Palmolive

Ár:   590 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. november 2.

Kategória:   Tusfürdők

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Dorcsa

2015. december 7.

Az illata nagyon finom, az állagát gyűlölöm, alig tudom kivarázsolni a tubusból, pedig már többször higítottuk. Tusolás után még illatmaradványok sem maradnak utána a bőrömön és ami még kiakasztott az az, hogy egyáltalán nem habzik. Nem szoktam ilyen drága tusikat venni, ezek után meg még úgy sem fogok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

lilibianka

2015. december 6.

Nagyon jó az illata!! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 6.

Nagyon jó az illata!! :)

rekaviragm

2015. december 3.

Az illata egyszerűen fenséges, állagra pedig tényleg olyan, mint a puding. Sajnálom, hogy az illata gyorsan elillan...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 3.

szegfumonika

2015. december 3.

Nagyon finom illata van,de tényleg csak tusolás közben utána semmit nem érezni. A nagyon sűrű állaga miatt alig jön ki a tubusból és semennyire nem habzik. Elhasználom,de nem veszem újra....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 3.

Ancsa0726

2015. december 1.

Nagyon jó illata van, sajna csak tusi közben aztán mint a kámfor köddé válik és eltűnik az a fenséges illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

Mila1102

2015. november 28.

Az illata valami fenséges! Igazi csoki (édes praliné),mire végeztem a zuhanyzással olyan csokivágy tört rám, hogy azonnal feltúrtam a lakást egy kis édesség után kutatva. A bőrön viszont egyáltalán nem marad meg. Az állaga borzalmasan sűrű, vízzel kell hígítani, hogy némi habzás is legyen. De a legrosszabb az, hogy kb. 2 napi használat után iszonyatosan viszkettem tőle. Azt nem tudom, hogy azért mert kiszárítja a bőrt, vagy az illatanyagától...Mindegy, én feladtam, kézmosó lett belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 28.

Evko

2015. november 27.

Juj borzasztó!!Eddig bírtam,inkább kidobtam.Az illata csak elsőre megnyerő,utána émelyítő taxi-szaggá változik.Az állaga is gusztustalan,egyáltalán nem habzik,ez egy mellényúlás a Palmolive-nak.Álmomban se jöjjön elő...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 27.

Bettina92

2015. november 26.

Az illata valami isteni! Az itteni vélemények alapján szaglásztam meg és jött is haza velem :)
viszont itthon volt egy kis csalódás, nem habzik annyira amennyire szeretném, túl sűrű! sajnos az illatàt pedig tusolás utàn màr nem érzem magamon :(
De màr azért megérte megvenni hogy mikor belépek a fürdőbe mindig megcsap a csoki illat :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

kismadár

2015. november 25.

Csokipuding állaga és illata van. Szerintem egyáltalán nem mű, teljesen olyan, mint például egy vajas-csokis tortakrém illata, és egy kicsit sem émelyítő! Szeretem. :-) Aki ismeri a Lady Stella csokis bőrradírját, na ennek pont olyan az illata! Nem habzik túlságosan, de ettől függetlenül jól tisztít, nem irritál, nem szárít. Azt sajnálom, h fürdés után a csoki illat gyorsan elillan. Az ára is jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

Zsokaa

2015. november 23.

Amint akciós lett, jött is velem haza. Tetszik a flakon formája, a tusfürdő színe és természetesen az illata az, ami miatt megvettem. :) Imádom az ilyen illatú kencéket. Viszont ezt valamiért elkezdtem unni. Nem tudom miért.
Az állaga eleinte tetszett, hogy ennyire sűrű, de egyre inkább úgy voltam vele, hogy már-már túl sűrű. Azért 5 csillagot adok neki, mert összességében jó tusfürdő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Zöld)