Best of Beauty 2019

Paco Rabanne

Ár:   11320 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: hnica, Módosítva: 2014. március 24.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Összetevők: sárgabarack, rózsafa, koriander, rózsa

banyadék

2013. április 3.

Annyira, de annyira vártam... Végre, itt van...Jujj, de jó kis illatocska! Nem olyan mit jártamban, keltemben érzek, hanem valami egészen más. Láttatlanban rendeltem, a vélemények alapján és nem bántam meg. Köszönöm csajok!

Mivel már két hónapja megvan, így kiegészítem a fentebb írtakat:
A majdnem Uram, mikor ez van rajtam, állandóan illatolgat, bebújik a nyakamba és csak azt hajtogatja, hogy milyen fini... (a többi már korhatáros). Szóval nálam leginkább a rózsa dominál. Az tény, hogy nem átlagillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 3.

Mivel már két hónapja megvan, így kiegészítem a fentebb írtakat:

Amanda

2013. április 3.

'99-ben nagyon népszerű volt, tetszett is de valahogy kimaradt akkor. Mostanában megvettem egy kicsit, nagyobbra nem mertem beruházni ;)
Tökéletesen írják alább: éles, hűvös mégis édes, de nem ragacsos, cukorkás, inkább valamiképpen egy gyerekfogkrém illatára emlékeztet.
Egyedi illat, más parfümhöz nem hasonlít.
Talán a sárgabarack és a bors házasítása okozza ezt az éles-édes aromát,de nagyon jól sikerült.
Valahol olvastam egy véleményt miszerint, egy idegen bolygón lehet ilyen szag :D
Ha az idegenek ilyen illatúak, akkor egészen bizonyos, hogy nem kell tőlük félnünk.
Azt hiszem el fog fogyni nálam ez a 30 mili.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 3.

Egyedi illat, más parfümhöz nem hasonlít.
Azt hiszem el fog fogyni nálam ez a 30 mili.

karakumsivatag

2013. március 2.

Hónapokig rá sem bírtam nézni. Ha megéreztem az illatát, azonnal fejfájás közeli állapotba kerültem. Most már megbarátkoztunk. Sokáig kimondottan agresszív, éles, hideg illatnak tartottam, aztán most valahogy másképp hat a bőrömön. Mostanában inkább lágyan édesnek érzem. Talán a tavasz vagy a bőr kémiájának változása teszi, nemtom mi az oka, de most szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 2.

messin

2013. január 25.

Kedvelem, érdekes illatnak tartom. Tartós, és különleges. Nem túl édes, púderes, de időnként egy karcos illatrésze is megüti az orromat. Inkább tél végi, tavaszváró illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 25.

Sephira

2012. december 1.

Én láttam Beauty House-ban. :)) Mivel a férfi verziót dicsértétek (amit kár mert nem tudok megnézni :(), ahogy megláttam ki kellett próbálnom. Egészen ilyennek képzeltem ahogy leírtátok a férfi párját. Nem olyan bonyolult, de kellemes, karakteres, virágos, púderos, kissé hűvös illat. Tényleg lila illat. Még nem tudom egyértelműen eldönteni tetszik-e, teszek majd vele egy próbát a bőrömön is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 1.

nafradine

2012. november 17.

Csodálatos illata van!Télre kötelező darab! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 17.

Csodálatos illata van!Télre kötelező darab! :)

Mufurcka

2012. október 16.

Sok helyen hallottam hogy a nők visszatérnek a régi parfümökhöz. Úgy tudom ez az alkotás '99-es vívmány.
Virágos púderes illat, valami ínycsiklandó pikantériával és különlegességgel. Tartósságát átlagosnak tartom, 4-5 óra után úgy érzem nincs rajtam semmi, bár nyilván érződik, csak közelebb kell hozzám jönni, vagy túl hozzászokom az illathoz.
Parfümériákban már nem kapható, max a neten. Illatolni - Ázsia Centerben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 16.

Parfümériákban már nem kapható, max a neten. Illatolni - Ázsia Centerben.

CocoSunrise

2012. szeptember 7.

Egyik kedvencem, imádom az illatát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

Egyik kedvencem, imádom az illatát :)

médea

2012. június 9.

Nagyon- nagyon szerettem ezt az illatot pár évvel ezelött. Nem is tudom, hogy jellemezzem. Csak akkor lehet fogalmat kapni róla, ha az ember kipróbálja. Kicsit édes, púderes, minden a megfelelő arányban van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 9.

csillag1219

2011. december 31.

Imádom ezt az illatot. Most tervezem beszerezni, mert a barátnőmnek megvan, és egyszerűen odavagyok érte. A név nagyon találó, az illatról rögtön a lila szín jut az eszembe. Nem túl hivalkodó, mégis karakteres illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 31.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Eugenol, Limonene, Citral, Benzyl Benzoate, Farnesol, Isoeugenol, Benzyl Alcohol
Színezékek: CI 60730, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.