Palmolive

Ár:   490 Ft és 1199 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. szeptember 17.

Ár:   490 Ft és 1199 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Kategória:   Tusfürdők

Gyengéden hámlasztó tusfürdő Holt-tengeri ásványokkal, Aloe Vera és vízi menta kivonattal.

Ár: 299 , Eladó: lucka1296
Állapot: Új, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyesen/posta

Muriel

2016. január 29.

Jelenleg ez a nagy szerelem tusfürdő terén. A Palmolive márka már régóta belopta magát a szívembe, vannak egyéb kedvenceim is, de az ilyen friss és tiszta tusfürdők,az igazán nagy kedvencek közé tartoznak. :) Finom, semleges tiszta illat, radirozó szemcsék, és a kék szín a tengert, és a wellnesst juttatja az eszembe. Élmény vele a zuhanyzás, és minden évszakban ideális választás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

mmartina97

2016. január 27.

Jobban szeretem mint a rózsaszín változatát.Imádom az illatát,jó használni mert jól radíroz,de rettenetesen szárítja a bőrömet,így muszáj testápolót használnom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 27.

citronella

2016. január 12.

Ez a tusfürdő egy álom!! Az illata,a hatása.... Imádom! Nagyon kellemes,tisztaságillata van,ami zuhanyzás után is megmarad a bőrön. Nekem az enyhe radírozó hatása is nagyon bejön. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

redakkrisztinaa

2015. október 9.

Egyetértek az előttem kommentelőkkel , számomra is uszoda , strand illata , szaga van :D Az illata sokáig a bőrön marad , az apró szemcsék jól radíroznak .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 9.

agiv

2015. szeptember 26.

Isteni illata van,ami zuhi után a bőrömön sokáig illatozik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

Isteni illata van,ami zuhi után a bőrömön sokáig illatozik.

birdie

2015. szeptember 10.

Nekem az illatáról a "spa élmény" jut eszembe. Uszoda, szauna, masszázs. Ilyesmik. Nem igazán radíroz, a korábbi verziók ebből a szempontból jobbak voltak. És gyorsan fogy. Ha ez utóbbi két rossz tulajdonsága nem lenne, megkapná a maximumot, de így le kell vonnom. Igazából csak az illatot pontozom :) De többet nem is nagyon várok el egy tusfürdőtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

Nillla

2015. augusztus 30.

Sokan dícsérték az illatát ezért hozattam meg a párommal egy esti 'kiugrom a boltba' körnél. Hát nem kellett volna, nekem egyenesen férfias 'illata' van. Végülis nem gond elhasználhatja ő :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

cosmona

2015. augusztus 10.

Imádom úgy, ahogy van. :) Nekem nagyon bevált, csak az árával nem vagyok kibékülve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 10.

h.ancsi89

2015. július 23.

Én most teljesen odavagyok ezért a tusfürdőért! Először a rózsaszín tesóját akartam megvenni, de ennek nagyon megtetszett az illata ebben a hőségben. Csak ezt használom minden este most, jól felfrissít ilyen időben. Csak azért 4 csillag, mert elég gyorsan fogy, több kell belőle, mint más tusimból.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 23.

redheadvrouw

2015. július 2.

Tipikus példája annak, amikor egy jó terméket megújítanak és jól elbaltáznak. Elődjét, a Thermal Spa-t imádtam nyáron a hosszan tartó friss illata és a radírozó gyöngyök miatt. Na, ebből kispórolták a gyöngyöket, alig úszkál benne pár plusz az illata sem olyan mint volt..hasonlít, de van benne valami szintetikus szúrósság...csalódás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

A vízi menta leveléből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, tonizáló hatású összetevő.