Palmolive

Ár:   590 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. november 2.

Kategória:   Tusfürdők

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Natalka

2015. október 14.

Be kell hogy valljak valamit Nektek...
Borzalmasan édesszájú vagyok, de ezt leszűkítve: rajongok a csokiért. Minden formájáért. Minden napszakban. Lehetőleg hatalmas mennyiségben. (Én vagyok az, aki megeszik két tábla csokit, és még egy óriás Milkát is két órán belül. Mondtam, h függőség.) Viszont mivel tudom, h ez a rengeteg cukor fog egyszer tönkretenni, ezért igyekszem kordában tartani ezirányú vágyaim.
Erre jön ez a tusfürdő.
Egy tusfürdő! Hát van ezeknek lelkük?!?!?? Képesek ilyet áruba bocsátani??
A megtestesült bűn maga. Főleg a hozzám hasonlóknak.
Imádom a krémes állagát, én fel tudom habosítani, semmi gondom vele. Imádom a hatását, jól tisztít, de nem szárít. És persze imádom az illatát, teljesen mint a Danone csokis Danette, ezt nem lehet megunni, ha lehetne ruhaként hordanám.
Múltkor a Balea vaníliása, most meg ez... remek telem lesz, már érzem (az orromban!) ;) Ez szenvedély a javából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 14.

Be kell hogy valljak valamit Nektek...
Erre jön ez a tusfürdő.
Egy tusfürdő! Hát van ezeknek lelkük?!?!?? Képesek ilyet áruba bocsátani??
A megtestesült bűn maga. Főleg a hozzám hasonlóknak.

boszia

2015. október 14.

Itt a km-en találtam rá erre a tusfürdőre az itteni vélemények alapján gondoltam kipróbálom,áron alul vettem meg. Azt kell, hogy mondjam nekem nagyon bejön, így a hideg idő bekövefkeztével az esti tusolásokhoz pont jó lesz. Az illata, nagyon jó, szívem szerint bele kanalaznék, a sürűsége valóban sok egy kicsit, de ezáltal kevesebbet használok belöle... szóval én újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 14.

GNóri

2015. október 13.

Egyedül a hideg időben tudom elviselni a tömény tusfürdőket. Akkor viszont szinte hajtom a minél édesebb, minél krémesebb tusikat. Anyukám vett ilyen tusfürdőt, és most hétvégén, amikor nála voltam, ki is próbáltam, és jaaaj imádnivaló. Finom csoki illata van, az állaga sűrű, krémes, teljesen olyan, mint egy csokipuding :) Viszont nem fogom magamnak megvenni, mert fogyókúrázom, és ez a tusi mindig eszembe juttatná, hogy csokit egyek :'(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 13.

Ophelia

2015. október 13.

Tényleg rettenet sűrű, csokipudingság ide vagy oda, túlzás. Ettől eltekintve csodálatos illata van, bár szerintem pont az a kategória, amiből pont elég egy flakonnal elhasználni, mert a végén a könyökén jön ki az embernek. :D Nem szárít, az ára sem vad, összességében egyelőre jó vételnek tartom, bár az állagával még barátkozni kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 13.

Cremelover

2015. október 12.

Eszméletlen finom csoki illata van, szívem szerint az egész tubussal magamra önteném :D
Az állaga is nagyon jó, sűrű, krémes, nekem pont az ilyen állagú tusfürdők tetszenek, nem a habzós fajták.
Remélem nem unom meg túl hamar, hogy minden nap csokiszószban fürdöm :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 12.

Remélem nem unom meg túl hamar, hogy minden nap csokiszószban fürdöm :D

Pearl

2015. október 12.

Imádom:))))) mint egy isteni csokis süti:))) Párom diétázik, kicsit ,,rosszul van tőle",hogy ilyen tusit vettem, gonosznak tart, mert mikor megérzi ezt az illatot,egyből bűnözne egy kicsit:D ő is imádja <3
állagra sűrű, és nem nagyon habzik,de az illata ezeket a dolgokat elfeledteti:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 12.

állagra sűrű, és nem nagyon habzik,de az illata ezeket a dolgokat elfeledteti:D

szivecske

2015. október 6.

Hát ez a tusfürdő (ha nevezhető annak) nagyon-nagyon fura... az illata kilóra megvett, szerintem nagyon eltalálták, már-már túlságosan is :P mindenesetre az állaga nagyon furcsa, egyszerűen nem értem miért ennyire sűrű, szinte alig lehet eloszlatni a bőrön, szóval nagyon nagyon butteresre sikerült... amúgy nem tartós illatról van szó, fürdés után hamar elillan a bőrröl, viszont a fürdőt istenien körbelengi :) egyelőre még barátkozunk, nehezen tudom hova tenni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 6.

Damayanti

2015. október 6.

Szimat mintának boltban érdekes volt, de a vaníliással ellentétben ezt gondolkodás nélkül vissza tettem a polcra. a csokoládét szeretem nasinak olykor, de valahogy a fürdőszobában nem annyira tűnik szimpatikusnak a terjengő csokipuding szag :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 6.

Cardea

2015. október 5.

Tényleg csokipuding, illatra és állagra egyaránt. Nagyon sűrű, és szinte egyáltalán nem habzik, ráadásul az illata is elillan rögtön fürdés után. Egy picit többet vártam, egyszer kipróbálásra viszont tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

Cuni95

2015. október 5.

Illatra tiszta csokipuding. :DD Meglepődtem, mikor beleszippantottam. Állagra is tiszta csokipuding. A nyár leteltével lassan a citrusos/friss illatkategóriájú tusfürdőim is elfogynak, ilyet tuti beszerválok magamnak az őszi/téli hónapokra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Zöld)