Palmolive

Ár:   590 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. november 2.

Kategória:   Tusfürdők

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

hadri

2016. május 16.

Az illata valami isteni, olyan mintha csokipudinggal zuhanyoznék. De az állaga undorító, nagyon sűrű, alig habzik, úgyhogy biztos nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.

vadvirag919

2016. május 2.

Isteni illata van, az új téli kedvencem! *.* Tényleg úgy kell kiimádkozni a flakonból és hígítás nélkül pikkpakk elfogy, de imáááááádom!

Update: a 3. tubusra nem igaz a fenti megjegyzés. A felét ki kellett dobnom allergiás reakció miatt......... Sose jártam még így tusfürdővel, majdnem 3 hónap volt mire rendbejött a bőröm, szóval nem vagyok túl boldog. -4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

CataKatinka

2016. április 30.

Glamour napokon vásároltam, a csoki illattal engem kilóra megvehetnek, imádom, picit szárít, de sajnos engem szinte minden-nem a termék hibája.szupi

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 30.

tekla111

2016. április 23.

Kedvenc termekem! Nagyon finom ilatta van, jol habzik es egy picit fura alaga van, olyan zseles de ez nagyon klassz dolog, egyszerunem imadom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 23.

Noxika

2016. április 17.

Istenien csokoládés az illata, imádom! :) Emellett egy krémesen lágy tusfürdő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 17.

Istenien csokoládés az illata, imádom! :) Emellett egy krémesen lágy tusfürdő.

Marcipan84

2016. április 12.

Már kétszer vásároltam, nagyon szeretem az illatát, első szaglásra bele szerettem ebbe az édes, csokis tusfürdőbe :) Maga az illat engem az "automatás", vagy "kinyomós" csokifagyiéra, az állaga pedig pudingra emlékeztet. Sűrűsége ellenére nekem nem okozott gondot kinyomni a flakonból.
Sajnos tartósabb használatkor, néhány tusolás után már nem érzem olyan intenzívnek az illatát. Tusolás után meg pláne, bár ezt nem gondolom, hogy egy tusfürdőnek "fel kellene róni" negatívumként, elvégre nem parfüm.
Hogy szárít-e vagy sem, nem tudnám megmondani, leginkább semleges számomra.
Valószínűleg újra fogom venni őszi-téli időszakban, mikor szükség van kis lélekmelegítésre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 12.

Hogy szárít-e vagy sem, nem tudnám megmondani, leginkább semleges számomra.

citronella

2016. március 28.

A csokis volt meg nekem. Az illata valami elképesztő,szuper volt ezzel zuhanyozni. Remekül hidratálta a bőrömet,sokszor el is hagyhattam a testápolózást,pedig elég száraz a bőröm. Ami miatt viszont nem tartom valószínűnek,hogy újraveszem,az az állaga! Rettentő sűrű,kihívás a flakonból is kinyomni. Emiatt egy csillag mínusz,de amúgy imádtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 28.

mreni876

2016. március 26.

Úgy, mint tusfürdő, meg vagyok vele elégedve és hála annak a jó égnek, nem vagyok rá allergiás, ami nagyon ritka. Az illatával annyira nem vagyok kibékülve, nekem nagyon édes. Az állaga rettentően sűrű, úgy kell kiimádkozni, pedig most még sok van benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 26.

kati94

2016. március 23.

Nagyon jó illata van, viszont az állaga borzalom, mint egy puding, úgyhogy fel szoktam higítani, így valamivel könnyebb vele fürdeni. Azt nem tudom, hogy szárít-e, mivel alapból száraz a bőröm, de nem tapasztaltam változást sem pozitív, sem negatív irányban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

dandy

2016. március 21.

A vaníliásat már próbáltam és elégedett voltam, most ez volt soron.:) Tényleg jó sűrű, de azért szerintem túlzás, ahogy itt néhányan leírták... jó tényleg egy kicsit jobban kell nyomni a flakont, de azért kijön, amúgy fejjel lefelé tartom és úgy könnyebb.:) A Dove Purely Pampering tusfürdőktől egy kicsit sűrűbb, azonban ezt könnyebben lemosom a bőrömről, mint azt. Kézzel is jól eloszlatható, fürdőrózsával meg nagyon jól habzik. Az illata tartós, nem szárít egy kicsit sem. Olyan mintha csoki pudinggal fürdenék. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 21.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Zöld)