Paese

Ár:   3840 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Camilla_B, Módosítva: 2013. február 18.

Fixáló porpúder elsősorban kevert bőrre, de a szárazat sem szárítja. Fehér színű, a bőrön teljesen áttetszővé válik. Vékonyan tapad a bőrre, egész nap tartós, matt bőrfelszínt biztosít.

zakuszka

2014. július 20.

Imádom ezt a púdert, biztos, hogy nem fogok visszatérni más színezett púderhez. Puha ecsettel viszem fel. Persze, egy meleg napon újra fel kell vinni, de alapozó függő is szerintem. Sokáig elég!

Update: Még mindig van belőle, még mindig csodaszer kategória zsíros bőrre! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 20.

Update: Még mindig van belőle, még mindig csodaszer kategória zsíros bőrre! :)

phoenix

2014. július 13.

A legjobb mattító púder az általam próbáltak közül (Rimmel Stay Matte, Bourjois Healthy Balance, 3W Clinic).

A csomagolása gagyi, de a beltartalomra nincs panaszom. Általában engem sápasztanak a transzparens púderek, de ez végre nem! Kb. 5 órán át tartja mattan a bőrömet, ezután elkezd enyhén fényleni a homlokom, illetve a T-zónám, és ennél az enyhe fényességnél sokáig megmarad, tehát nem romlik hirtelen az állapota. Ezzel nálam lekörözi a 3W Clinic púdert, ami egyrészt kb. 1 órával kevesebbet bírt rajtam, másrészt ha már elkezdett fényesedni a bőröm, fél-1 óra múlva már borzasztóan fénylettem.

Én az iparfumeriától rendeltem, akkor 2130 Ft-ba került, azóta (2 hónap alatt) felemelték 3460 Ft-ra, ami arányaiban nagyon nagy változás, a MUP-ban 2950 Ft jelenleg. Ha ilyen ütemben emelkedik az ára, mire elfogy és újat vennék belőle, csillagászati összegbe fog kerülni, tehát nem biztos, hogy újraveszem, de nagyon elégedett vagyok a hatásával.

Akit érdekel a részletesebb véleményem, itt elolvashatja: http://biablogol.blogspot.hu/2014/06/paese-bamboo-puder-teszt.html

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 13.

Mirmur

2014. május 7.

Eddig ez a legjobb mattító púderem, ami még nem jelent tökéleteset, de olyan lehet, hogy nem is létezik.:) Sokat viszek fel, alaposan rányomkodom a bőrömre, hagyom egy kicsit majd egy puha ecsettel lesöpröm a fölösleget, ez a technika nekem jó néhány órával kitolja az átfényesedést. Viszont így fogy rendesen, és most bosszankodok, hogy én ezt 1 éve 1700ft-ért vettem, most meg látom hogy azóta 3000ft lett. Ennyire azért lehet mégsem jó...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 7.

babyface

2014. május 3.

csatlakozom a nagy remények, nagy csalódás csoporthoz... a cv púderem után ő következett a kívánságlistán mivel nagyon jókat olvastam róla itt és elkellett volna már egy normális transzparens púder (a kryolan-ban szintén csalódtam) hozni vinni abszolút nem lehet így leginkább munkába indulás előtt használom itthon, de egyik alapozómmal sem működik együtt tökéletesen, száraz, 'csikorgós' érzést hagy a bőrömön. délután egyszer mindenképp újra kell púdereznem. az ára sem túl baráti, ha azt nézzük, hogy magammal vinni nem tudom ezért kiegészítésnek kell a tatyóba egy kompakt púder. nagyon vacilálok a 3 és a 4 csillag között, mert a finishe tényleg szép, de ár/érték arányban koránt sem hozza azt amit elvártam tőle ezért egyenlőre maradok a 3-nál

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 3.

estrella22

2014. április 21.

Nekem sem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Szép, természetes, de egyáltalán nem mattított jobban, mint a többi púder, nem veszem újra. Nekem viszonylag gyorsan el is fogyott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 21.

bardybea

2014. április 3.

