Palmolive

Ár:   590 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. november 2.

Kategória:   Tusfürdők

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

lovecreams

2016. október 28.

Kiábrándultam belőle:( A flakonban isteni, valódi csoki illata van, de amint kiöntöm, ez teljesen megszűnik!! Ha vízbe rakok belőle, egyáltalán nem habzik, viszont fürdőrózsán jól működik. Viszonylag gyorsan is fogy.. nem újravevős:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 28.

barbyka01

2016. október 25.

Az illata mennyei, isteni finom csokoládé illat! De nekem a vaníliás testvére jobban bejött. Ez nagyon sűrű, nehezen adagolható, úgy kell kipasszírozni minden egyes fürdésnél a terméket a tubusból...Csalódás volt számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

szolsza

2016. október 24.

Az illata tökéletes, finom csoki - ez vitathatatlan.
De ezen kívül sajnos nem sok jót tudok mondani, mert konkrétan olyan, mintha egy adag csokoládétorta-töltelékkel fürdenék. Nagyon sűrű, nehezen folyik, és ezért elég gazdaságtalan.
Valamint a finom csokiillat elillan amint kiszállok a kádból.
Nem fogom újravenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 24.

Az illata tökéletes, finom csoki - ez vitathatatlan.
Valamint a finom csokiillat elillan amint kiszállok a kádból.
Nem fogom újravenni.

vikeral

2016. október 22.

Puding illatu, imadom. Alig varom, hogy zuhanyozni menjek, terepias hatasa van ram, ket tenyerrel magamra kenek belole. Elkepesztoen addiktiv szamomra. Egyeb hatasa nincs, csak jo az illata. Allagra kozepesen suru, jol habzik, konnyen kijon a flakonbol. Imadom, hogy a szine is csoki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 22.

Karmilla

2016. október 18.

Mintha egy tábla csokival fürödtem volna, nagyon jó az illata, egész tartós viszont vonzza a bogarakat, főleg a darazsakat így kirándulás elött nem ajánlott használni :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

perlita14

2016. október 10.

Imádom! Most fogyott el belőle egy dobozzal. Sajnos nyáron szinte tusfürdő gyűjtögetésbe kezdtem, ha valami megtetszett, akkor jött is velem, szóval van vagy ezer most, de ezt az összes közül előre vettem, mert nagyon szeretem az édes és gourmet illatokat és akkor épp kakaó lázban égtem.
Ez a termék pedig nagyon krémes, jól habzik, egészen kevés is elég belőle. Eddig nagyon nem találtam igazi csoki illatú kozmetikai terméket, de ez végre nem az a kellemetlen műcsoki, egészen közel merészkedett az igazi édesség illatához, így minden egyes fürdést élménnyé varázsolt. A bőröm is puha volt fürdés után. Most egy ideig még nem veszem újra a fenti okból, de a jövőben valószínűnek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

WaterLily

2016. október 9.

Imádok mindent, ami csoki illatú, ahogy ezt is :D Elalélok a gyönyörűségtől, ahogy zuhanyzás közben betölti a fürdőszobát, beléptem az édesség-mennyországba <3. Az állaga elég undi amúgy, ilyen csokipuding-szerű, de ha egyszer bele vagyok zúgva az illatába... :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

Virvatuli

2016. október 8.

Az illata olyan, mint valami csokikrémé, de én azt inkább megenni szeretem, mint magamra kenni. Elég bizarr ötletnek találom az ilyen ételillatú kencéket. Amúgy nem lenne rossz tusfürdő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 8.

Boncukpare

2016. október 7.

Az illata nagyon tetszik viszont használat után hamar elillan....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

Az illata nagyon tetszik viszont használat után hamar elillan....

stefi90

2016. október 1.

Nagyon szeretem. Imádom az illatát is. Nem csak a flakonba érzem, hanem mikor kinyomom, illetve zuhany után is. Egy kevés is elég belőle, nagyon jól habzik. Szerintem még egy pár flakonnal be fogok tárazni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 1.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Zöld)