Paco Rabanne

Ár:   11320 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: hnica, Módosítva: 2014. március 24.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Összetevők: sárgabarack, rózsafa, koriander, rózsa

adrica

2016. szeptember 20.

Kedves, okos, energia bomba kolléganőmön ismertem meg ezt az illatot, már vagy 15 éve. Szerintem ez az illat volt az egyik ludas, hogy így pezsgett a kis csaj. Imádni való, kis bájos volt, de mindenütt ott volt, akár csak az illat. Ezért nekem olyan tenni vágyás, dolgozni, csinálni valamit illat. Olyan pezsi. De persze mindamellett rafkós, csábító is. Valószínű nem az esti csábításra tervezték, hanem a minden napok hajszájába. Ott kiválóan megállja a helyét. Most olvasom, hogy csili? Lehet, attól olyan friss, ropogós, csípős, akárcsak egy fruska nyelve. Rózsa? Pedig szerintem ez olyan nagyon lila illat!
Ultra= túlon túl, azontúl, messze tovább, a megendgedett mértéken túl. Bizony ez az illat tényleg ilyen. Pimasz, szemtelen, de megbocsájtható neki, mert gyönyörű. Nekem ez egy megszerezlek illat. Fent van a kívánság listámon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

ildi84

2016. július 22.

Nagyon régi illat,de én csak ma ismertem meg :) egy kedves hölgynek köszönhetően :)
Nagyon érdekes illat,tetszik nagyon,édes,de mégsem,kellemes volt viselni egész nap,és nagyon jó a tartóssága is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 22.

poussemousse

2016. június 27.

Jó kis pimasz parfüm, amit nagyon szerettem. Egy kis jázmin és egy kis chili teszi ellenállhatatlanná - vaníliával füszerezve. Nem mindennapi, nagyon nöcis és egyáltalán nem tucatillat - ami ráadásul tartós is. Igazi városi modern bosziknak való!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 27.

nagydorottya11

2016. június 13.

egészen kislány koromban anyu ezt az illatot használta.most én hordom és mindig a gyerekkort juttatja eszembe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

Heloise

2016. május 30.

Tini koromban sokat viseltem és szerettem ezt a klasszikust, pedig utólag nézve akkor nem hiszem hogy illett volna hozzám. Nagyon egyedi, mindenhol felismerhető orientális virágos illat. A piros paprika- feketebors- koriander kombó miatt fűszeresen energikusan, már-már merészen, intenzíven indít és sokáig tartós marad a pacsuli- ámra összetevők miatt. Mára valamiért picit ódivatú lett számomra, /vagy csak az ízlésem változott sokat/, mert a pacsuli itt most túl "poros", és öregít úgy érzem, csakis emiatt kap négy csillagot. Amúgy nagyon szép emlékeket idéz és egy kis fiolával meg is őriztem belőle hogy ne merüljön a feledés homályába. Erős, tartós, merész így én csak estére ajánlanám annak aki még nem ismeri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 30.

bobo

2016. február 13.

SZERETEM.NAGYON EGYEDI,KARAKTERES,DE MÉGIS NŐIES ILLAT.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 13.

SZERETEM.NAGYON EGYEDI,KARAKTERES,DE MÉGIS NŐIES ILLAT.

nikolett

2015. szeptember 30.

Na ez... na meg én... teljesen egyek vagyunk és imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

Na ez... na meg én... teljesen egyek vagyunk és imádom.

Girona

2015. szeptember 8.

Hirtelen felindulásból vettem de életem egyik legnagyobb parfüm bakija volt. Émelygek, bokákolok, (itt kérek elnézést mindenkitől aki szereti)- szó szerint rosszul vagyok az üvegből áradó alkoholos tuti-frutti gőztől. Sokadszori próbálkozás után is. Minél többször fújom annál rosszabb.
Tehát félre tettem egy sötét hűvös helyre hátha jövőre megkíváno ️m. Vagy nem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 8.

Tehát félre tettem egy sötét hűvös helyre hátha jövőre megkíváno ️m. Vagy nem.

kicsiliba

2015. március 29.

Az egy fújásos parfümöm!Nagyon szeretem,főleg mostanában,mikor megvettem,sajna mindenki ezt az illatot használta,hát fèlretettem ès vártam,amíg lecseng az ideje.Nemrèg újra elővettem ès imádom,nagyon tartós,erős rózsafás illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 29.

guffaw

2015. február 28.

Jaj istenem, de szerettem ezt az illatot! Középiskolába jártam, és nagyon akartam egy ilyet, de nem volt rá pénzem. Soha nem beszélgettünk erről a barátnőmmel, nem került szóba. De egyik napon besétált a suliba ezzel az illattal. :) Egész nap a nyomában voltam, hogy érezzem. Szóval ő is rákattant. Aztán évekkel később vettem magamnak egyet :) imádtam. Sőt ugyanennek a férfi verzióját is imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 28.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Eugenol, Limonene, Citral, Benzyl Benzoate, Farnesol, Isoeugenol, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.