Sajnos én is osztom Skorpió véleményét,nagy remények, nagy csalódás. Sajnos dél körül már csillog a fejem,pedig a mattító primert is megrendeltem,együtt sem jobbak,mint ha önmagában csak a púdert használom. Lapos kabuki ecsettel bele ütögetem a bőrömbe,de sajnos nem az igazi. Kísérletezem még én is a mennyiséggel,hátha....

Update: egy csillagot adok még neki, jobban viselkedik,mint az eddigi púderem közül bármelyik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 3.

Trixi

Korcsoport: >54
2014. február 27.

A sok kedvező vélemény hatására én is megrendeltem, és többnyire egyetértek a véleményekkel. Én úgy használom, hogy a zsíros T-vonalra felviszem mattító bázisként, majd az egész arcra felviszem az alapozót, és ezután még egyszer ezt a púdert, de már az egész arcra mattító fixálóként. Egy kicsit poros a végeredmény kezdetben, és eléggé fehér (hajlamos vagyok ezért jó erősen felvinni a pirosítót, ami aztán túl sok lesz), de kb. fél óra alatt teljesen besimul a bőrbe. Kb. 2-3 óra alatt elkezd átfényleni a bőröm, de sokkal kevésbé, mint a korábbi, méregdrága mattító púderek használatával, és estére is még vállalható, főleg, ha napközben kicsit igazítom. Az áll feletti mélyedésbe nekem beleül délutánra, összegyűlik, de nyilván ez az alapozó függvénye is. Összességében megéri a macerát, a küzdelmet a csomagolással (én kabuki ecsettel viszem fel), ár-érték arányban kimagasló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. február 27.

nhymeria

2014. február 8.

Egy teljes napot valóban nem bír ki, de több órával kitolja a kifényesedést, ami nálam hatalmas szó, hiszen a többi púderemmel gyakran előfordul, hogy fél óra után már vállalhatatlanul fénylik az arcom. Egyébként magában használom, maximum előtte a bőrhibákra kenek fel korrektort. Féltem, hogy fehéríteni fog, lévén, hogy hófehér porról van szó, de eldolgozva hálistennek "átlátszóvá" válik. A pufniját kidobtam, mert használhatatlan volt, a csomagolásáért sem vagyok oda, a nem túl felhasználóbarát kialakítás miatt általában össze-vissza porolom az asztalom is, de a hatása miatt megbocsátok:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

skorpió

2014. január 23.

Nem hiszem el, hogy mindenkinél működik, csak nálam nem! :(
Az itteni vélemények alapján minden bizodalmam ebben a púderben volt, és most bánt, hogy sajnos nem tudom szeretni, de ez van.
Ami pozitív benne: Átlátszó, tehát végre nem a 3 árnyalattal világosabb színt néztem ki magamnak, ez passzol minden bőrszínhez, nem kell külön téli-nyári kollekció. Nagyon finom az állaga, nem látszik a felvitelkor a púder, nem csomósodik. Nem szárít még hidegben sem.
Negatívum: Többféle alapozó és BB felett próbáltam, használtam önmagában is, mert az alapkencéket akartam hibáztatni, de 2-3 óra múlva mindig fénylettem. Ez eddig is így volt, de ettől a púdertől többet vártam. Annyira bíztam benne, hogy ez majd nyáron is segíteni fog, de könyörgöm, most esik a hó, és még így sem használ, akkor mit várjak tőle nyáron?
Még megpróbálom én is több púder felvitelével, ahogy orchidea8627 írta, lehet nekem is a mértékkel volt a baj. Változás esetén mindenképp frissítek, de addig nálam 3 pont. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 23.

Nem hiszem el, hogy mindenkinél működik, csak nálam nem! :(

Milka

2013. december 10.

megéri az árát. kiválóan mattít-fixál és az arcom vízhiányos részeit sem szárítja. a puffnijánt nem használom, mert első próbálkozás után és igen óvatos használat mellett is rajta maradt egy kazal alapozó. a műanyagot leszedve, ecsettel, leheletnyit felhordva láthatatlan, pórusokba nem ül bele, röviden: tökéletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 10.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Serica