Paese

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: NoraH, az összetevőket feltöltötte: rekag, Módosítva: 2018. január 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Minden bőrtípusra (akár extra érzékenyre is) használható sminklemosó, mely egyszerre tisztítja, tonizálja, hidratálja és nyugtatja a bőrt.

Rendkívül kíméletes, illatanyag- és parabénmentes termék.

LyliaLinda

2016. január 21.

Gyönyörűen leszedte a sminkemet, jobban, mint az előző sminklemosóm (mondjuk csak szimpla, semmi vízálló vagy ilyesmi), és puha lett tőle a bőröm, nem száraz. Egyelőre imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 21.

kissbarbara1990

2015. december 28.

A szemsminkeket gyönyörűen és maradéktalanul eltávolítja, viszont az alapozómmal már nehezebben birkózik meg sajnos, de ez a kis hibája nem érdekel, mert nem hogy nem szárítja a bőrömet de még hidratálja is. Az általam próbált mici vizek közül eddig a favorit. Az alapozót meg majd leszedem a Garnier-essel :) A flakonja egy álom, tökéletesen lehet vele adagolni a löttyöt, egy fél csepp sem vész vele kárba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

lollypoppy

2015. december 25.

Szuper micellás víz sminklemosáshoz, nekem nagyon bevált a Bioderma Sensibio helyettesítésére. Nagy kár, hogy offline nem lehet beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 25.

Réka Réka P

2015. december 8.

Nagyon szeretem ezt a terméket, a Bioderma után a kedvenc micellás vizem. Szépen eltávolítja a sminket, jól tisztít, szóval teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 8.

katacita

2015. december 3.

Végre találtam egy micellás vizet, ami nem szárítja szét az arcom. Pedig próbálkoztam már száraz bőrre valóval is, de úgy fest, az elnevezés inkább marketing, mint valós tartalom.
A Paese micellás vize viszont annyira gyengéd, és nagyon kellemes érzés használni, közben pedig hatékonyabb, mint az eddig általam próbált micellás vizek.
Tényleg nagyon jó az adagolója is, én tuti megtartom az üres flakont, hogy egyéb lötyiket töltsek majd át bele, mert esküszöm, a legtöbb sminklemosó folyadékom egyharmada szerintem a csapban és a kezemen végzi a hülye nyílása miatt.
Csillagos ötös a termék, fel fogok tankolni belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 3.

Csillagos ötös a termék, fel fogok tankolni belőle. :)

zsofula

2015. november 30.

Nagyon érdekes érzete van, nem hasonlít egy korábban használt micellás vízhez sem. Olyan lágy, selymes, ahogy az arcomhoz ér. Nem csíp, szépen tisztít.
Profi az adagolója is, esélytelen túllöttyinteni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

Profi az adagolója is, esélytelen túllöttyinteni.

nnneee

2015. november 18.

Az arctisztításom 2. lépéseként használom a micellás vizet. Először a Balea Med Ultra Sensitive arctisztító tejjel mosom le az arcom, utána ezzel. A 2. lépésként az arcomat, sminket maradéktalanul letisztítja. Az egyébként zsíros, kombinált bőröm, ami T-vonalban rendkívül olajos, ősszel-télen nagyon vízhiányossá válik. A Sensibio micellását váltottam le ősszel erre, mert ez kíméletesebb a bőrömmel, nem szárítja annyira ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 18.

kisko

2015. október 6.

Szuper! Nem sminkelek erősen, esti arclemosás utolsó lépéseként használom. Sok évnyi Sensibio után kipróbáltam a Garniert, igazából nem is volt vele bajom, de ez annyival több koszt leszed az arcról, hogy azt kell mondjam, sokkal megfelelőbb alternatívája a Biodermának. Nagyon kíméletesen, de alaposan tisztít, cseppet sem szárít, de nem is marad olajos az arc. Venni fogok még belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 6.

klaris171

2015. szeptember 8.

Ismét egy sikertelen kísérlet a Bioderma Sensibio helyettesítésére.
Én két dolgot várok el a micellás víztól: hatékony, de kíméletes sminklemosást. Nos, ez a minimális sminkkel sem bírkózott meg, szóval innentől már lényegtelen hogy egyébként az összetevői szépek, nem csípte a szememet és hogy árban kedvezőbb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

Ismét egy sikertelen kísérlet a Bioderma Sensibio helyettesítésére.

klauuu93

2015. augusztus 13.

Teljesen jó! Eddig ezt es a garnier micellas vizét használtam,nem kerdest, h melyik a jobb, EZ!kiszerelésben kisebb,árban dragabb,de még igy is elfogadható! Nekem 2-3honapig eleg volt, minden nap hasznaltam reggel es este.leirhatatlan erzes a kettő közötti különbség. Nem hagy ragacsos érzetét maga után. Kimeletesen, hatékonyan tisztit! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Agánolajból kivont PEG-mentes feküleletaktív amfoter, mely a gyártó ígéretei szerint megőrzi az eredeti olaj emolliens tulajdonságait és krémes, stabil habot képez. Jellemzően samponokban, habfürdőkben és más, az érzékeny bőr bőrbarát tisztításához használt termékekben használatos.