Paco Rabanne

Ár:   11320 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: hnica, Módosítva: 2014. március 24.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Összetevők: sárgabarack, rózsafa, koriander, rózsa

Ár: 7000 Ft , Eladó: Izusbaba
Állapot: Néhányszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel a 4-6-os villamos vonalán, vagy a XI. kerületben
umpalumpa

2015. január 9.

Mikor anno rátaláltam nagyon tetszett. Aztán boldog-boldogtalan kezdte szeretni és rettentően meguntam. Érdekes volt az üveg formája, a lila lötty, és nem hiszem el, hogy most ennyiért lehet kapni? Ma már nem bírnám magamon elviselni, de a 4-es jár neki mindenképp az emlékekért (a hosszú jégkorizások jutnak eszembe róla). A minije nagyon aranyos amúgy, valahova elástam költözéskor. Ilyesmit sokáig tartogatok :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 9.

CzMónika

2014. október 14.

Éveken át használtam imádom! Szívem szakadt, mikor a 80ml-es új üvegemet leejtettem és darabokra tört. Hát nem kellett illatosító egy ideig otthon :-) Azóta mikor van belőle dobozban tartom mert félek. Egy időben több ismerősöm is vett mert érezte rajtam ez persze nekem annyira nem tetszett. Mostmár ez lecsengett így újra venni fogok. Tartós, különleges (nekem)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 14.

laracroft

2014. szeptember 3.

Mindenki azt mondja, hogy ez egy egyedi, utánozhatatlan, sehol máshol nem érezhető illat...hááát, pedig én már éreztem valahol. Azt nem mondom, hogy koppintás, mert szinte biztos vagyok benne, hogy nem ő a másolat, hanem ŐT másolták (talán valamelyik katalógusos illat?), de én ilyesmit már éreztem.
Rajtam amolyan rózsás-borsos-lilavirágos illat, de van benne valami "mű", valami fémes, valami ami miatt ha ezt az illatot érzem magamon, rossz íze van a víznek amit iszom. Mintha rózsavizet innék, vagy nem is tudom. Ez egyébként idővel csillapodik és egy kedves hétköznapi illattá válik.
Lepontozni nem fogom azért mert az én szubjektív szaglószervemnek az első tíz percben nem tetszik, az orrom valamiért nincs jóban a rózsával. Kint a kertben szagolgatva imádja, de a rózsaolaj, a rózsa, mint parfüm összetevő, na azt nem bírja.
Hatósugara nem vészes, kellemesen érezhető, de csak úgy finoman lengedezik az ember körül (én mondjuk keveset használok). Hosszantartó, az biztos, és napközben sokat változik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

cinoci

2014. április 3.

Úristen, tinédzser éveim illata, rengeteg szép emlékem fűződik hozzá! 1999-től kb öt-hat éven át folyamatosan ezt használtam! Imádtam, de a végén kicsit ráuntam. Pont a múltkorában gondoltam, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 3.

ursus

2013. december 31.

2013 május: 1999-ben nekem is volt. Húúú de szerettem! Az előttem szólóknak igaza van; egy egyedi, semmihez sem hasonlítható édes, púderes, lila illat. Valóban visszatérnék hozzá ;)

Update: megvettem egy minit. Imádom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 31.

Update: megvettem egy minit. Imádom! :)

rozuska

2013. október 26.

Okt. 26.: El fogom fújkálni, mert birtoklom, de nem kedvenc egyáltalán. Ha elfogy, már előre azon gondolkodom, hogy jöhet helyette egy másik.

Okt. 11.: Azt hiszem, én nem tudom, milyen a púderes illat, mert nekem egyáltalán nem ez jut róla eszembe.
Ha nem látnám, hogy '99-ben készítették, akkor is valamiért a gimihez kötöttem volna. Tök érdekes, hogy egy férfi (apukám barátja) jutott az illatról először eszembe, de nem konkrétan ő, hanem a környezete meg amit képvisel. Aztán mikor már a bőrömön volt úgy egy órája, rájöttem, hogy nem a jelenlegi feleségének, hanem a lányának az illata, vagy volt az illata 2007 körül, akkor találkoztunk utoljára.
Nem mondom rá, hogy hű de tetszik, de nem utasítom el, mert kétség kívül van benne valami, ami nem mai és ez az, ami annyira megfog. És szerintem van benne elegancia, nem a Chanel-féle, hanem valami egészen más, de most még nem tudom megfogalmazni. Épp ezért nem tudok még 5 csillagot adni, de lehet, hogy egyszer majd igen.
Máskülönben, aki kitalálta a dizájnját, azt arra kényszeríteném, hogy minden reggel a rohanásban próbáljon magára fújni belőle, és pont oda, ahova szeretné.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 26.

Kleopátra

2013. szeptember 27.

Ha ez az illat beszélni tudna biztos visítana hogy "itt vagyok,látsz?!"
Annyira utraibolya hogy már szinte elvakít, mint a fény.Biztos innen is kapta a nevét. Leszáradás után kap egy kis púderességet, nagyon különleges. Földöntúli illat, akár az Alien, érdekes hogy pont az is ilyen ibolya színű.Nem tom miért asszociálnak erről a színről az "idegenekre" talán mert annyira ismeretlen és egyedi?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

Ha ez az illat beszélni tudna biztos visítana hogy "itt vagyok,látsz?!"

b.krissy

2013. szeptember 4.

Regen hasznaltam ezt a parfumot, en is nagyon nagyon szerettem. Valoban nagyon kulonleges illata van amit ezer kozul is meg lehet ismerni. Kedvem tamadt ismet megszerezni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 4.

floracska6

2013. április 23.

Igen sajnos nem sok helyen kapni, inkább online. Ez az illat számomra nagyon kölönleges, nem beszélve arról, hogy nagyon sokáig tart. Ahogy csapódik le úgy egyre gyengédebb, púderesebb illatú. Nem hasonlít semmire, nagyon egyedi illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 23.

moncsi29

2013. április 3.

Ezt nagyon szerettem,sok üveggel elhasználtam belőle.
Nagyon különleges illat,ezer közül is meg lehet ismerni.
Az összetevőknél nem írják az ibolyát,pedig nagyon dominánsan jelen van.
Nagyon örülök hogy lehet kapni,sokáig kerestem,de sehol nem láttam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 3.

Ezt nagyon szerettem,sok üveggel elhasználtam belőle.
Nagyon különleges illat,ezer közül is meg lehet ismerni.
Az összetevőknél nem írják az ibolyát,pedig nagyon dominánsan jelen van.
Nagyon örülök hogy lehet kapni,sokáig kerestem,de sehol nem láttam.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Eugenol, Limonene, Citral, Benzyl Benzoate, Farnesol, Isoeugenol, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.