Paese

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   15 g   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: Dius86, Módosítva: 2016. január 31.

Bőrtípus:   Száraz

Extrém mikroörlésű rizsalapú áttetsző porpúder. Kitűnő matt finish púder.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Pocok1972

2013. október 29.

nagyon szerettem a dodo púderemet, de most lecseréltem. azzal végig éreztem, hogy van rajtam púder, ezzel semmit. azzal kifényesedett a sminkem, ezzel nem. és közelről nézve sem kelt "lisztes" hatást. megtartom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 29.

Gogo89

2013. augusztus 7.

Nagyon örülök ,hogy rátaláltam. Alapozó fixálás céljából vettem mivel a vichy alapozómat nem vagyok hajlandó lecserélni, nagyon szeretem egyedül a tartósságával nem voltam megelégedve de így már tökéletes. Tényleg áttetsző eldolgozva szinte láthatatlan és nem nehéz viselet. Ráadásul igen nagy mennyiség elég olcsón.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

nagyszandi94

2013. július 23.

Gondolkoztam őt vagy Bamboot vegyem, de inkább őt választottam és milyen jól :) Nagyon szeretem. Szépen mattitja az arcot, de nem lesz természetellenes (kombinált, T-zonában zsíros a bőröm). A bőr bársonyos tapintású, és elképesztően egységes lesz tőle, bababőr :) Valóban alig kell belőle, szóval sokáig elleszek vele. Egyetlen negatívum nekem a csomagolás, nem igazán utazás kompatibilis, ezért mindig van rajt két kis ragacs biztosítékként :D de ez a kis hiba elvész a sok pozitívum mellett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

magusszi

2013. július 23.

Elsőre elnyerte a tetszésem.Nagyon finom és selymes,az arc úgyszintén.Mindenkinek szívesen ajánlom.Lehelletnyi kell belőle,teszteltem nyűgös,fetrengős napomon így éjszakás után,és este is mozdulatlan volt,nem kell rámenni idővel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 23.

Sylvy

2013. július 16.

Az itteni pozitív vélemények hatására vettem meg. És jól tettem :-) A BB krémek fényesítő hatását kiválóan mattitja, nem szárít. Az illata elsőre kicsit mellbevágóan erős, de meg lehet szokni. Az érzékeny, ekcémára hajlamos bőrömet nem bántja és nincs benne parabén sem :-) Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 16.

Sminkakademia

2013. június 3.

Kedvenc termék! Nagyon-nagyon jó. Előszőr azt hittem fehér leszek tőle, de tényleg csak leheletnyi kell belőle és beleolvad a bőrbe úgy, hogy egyszerűen nem látni mégis használ. Nap végéig fixált, nem szárít, nem csillog és isteni illata van. Egyenletes lesz tőle az arcom. Jó árban van, must have termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

Bella_Vita89

2013. április 18.

Nagyon-nagyon jó! Egyáltalán nem szárítja ki a vízhiányos bőröm, mégis matt lesz tőle az arcom és hihetetlen puha utóérzete van, mely egy nagyon kellemes, friss illattal párosul, de egyáltalán nem tolakodó. Nálam ez most abszolút favorit termék lett. Nem gondoltam, hogy egy fehér rizspor ilyen jó! Jobb, mint bármelyik transparent test színű porom. Bármikor újra venném és fogom is, bár elég kiadós és tényleg nagyon kevés kell belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 18.

Réti_D_smink

2013. április 10.

Én meg a Make Up Plaza-tól vettem, de szerintem mindenki ott veszi meg, ahol akarja és tudja, ezért inkább a termékre fókuszálnék :-)

Valóban egy kivételes finomra őrölt áttetsző porról van szó, mely szuperjó a bőrön. Ezt a fajtát csak normál és száraz bőrre ajánlom, zsírosra a Bambusz port (oda is leírom majd a véleményem). Nagyon-nagyon selymes lesz tőle és matt a bőr hosszú órákon át. Igazából szinte nem is kell utóigazítani, mert jó a tapadása. Isteni az illata (nagyon visszafogott kellemes nőies) és baráti az ára, nagynak mondható kb- 25-30 g kiszerelésű. Az az igazság, hogy most ez a kedvenc fixálóm. Csak ajánlani tudom mindenkinek kitűnő termék és tényleg csak egy leheletnyi réteg szükséges, rendkívül gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

horvathm

2013. április 6.

Épp tegnap érkezett meg, az iparfumeria.hu oldalról rendeltem. Ma kipróbáltam, az illata kellemes, transzparens púderként használtam.. szerintem megfelelő minőségű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 6.

Hidratálók: Magnesium Stearate