Paese

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   15 g   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: Dius86, Módosítva: 2016. január 31.

Bőrtípus:   Száraz

Extrém mikroörlésű rizsalapú áttetsző porpúder. Kitűnő matt finish púder.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Panda

2015. február 19.

A csomagolás miatt nem vonok le pontot mert jobban számít nekem a belbecs (de egyébként k a t a s z t r ó f a)
a púder teljesen más, mint amiket eddig használtam azok valahogy mintha 'nedvesebbek' lettek volna állagra -
nagyon finom por ami iszonyatosan száll a levegőben (egy kicsit megakartam kocogtatni alulról a dobozát, hogy legyen mit felvenni az ecsetre.. nagyjából olyan volt mintha hóviharba kerültem volna 2 másodpercre- bosszankodtam is, hogy elpocsékolom így)
Nehéz elmagyarázni milyen a bőrön a látványa, semmilyen más korábbi vagy ismert púderhez nem tudom hasonlítani - de nagyon szép.
Eleinte látszik a bőrön egy picit de persze ez azért is lehet mert látod az előtte utána változatot.Napvégére sem csillog a bőr csak selyem fénye lesz ami szerintem nagyon szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 19.

lumiukko

2014. december 25.

Először is: a csomagolása borzasztó!!!!!!! Ezzel kéne valamit kezdenie a gyártónak, mert kezelhetetlen, gagyi. Tényleg nem lehet rendesen lezárni a tetejét. Ezért én egy kisebb, jól záró tégelybe öntögetek át belőle kisebb mennyiségeket, és így használom, hogy belenyúlok ecsettel, kicsit lekocogtatom és utána viszem az arcomra. Ici-picit fehérít, nem mondanám teljesen átlátszónak, viszont nagyon selymes érzetet hagy maga után, nem kell belőle sok, jól mattít, de nem szárít. Viszont nem az a táskában hurcibálós darab, én csak itthon teszem fel, útközben inkább préselt púdert használok. 6 órát simán akadályozza a durva kifényesedést. Jó kis darab, de a csomagolás miatt csak 4.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 25.

Alvero

2014. július 29.

Semmi különös,közepes kategória. Ezért az árért vannak szerintem jobb púderek is. A csomagolása pedig egyszerűen siralmas. Nem lehet rendesen rácsavarni a tetejét, így mikor magammal vittem a táskámban, minden púderes lett. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 29.

e.inci007

2014. május 18.

Nekem bevált. Még csak egy pár alkalommal használtam, de nagyon szépen mattitott és reggeltől még késő délután sem fénylett át. Még bulis estén nem teszteltem, de hamarosan ez is sorra kerül. Eddig 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 18.

Powderpuff Girl

2014. május 1.

Szerettem volna szeretni, de valahogy nem passzoltunk egymáshoz. Először is a csomagolása pocsék, pár használat után sikerült eltörni, gagyi műagyag. Jó, tényleg nem leszel gésa tőle, de a mattító hatása nálam nem nagyon vált be, pár óra múlva kifényesedtem tőle. Után púderezésnél, pedig már sajnos fehéresebb lesz az arcod tőle. Ahhoz képest, hogy alig várom, hogy elfogyjon, drága volt. Bocsi de le kell pontoznom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 1.

csokiskex

2014. április 18.

A legjobb fixálóm és mattítóm. Ha tutira kell mennem, akkor csak ezt használom. először azt hittem, hogy fehér leszek tőle, mert fehér a színe, de csak egy kicsi kell tényleg belőle és totál áttetsző. Nagyon jó az illata és annyira, de annyira selymes lesz tőle a bőröm, mintha nem is az enyém lenne. Ha elfogy újraveszem, mert baráti az ára és tényleg nagyon jó. Nem alakult ki pattanás se az arcomon tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 18.

KMarcsi

Korcsoport: >54
2014. március 1.

Tényleg nagyon apró őrlésű, sokkal láthatatlanabb mint a többi púder. Kevés kell belőle, szépen el lehet oszlatni, matt selymes hatása van. Én úgy látom, hogy picit azért fehérít, csak a T vonalamra szoktam felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. március 1.

sarzita

2014. február 6.

Én is megvettem. Nekem az illata nem tetszik, de a púder maga nagyon jó. Szépen fixál és a kinézetével ellentétben nem lesz fehér a bőrön. Igaz, csak picit kell az ecsetre felszedni és még le is kell ütögetni. Jobban szeretem azokat a púdereket, amik nem ilyen por állagúak, mert macerásabbak, de ez egy jó púder még így is. Szép bőrt produkál. Az illat miatt vonok csak le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 6.

angelcare

2013. december 29.

Szép bababőrt csinál és remekül bírja átfényesedés nélkül ami az én bőröm esetében nagy szó....A csomagolása viszont kritikán aluli.... :( Olcsó persze de azért erre jobban odafigyelhetnének.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 29.

RitaSummer

2013. december 18.

Semmi lisztes hatás és baba bőr tuti újraveszem ha elfogy ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 18.

Semmi lisztes hatás és baba bőr tuti újraveszem ha elfogy ;)

Hidratálók: Magnesium Stearate