Palmolive

Ár:   490 Ft és 1199 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. szeptember 17.

Ár:   490 Ft és 1199 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Kategória:   Tusfürdők

Gyengéden hámlasztó tusfürdő Holt-tengeri ásványokkal, Aloe Vera és vízi menta kivonattal.

Ár: 299 , Eladó: lucka1296
Állapot: Új, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyesen/posta

sabrirory

2015. június 29.

Szeretem az illatát,kellemesen radíroz. Én a párommal együtt használom,szóval engem az illata nemhogy zavar,hanem imádom. Viszont az apró vörös foltokért a mellkasomon kicsit haragszom rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

siss

2015. június 20.

Szerintem is igaza van az előző hozzászólónak.Ahhoz képest,hogy ez egy női tusfürdő,totálisan pasas illata van.Tengeri só,aloe-vera,vízimenta,semmi olyan,de mégis teljesen férfitusi szaga van.Nekem se jön be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 20.

keresztesivett

2015. június 7.

az illata förtelmes, nem bírom elviselni, a thermal spa gyenge hasonmása akart lenni, ilyen rossz palmolive tusfürdő még nem volt a piacon, ha lehetne értékelni 0 kapna

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 7.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

A vízi menta leveléből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, tonizáló hatású összetevő.